Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bohemia-lázně a.s., sanatorium KRIVÁŇ

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kurhotel Brussel

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Léčebné lázně Jáchymov, a.s.

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Šrejma - Pension pod Panským vrchem

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Zajišťujeme různé wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Selský dvůr Jiří Dellinger

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Jezdíte-li rádi na cyklistické výlety, potěšíme vás nabídkou půjčovny kol. K možnostem vyžití, které nabízíme, patří také koupání. S wifi u nás můžete počítat. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola Karlovy Vary, o.p.s. - Vila Sophia

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Karlovy Vary - Ubytovna Drahomíra

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Stále pracujeme na tom, aby naše prostředí bylo příjemné. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lenka Janoušková - Penzion U Kata

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Jedině u nás si zajistíte komfortní ubytování ve velmi příjemném prostředí. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Pro nás je čistota samozřejmostí. Ubytování nabízíme v příjemně vybavených apartmánech. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Dellinger - Penzion Pod Komínem

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Obslužte se dle své chuti z vybaveného minibaru. V jakékoli sezóně je vám k dispozici krytý bazén. Ve svých volných chvílích neváhejte využít náš bar. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Jelínek - Penzion Natalie

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Náš personál je velmi ochotný. Naše blízká příroda se Vám bude líbit. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku