Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ABC Desing, s.r.o. - Hotel Monika- Hotel

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Zaměřili jsme se na dokonalou čistotu našich ubytovacích služeb. Ubytujte se na našem hotelu! Nabízíme velmi kvalitní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Embassy

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Ubytování v apartmánu za skvělou cenu. Dopřejte si příjemný odpočinek v našem báječném hotelu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Rádi vás zveme k posezení v našem útulném baru. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CRISTAL PALACE, a.s.

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vesk, s.r.o. - Hotel Čajkovskij

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fadn, s.r.o. - Hotel Olympia

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Tereza

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Novák - Hotel Boží Dar

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Nabízíme komfortní apartmány za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Havel - Motel Start

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel St. Antonius

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bedřich Mrázek, hotel

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku