Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension U Sněhuláka

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Můžete se připojit k wifi síti. Pro naše hosty máme parkování. V naší nabídce najdete také ubytování v apartmánech. V našem penzionu nabízíme kvalitní služby a ubytování za velmi příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Villa Gloria

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Příznivci cyklistiky si mohou vybrat vhodné kolo v půjčovně. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Naše ubytování zahrnuje i možnost zahrát si golf. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Abertamská chata

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Františkovy Lázně, a.s. - Lázeňský dům Belvedere

Zabýváme se různými typy ubytování. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. V pokojích máme také možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Posedět můžete i v našem baru. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AC Partner, a.s. - Hotel Villa Gloria

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BEROLINA Mariánské Lázně

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Chlupáč - Restaurace Slunce - Hotel

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda. U nás máte možnost různých výletů do okolí. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Ochota je u nás poskytována všem klientům při zajištění ubytovacích služeb. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Litprom, s.r.o. - Hotel Thalia

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kalma II., s.r.o. - Hotel Corso

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Naše ubytování je blízko přírody. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gourmet Hotel Villa Patriot

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Nabízíme ubytování v apartmánech. U nás poskytujeme ubytovací služby. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku