Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Cheb)

Cestovní služby a pohostinství Cheb

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavlína Jindřichová - Ubytování Jindřichová

Vyberte si z naší nabídky ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rezidence Zámeček

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. Rádi vás pozveme k posezení do našeho útulného salonku. Disponujeme wifi připojením. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Františkovy Lázně, a.s. - Lázeňský dům Belvedere

Zabýváme se různými typy ubytování. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. V pokojích máme také možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Posedět můžete i v našem baru. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AC Partner, a.s. - Hotel Villa Gloria

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BEROLINA Mariánské Lázně

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CRISTAL PALACE, a.s.

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Oradour

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jamp, s.r.o. - Family Hotel Haná

Nabízíme vám také levné ubytování. Zajistíme vám ubytování v blízkosti přírody. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňské sanatorium Dr. Peták, s.r.o.

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Můžete také využít kempové ubytování. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský penzion Josef II.

Využijte naší nabídky ubytování. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku