Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury

Cestovní kanceláře a agentury

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

LincolnCar.cz, s.r.o.

Zákazníkům naší pobočky pomůžou naši zaměstnanci s výběrem služeb v oblasti cestovního ruchu a v případě potřeby jim poskytnou i své znalosti a zkušenosti. Pro každý případ jsme pojištěni podle zákona. Poskytujeme seriozní poradenství, služby i komunikaci s klienty. Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru Vaší dovolené. V nabídce je široká škála školních zájezdů a výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Martin Černý - Prodej zájezdů

Sázíme v první řadě na serioznost. Zaručujeme Vám, že jsme pojištěni dle zákona. Dbáme na to, aby naši pracovníci měli vždy kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Naši odborníci Vám zajistí nejvyšší kvalitu cestovních služeb. S naší cestovní kanceláří se v létě podíváte do celého světa a užijete si bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMERICA TOURS, v.o.s.

Naše firma sází na skvělou znalost svého oboru. Ochotní zaměstnanci naší pobočky pomohou zákazníkům s výběrem služeb podle jejich představ a požadavků. Naši klienti rádi využívají našich výhodných cen k nákupu sportovních zájezdů. Naše firma nabízí letenky do různých atraktivních destinací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Corona trading CZ, s.r.o.

Zorganizujeme pro vás bezstarostnou dovolenou, na kterou budete rádi dlouho vzpomínat. Pravidelně kontrolujeme, zda se nezhoršila kvalita námi nabízených hotelů. Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, vybírá pro své zákazníky bezpečné oblasti. Jsme kvalitní cestovní agenturou i díky znalostem a profesionalitě našich delegátů. Zaručíme Vám naprosto seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní agentura Jana Kovářová

Pokud je bezstarostná dovolená vaším snem, my vám ho splníme. Na naší pobočce vás obslouží kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Jsme samozřejmě pojištěni dle zákona. Snažíme se neustále zvyšovat kvalitu služeb a úroveň ubytování. Každý požadavek seriózně vyřídíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gullivertour, spol. s r.o.

Pokud je bezstarostná dovolená vaším snem, my vám ho splníme. Na naší pobočce vás obslouží kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji cestovních zájezdů. Garantujeme Vám serióznost služeb. Školní zájezd nebo výlet od nás bude nezapomenutelný. Vyberte si u nás víkendový pobyt již dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kuběna

Pojeďte s námi na bezstarostnou dovolenou, nebudete litovat. Ochota poradit zákazníkovi je naší základní vlastností. V případě úpadku máme sjednané pojištění dle zákona. Vždy myslíme na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Chramostová - CK

Na naši serióznost se denně spoléhá mnoho turistů. Jelikož jsme pojišteni ze zákona, nemusíte se bát vycestovat. Zajistíme pro vás školní zájezdy a výlety přesně podle vašich požadavků. Naše cestovní kancelář nabízí různé druhy víkendových pobytů. Přizpůsobíme last minute pobyt Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IDEAL-TOUR PRAHA, s.r.o.

V případě úpadku máme sjednané pojištění dle zákona. Naše firma na prodej cestovních zájezdů se Vám může zaručit za seriózní jednání. O bezstarostnou dovolenou se postráme každému. Naše společnost se zaměřila na kvalitu nabízených služeb na naší pobočce. Ochotně naplánujeme vaši dovolenou do posledního detailu. V nabídce naší cestovní kanceláře je bohatý výběr víkendových pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Brehová - cestovní agentura

Naše ochota vám zpříjemní den. Naše firma vám s potěšením zorganizuje i víkendové pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky pobytových zájezdů. Využijte naší výhodné nabídky poznávacích zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku