Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Excelsior, a.s. - Hotel Monty

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stiv, s.r.o. - Hotel Ostende

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elwa Spa, s.r.o. - Hotel Elwa

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. Naše společnost, která poskytuje ubytování příjemném prostředí, získala řadu spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Královská vila

Naše společnost nabízí ubytování. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Zajistíme Vám pronájem celého apartmánu. Pro vaši klidnou dovolenou s veškerým komfortem vám doporučíme náš hotel. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Kováčová - Hotel Berghof

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Neotálejte s návštěvou našeho baru. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STRATEGICA GLASSWORKS BOHEMIA, s.r.o. - Transmotel Sokolov

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Milovníci drinků jistě ocení náš bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kosev, s.r.o. - Evropa

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Ubytování v čistém prostředí. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a ochota personálu. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Praha

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Součástí našeho ubytování jsou i ranní a večerní rauty. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Esplanade I***

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Zvolte si u nás ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů. Naše lednice je Vám k dispozici. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EA Hotel Jessenius

Ubytujte se právě u nás. Rádi vás také zveme na naši letní zahrádku. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Na náš hotel se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku