Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Cheb)

Cestovní služby a pohostinství Cheb

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Parkhotel Golf Mariánské Lázně, a.s.

Nabízíme ubytování ve 24 vybavených pokojích, apartmánech a bungalovu. K dispozici je televize se satelitním příjmem, minibar, telefon, internetová přípojka a sociální zařízení. Možnost využití solária, sauny, páry, bazénu a parkoviště. Poskytujeme kosmetické, kadeřnické a manikérské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Briga, a.s.

Provozování baru je s námi snadné. Stylový interiér, neotřelé menu a ochotný personál, to nabízí naše restaurace. Užijte si kulinářských specialit v našem občerstvení. Poskytujeme kvalitní alkoholické i nealkoholické drinky a hlavně lidi, kteří si každý večer zde naplno užívají. Věříme, že u nás naleznete příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře. V našem baru Vám připravíme nejchutnější nápoje. V mléčném baru naleznete i příjemné prostředí na posezení s přáteli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroMed Bohemia s.r.o.

Ochota je to nejmenší a zároveň to nejdůležitější, co nabízíme. Můžete se spolehnout na seriózní jednání našich zaměstnanců při prodeji cestovních zájezdů. Specializujeme se na školní zájezdy a výlety na vysoké úrovni. Víkendové pobyty ve městě i přírodě jsou v nabídce naší cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář JOVAN, s.r.o.

Serioznost je jednou z našich priorit. Naši specialisté, na cestovní služby, se vám budou vždy ochotně věnovat a vždy Vám dobře poradí. Máme dobré znalosti o každé námi nabízené destinaci. Cestujte s námi, jsme pojištěni dle zákona. Výběrem zájezdu od nás může Vaše bezstarostná dovolená začít. Víkendové pobyty osloví každého cenou i širokou nabídkou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Plzák-zájezdy

Očekávejte od nás seriózní služby. Ochota nabídnout to nejlepší každému zákazníkovi je pro nás důležitá. Ručíme vám za to, že jsme pojištěni dle zákona a nic vám nehrozí. Zákazníci doporučují služby naší pobočky i znalosti zaměstnanců z oblasti cestovního ruchu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modrá cukrárna

Naše firma provozuje cukrárnu. Zákusky v naší cukrárně jsou velice kvalitní. Každá naše cukrovinka je dokonalá. Ochota patří mezi naše priority. Jsme cukrárna, která nabízí různé druhy zákusků. Neváhejte si dát zákusek v příjemném prostředí naší cukrárny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Vrábel

Neváhejte využít naše služby v oblasti autodopravy. Zakládáme si na rychlosti. Mezi určující faktory kvality přepravy patří rychlost, pravidelnost, bezpečnost, pohodlí a kompletní služby. Naši ochotu jednání se zákazníky Vám zaručujeme. Poptejte u nás silniční přepravu. Můžeme pro vás zajistit bezpečnou autobusovou dopravu. Jsme firma, která si zakládá na autobusové přepravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Úspěšně podnikáme v odvětví autodopravy. Naše společnost, která se specializuje na dopravu, se Vám zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Dopravu a přepravu poskytujeme v maximální kvalitě. S naší silniční dopravou a přepravou budete spokojeni. Poskytujeme služby v rámci mezinárodní dopravy. Naše vnitrostátní doprava a přeprava je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pošta, s.p.

Naše autodoprava pro vás má ty nejlepší služby. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při přepravě Vašeho zboží. Disponujeme širokými znalostmi a zkušenostmi. Nabízíme serioznost, spolehlivost, kvalitu. Spolehlivá mezinárodní kamionová doprava od naší společnosti je správná volba. Naši klienti rádi využívají výhod spojených s objednávkou našich služeb z oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FÉERIE

Naše společnost provozující autodopravu má stabilní zázemí silné firmy, která je schopna odvést práci v nadstandardní kvalitě. Naše ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. Kvalita a spokojenost je naším cílem. Zajistíme pro vás kvalitní služby z oblasti silniční dopravy a přepravy za skvělé ceny. Využijte našich služeb v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní logistické služby v oblasti mezinárodní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku