Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

OREA Hotel Palace Zvon

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otava - Patria, a.s. - Hotel Kolonáda

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Přinášíme vám kvalitní ubytovací služby. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EUROSPA, a.s. - Hotel Venus

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness & Spa Hotel Ambiente

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renáta Řeháková - Pension Svatý Petr

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Nové lázně

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hosluko, s.r.o. - Hotel Koliba

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. Nabízíme kvalitní kempování. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Raed Al Khaled - Hala - Hotel Cordoba

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Furtak, s.r.o. - Hotel Zlatý sloup

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Navštivte nás a přesvědčte se o tom, jak příjemné prostředí nabízíme. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Flora

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu. Můžete se připojit k wifi síti. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku