Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Royal Golf, a.s.

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Zaměřujeme se na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Balek - Hotel Embassy

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel Thermal

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Milovníci drinků jistě ocení náš bar. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Riedlová - Penzion U Jany

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Využijte toho, že je v blízkosti našeho ubytování krásná příroda. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Naše společnost, která poskytuje ubytování příjemném prostředí, získala řadu spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ochsendorf

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Nabízíme připojení k wifi síti. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. Využijte naší nabídky na ubytování na hotelu. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámek Mostov, s.r.o.

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Polonia, s.r.o.

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LD Praga, spol. s r.o. - Sanatorium Praga

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pfisterer a spol. Karlovy Vary, společnost s ručením omezeným - Hotel Bayerischer Hof

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EA Hotel Elefant

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Na požádání u nás máte i možnost stravování. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Náš objekt je zcela nekuřácký. Našim klientům jsou k dispozici také kuřácké pokoje. Vlastní lednice je u nás samozřejmostí. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku