Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lázeňský penzion Josef II.

Využijte naší nabídky ubytování. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel St. Joseph Royal Regent

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Náš hotel nabízí různě velké pokoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Karika,ubytování

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Hvězda- Levné ubytování

Využijte našeho pohodlného ubytování. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartman Karlovy Vary - Apartmán - Levná ubytování-Hostel

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Toužim - Ubytovny

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. U našich zaměstnanců se můžete na ochotu spolehnout. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Biedroňová - Pension Biedroň

S ubytováním v našich službách neváhejte. Naše ubytování je vždy čisté. Ubytujte se u nás, čeká na vás příjemné prostředí. Ubytujeme Vás v blízkosti přírody. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Procházka - Penzion Klára

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Zajistíme Vám ubytování v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Brabačová - Penzion Abbazia

Zabýváme se různými typy ubytování. Nabízíme ubytovací služby v útulných prostorách blízko přírody. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dana Jarošová - Lázeňský dům Lisabon

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Neváhejte využít také naši lednici. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku