Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel La Provence

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Imperial Karlovy Vary

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Přinášíme vám kvalitní ubytovací služby. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Olympia

Naše firma vám nabízí ubytování. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Přijďte se pobavit do baru. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Císař Ferdinand

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Součástí pokojů je sociální zařízení. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interhotel Central

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv. Ubytovaní hosté mají k volnému užití i konferenční sál. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Nabízíme pohodlné ubytování. Nabízíme ubytování v pěkném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Hrádková - Penzion Bello

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Schneeberg

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Náš penzion Vám je k dispozici. Můžete se připojit k wifi síti. Pro zákazníky zajistíme zajistíme polopenzi. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Rotas Rotava

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Naše vkusně vybavené ubytovací zařízení se nachází v blízkosti přírody. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna DANA

S naším ubytováním budete spokojeni. Vyznačujeme se ochotným přístupem ke svým hostům. Užijte si dovolenou v jednom z našich apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Coufal-penzion

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku