Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Cheb)

Cestovní služby a pohostinství Cheb

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

František Huf - Lázeňský penzion Melodie

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Naše firma poskytuje možnost využití baru v rámci vašeho pobytu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Klofandová - Penzion

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Villa Máj

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Škůrková - ubytování - Penzion Marie

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Jsme ubytování s velkou ochotou poradit svým hostům. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Petříková - Penzion Alena

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Zajistíme Vám ubytování v penzionech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marta Littmanová - Pension Marta

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Specializujeme se na wellness pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Nitra,golfový hotel

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Tetřeva

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v čistotě. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kempo Cheb, spol. s r.o. - Autocamping Podhoří

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné. Ubytujte se v našem kempu, budete spokojeni. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Villa PrimaVera

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Nabízíme vám levné ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme dostupné ubytování. Naše lednice je Vám k dispozici. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku