Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury

Cestovní kanceláře a agentury

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Euro Time Praha, s.r.o.

Nabízíme znalosti, které oceníte. Naši zaměstnanci vám pomohou s výběrem dovolené u moře podle vašich představ a požadavků. Neváhejte využít výhodné nabídky pro školy. Využijte naší výhodné nabídky eurovíkendů. Nevšední zážitky a překrásnou zimní dovolenou získáte nákupem zájezdu z naší nabídky. Poskytujeme i výhodnou nabídku letních pobytů. Nabídneme Vám cestovní pojištění pro klidnou dovolenou. Dovolenou na poslední chvíli seženete v naší nabídce last minute zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Italieonline, s.r.o.

Ochota k zákazníkům je naší výsadou. Nabídka našich zájezdů k moři je mezi zákazníky velmi oblíbená. Naši zákazníci si oblíbili nabídku našich zimních zájezdů. Nabídneme Vám letní pobyt podle Vašich požadavků. Na naše cestovní pojištění se můžete spolehnout. Naši klienti rádi využívají akčních cen k nákupu first minute dovolené. V naší nabídce naleznete i last minute pobyty. Do detailů se postaráme o víkendové pobyty po jakých toužíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bella Italia Tour, s.r.o.

Naše společnost se Vám zaručí za své znalosti v oblasti cestování. Orinetujeme se v oblasti školních zájezdů a výletů. Na našich víkendových pobytech zažijete krásné chvíle. Vybereme pro Vás ten nejvýhodnější letní pobyt. Přizpůsobíme pobyt u moře Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amitours

Naše zájezdy k moři jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Rodinné zájezdy sestavujeme a vybíráme pro vás i vaše děti. Nabídka našich zimních zájezdů je opravdu pestrá. Přizpůsobíme Vašim požadavkům i naši nabídku letních pobytů. Navštivte naší pobočku cestovní kanceláře a vyberte si ze široké nabídky last minute zájezdů. Sestavili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku sportovních zájezdů. Zakupte si naše poznávací zájezdy za akční ceny. Naši pracovníci vám pomohou vybrat pobytový zájezd dle vašich představ a požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miris, s.r.o.

Naše cestovní kancelář je řádně pojištěna dle zákona. Serioznost a maximální péče o zákazníka jsou na pobočce naší společnosti prioritou. Znalost služeb cestovního ruchu a příjemné vystupování zaměstnanců je pro naši společnost prioritou. Služby naší pobočky v oblasti cestovního ruchu splňují náročná kritéria a požadavky našich zákazníků na jejich kvalitu. Naše ochota je neobyčejná, co se cestovního ruchu týče. O vaši dovolenou se postaráme do posledního detailu, takže si ji můžete užít bez starostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wintereder Touristik, organizační složka

Pojištění našich služeb dle zákona Vám můžeme zaručit. Naše firma se zaměřuje na kvalitu. Ochota nabídnout to nejlepší každému zákazníkovi je pro nás zásadní. Naše firma si zakládá na své znalosti oboru. S námi si užijete bezstarostnou dovolenou. Jsme firma zaměřená na prodej cestovních zájezdů, pro níž je serioznost samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vistar CZ, spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřila na kvalitu nabízených služeb na naší pobočce. Naše pobočka je zárukou kvality poskytovaných služeb a seriózního přístupu vůči klientům. Ochota poradit zákazníkovi je naší základní vlastností. Naše společnost se zaměřila na průběžné vzdělávání personálu tak, aby měl dostatek znalostí a zkušeností, a dovedl odpovědět zákazníkům na jejich dotazy. Naše služby jsou zákonně pojištěny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Teem Praha, s.r.o.

Díky naší serioznosti nenastanou žádné nenadálé komplikace. Nabízíme dobře organizované školní zájezdy a výlety. Poznávejte krásy přírody i památek díky víkendovým pobytům. Naši klienti odcestovali díky nákupu zájezdů z naší last minute nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caribe Tour, s.r.o.

Našim klientům zajišťujeme nejlepší kvalitu našich služeb. Zajišťujeme školní zájezdy a výlety a do různých destinací. Víkendové pobyty nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Pro své zákazníky také připravíme výhodné pobytové zájezdy. U nás seženete letenky velmi výhodně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Picadilly, spol. s r.o.

Prodáváme zájezdy od cestovních kanceláří, které jsou dle zákona pojištěné proti úpadku. Důkladné znalosti jsou v našem oboru základem. Hledáte-li kvalitu, u nás ji vždy najdete. Vedení naší společnosti se zaměřilo na zvyšování jakosti nabízených služeb v oblasti cestovního ruchu a serioznost týmu zaměstnanců naší pobočky. Naše cestovní kancelář je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku