Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Jihočeský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Jihočeský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ramvej bus, s.r.o.

Orientujeme se na všechny druhy přepravy naší autodopravou. Znalost v oblasti dopravy a přepravy je pro naši firmu nezbytná. U nás se s neochotou nesetkáte. Naše dopravní firma se zabývá kvalitní přepravou osob i nákladu. V oblasti dopravní přepravy vynikáme seriózností svých služeb. Silniční doprava je naším oborem. Vždy dbáme na dostatečnou rychlost při vyřizování zakázky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Mědvědí paseka

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Servistour, s.r.o.

Bezproblémová autodoprava je naším cílem. Kombinujeme spolehlivost a přesnost s vysokou mírou kvality. Naše společnost klade velký důraz na rychlost vyřízení zakázky a dodržení sjednaného termínu dodání. Spolehněte se na naši naprostou serióznost. Perfektní znalost činností v dopravě a přepravě je u nás samozřejmostí. Nabízíme silniční dopravu a přepravu. V oblasti dopravy a přepravy nikdy nezapomínáme na ochotu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Luboš Vejvoda, Letní tábory

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Naše chalupy si jistě zamilujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠVARCTRANS, s.r.o.

Disponujeme spolehlivou autodopravou. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy na jakoukoli vzdálenost. Jsme nejlepší na trhu v autobusové přepravě. Kromě nákladní dopravy se zabýváme i vnitrostátní dopravou. Neváhejte se na nás obrátit v oblasti kamionové přepravy. Na naši špičkovou mezinárodní přepravu spoléhá již řada klientů. Potřebujete-li vnitrostátně dopravit zboží, neváhejte nás kontaktovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Horal - Hájná Hora

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. U nás máte možnost výletů do okolí. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. Čistota je u nás na prvním místě. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Schachinger cargomax s.r.o.

Naše firma nabízí komplexní služby v autodopravě. Poskytneme Vám služby letecké dopravy a přepravy. V rámci nákladní dopravy se stále zdokonalujeme. Jsme firma, která se specializuje na kamionovou přepravu. Naše firma se zaměřuje na mezinárodní dopravu. Zaměřujeme se na skladování zboží. Zabýváme se logistikou přepravy zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Riessner - U Devíti koček

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HELOTOUR, s.r.o.

Náš pečlivý a zkušený personál odvádí v oblasti autodopravy kvalitní služby. Také rychlost je pro nás důležitá. Naše dopravní společnost se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Našim klientům nabízíme seriozní služby za příjemné ceny. Naše silniční doprava se specializuje hlavně na menší náklady. Jsme dopravní firma, která poskytuje velice kvalitní služby. Naše služby letecké dopravy a přepravy jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Hrušků

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku