Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Helena Dolejší, ubytování

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Theodor Holuška - Kempy

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Nabízíme čisté ubytování. Našim hostům velmi vyhovuje nabídka našeho příjemného ubytování v blízkosti přírody. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Staněk - Rekreační střediska

Naše firma se specializuje na ubytování. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Krušků- Penziony - Ubytování v soukromí

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Žítková- Ubytování v soukromí

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Astra

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Můžete si u nás vybrat z několika druhů jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pobyty a hotely v Mariánských Lázních

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Kučera - Vinárna Sklep- Vinní sklep

Představujeme vinný sklep. V našem sklípku očekávejte čistotu. Náš vinný sklep se vyznačuje příjemným prostředím. Nabízíme pouze kvalitní produkty a služby. I vy si zamilujete náš vinný sklep v blízkosti přírody. Náš podnik se vyznačuje ochotným přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krusty´s pub

Poskytujeme možnost provozování baru. Náš stylový bar nabízí prvotřídní výběr nápojů. Držíme slovo co se ochoty a vstřícnosti týká. Naše společnost nabízí širokou nabídku teplých i studených nápojů a občerstvení, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí. Kvalitní pivo, dobré občerstvení a kulečník, to jsou příjemné zážitky, které nabízíme u nás v baru. Přijďte si k nám s přáteli zahrát šipky. Připravili jsme plochu na promítání, kterou využijete zejména při různých zápasech a utkáních v televizi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Australian Pub- Bar

Vyzkoušejte naše služby v oblasti provozování baru. Sympatický personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. Nabízíme příjemné prostředí, velký sortiment nápojů a k dispozici pro naše hosty máme i kulečník. Nabízíme vám příjemné prostředí na turnaje v šipkách. Pokud v barech nehrají to, co byste si přáli, zajděte k nám, kde je Vám k dispozici jukebox.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku