Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Helena Součková - Penzion Helena

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Edinburgh

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Konopáč - Park Villa

Rádi vás u nás ubytujeme. Lidský přístup a ochotu naleznete v našem příjemném prostředí. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a ochotou našeho personálu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří nás opakovaně navštěvují. Využijte našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. U nás se přesvědčíte o čistotě našeho ubytovacího zařízení. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Bubeníková - Penzion Marie

Nabízíme vám také levné ubytování. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kolbová - Penzion Denisa

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Františka Baková - Penzion U Mikeše- Penzion

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Hosté našeho penzionu se k nám rádi vracejí. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Čejka - Penzion Oldříš

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ottomar Jelínek - Penzion U Jelínka

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday International, s.r.o. - Penzion Holiday II - Penzion

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Werner Kraus - Chebský dvůr

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku