Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hana Korbelářová - Penzion U Zámku

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Rádi ubytujeme také školní skupiny. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Lehocká,dětské tábory

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Riviera Děpoltovice

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Příjemné prostředí je při ubytování důležité. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Neváhejte využít náš kemp! Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Kubišta - Horská chata XL

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Za našimi kvalitními ubytovacími službami stojí dokonalá čistota. Naše zákazníky rádi ubytujeme v našem zařízení v blízkosti přírody. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Spokojení zákazníci si objednali ubytování na naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Němcová Získalová - Rekreační areál U mlýna

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Chevak

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Disponujeme wifi připojením. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování na chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gejzírpark Residence, s.r.o.

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Vyzkoušejte ubytování v našem malebném kempu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační středisko U Candáta

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Rádi vám poskytneme vše, co potřebujete, v naší půjčovně sportovních potřeb. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. V nabídce máme pokoje s vlastní koupelnou s vanou. Pro příjemné chvíle nabízíme společenskou hru šipky. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dana Mynářová- Ubytování v soukromí

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Ochotně splníme každé vaše přání v rámci ubytovacích služeb a vyjdeme vám vstříc. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Zátková,ubytování

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. U nás budete ubytovaní v blízkosti přírody. Ubytování v čistém prostředí. Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených v příjemné prostředí vyhledávané lokality. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku