Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jitka Eklová,ubytování

Ubytujte se právě u nás. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Novotný

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Připravíme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Nabízíme turistické pobyty. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chalupa Laura

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Můžete se připojit k wifi síti. K dispozici je vám připravené ohniště. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jindřich Eisenreich - Hotel Palace

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dexin Rovná, s.r.o. - Hotel Poštovní dvůr

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel Děvín Mariánské Lázně, s.r.o.

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. V rámci našeho ubytování Vám poskytneme i tipy na výlety do okolí. V příjemném prostředí i ledy roztají. Ubytování v čistém prostředí. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gerolda Předotová - Hotel Modrá hvězda- Hotel

Naše firma vám nabízí ubytování. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amauris, s.r.o.- Hotel

Využijte naší možnosti ubytování. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. V případě potřeby vám můžeme nabídnout možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Alfred

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Příjemné prostředí vám poskytne komfort pro chvíle odpočinku. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Romania

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku