Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Cheb)

Cestovní služby a pohostinství Cheb

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Cheb

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Harmony

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Kalicha

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Ubytování nabízíme ve vkusně zařízeném penzionu. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Marcela Šímová

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Výlety do okolí si maximálně užijete. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Ressl - Autocamping Luxor

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Klofandová

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Zaměřujeme se na ubytování v apartmánech. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Incognito Bar

Provozujeme bar s možností firemních nebo rodinných akcí. V našem baru jsme pro vás připravili zajímavou nabídku teplých i studených nápojů. Nabízíme občerstvení všeho druhu. Nabízíme příjemné posezení a alkoholické nápoje. U nás si můžete vybrat z velkého množství nealkoholických nápojů. Příjemné prostředí, pivo, občerstvení a možnost zahrát si šipky najdete v našem baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Desico, spol. s r.o.

Sjednejte si u nás také celní služby. Rádi poskytneme svou ochotu pro Vaši spokojenost. Při poskytování našich služeb je pro nás stěžejní rychlost. Nabízíme seriozní jednání v oblasti celních služeb. Přijďte k nám využít poradenství v oblasti celních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HRAD SEEBERG

Pravidelně kontrolujeme, zda se nezhoršila kvalita námi nabízených hotelů. Všechny naše zájezdy jsou dle zákona pojištěny proti úpadku cestovní kanceláře. Díky znalosti prostředí Vám vždy dobře poradíme s výběrem. Jsme společnost zaměřená na cestovní zájezdy, která se zaručí za ochotu svých prodejců. S naší firmou si bezstarostnou dovolenou opravdu užijete. Pro nás je důležitá serioznost při jednání s vámi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Horáčková - Dovolená v zahraničí

Máme dobré znalosti o každé námi nabízené destinaci. Zajistěte si u nás nejvyšší kvalitu našich služeb. Přizpůsobíme pobyt u moře Vašim představám. Odpočiňte si na luxusním eurovíkendu z naší nabídky. U nás seženete jedny z nejvýhodnějších letenek na trhu. Nepropásněte naše úžasné first minute nabídky. Dovolenou na poslední chvíli seženete v naší nabídce last minute zájezdů. Vyberte si z naší nabídky rybářských zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku