Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Krusty´s pub

Poskytujeme možnost provozování baru. Náš stylový bar nabízí prvotřídní výběr nápojů. Držíme slovo co se ochoty a vstřícnosti týká. Naše společnost nabízí širokou nabídku teplých i studených nápojů a občerstvení, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí. Kvalitní pivo, dobré občerstvení a kulečník, to jsou příjemné zážitky, které nabízíme u nás v baru. Přijďte si k nám s přáteli zahrát šipky. Připravili jsme plochu na promítání, kterou využijete zejména při různých zápasech a utkáních v televizi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Australian Pub- Bar

Vyzkoušejte naše služby v oblasti provozování baru. Sympatický personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. Nabízíme příjemné prostředí, velký sortiment nápojů a k dispozici pro naše hosty máme i kulečník. Nabízíme vám příjemné prostředí na turnaje v šipkách. Pokud v barech nehrají to, co byste si přáli, zajděte k nám, kde je Vám k dispozici jukebox.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romana Brabcová

Provozování baru s přátelskou atmosférou a příjemným interiérem je naší prioritou. Naši hosté jsou velmi spokojeni s návštěvou našeho baru díky ochotě personálu a bohatému sortimentu nejrůznějších nápojů. Hosté našeho baru si užívají příjemné prostředí, které jsme pro ně připravili. V našem baru si zakládáme na podávání nápojů pouze z kvalitních surovin. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. Náš personál vám zodpoví veškeré otázky týkající se ohledně podávaného alkoholu. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luno

Při provozování baru se orientujeme především na naše hosty a jejich přání a požadavky. Ochota a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Zařízení a vybavení baru slouží k nočnímu pobavení a občerstvení našich hostů. V našem baru můžete strávit pohodový večer s ochotnou obsluhou a velkým výběrem nápojů. Kvalita služeb je naší nedílnou součástí. Naši hosté se k nám rádi vracejí díky příjemnému prostředí a velké nabídce nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport Bar

Naši spokojení hosté oceňují úsilí s jakým provozujeme náš bar. Sympatický personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. Naší ochoty si zákazníci velmi cení. Nabízíme příjemnou atmosféru, alkoholické nápoje i další občerstvení. Naší nabídkou nealkoholických nápojů a koktejlů, si můžete rozmazlit své chuťové buňky. Nabízíme příjemné posezení, široký výběr nápojů a můžete si u nás zahrát i šipky. U nás se můžete naučit hrát bowling..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ANSEK clo, s.r.o.

Rádi pro Vás zajistíme celní služby. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti celních služeb. Nabízíme seriozní jednání v oblasti celních služeb. Využíváme zejména našich bohatých znalostí oboru. Vystavujeme osvědčení o původu zboží a další nezbytné doklady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Axmann

Jsme cestovní kancelář, která nabízí své kvalitní služby. Prohlašujeme, že jsme pojištění dle zákona. Díky ochotě našich profesionálů, se můžete spolehnout, že obdržíte všechny potřebné informace k nabízeným zájezdům. Využijte naši nabídku na sportovní zájezdy. V naší nabídce také najdete průvodcovskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vít Mrázek

Naše cestovní kancelář má stabilní místo na trhu a je řádně pojištěná dle zákona. Zákazníci se s oblibou vracejí na naši pobočku díky ochotě a vystupování našeho personálu. Jsme nejvíce seriózní cestovní společnost na trhu. Kupte si zájezd u naší cestovní společnosti a zažijete bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Jindřichová

Splníme Vaše sny a zařídíme pro Vás bezstarostnou dovolenou. Nabízíme serioznost v oblasti cestovního ruchu, která vám usnadní cestování. Kvalitu našich služeb dokazuje velké množství spokojených klientů. Garantujeme vám, že jsme pojištění proti úpadku, jak to nařizuje zákon. V nabídce naší cestovní kanceláře naleznete dobré ceny letenek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INCENTIVES CZ, s.r.o.

Naši spokojení klienti si užili bezstarostnou dovolenou, kterou zakoupili na naší pobočce. Našim klientům zajišťujeme nejlepší kvalitu našich služeb. Znalost oboru je pro nás alfa a omega. Naši pracovníci jsou zde pro vás s maximální ochotou. Poznávejte krásy přírody i památek díky víkendovým pobytům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku