Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury

Cestovní kanceláře a agentury

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CK Karavan, s.r.o.

V nabídce jsou školní zájezdy a výlety poznávací i pobytové. Nabízíme vám i víkendové pobyty. Spokojení zákazníci si vybrali pobytové zájezdy z naší nabídky. Zakupte si naše poznávací zájezdy za akční ceny. Z naší bohaté nabídky populárních lyžařských zájezdů si jistě vyberete i Vy. Nečekejte na poslední chvíli a kupte si dovolenou z naší nabídky first minute zájezdů. Vyberte si u nás výhodné cestovní pojištění. Využijte naší výhodné nabídky pobytů pro seniory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavlína Havlíková, zájezdy

Dbáme na to, aby naši pracovníci měli vždy kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Orinetujeme se v oblasti školních zájezdů a výletů. Co se víkendových pobytů týče, patříme ke špičce na trhu. Naši klienti oceňují kvalitu poskytovaných služeb včetně zájezdů z naší last minute nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Eliášová

V popředí naší nabídky najdete vždy seriózní služby. Naše společnost klade velký důraz na znalosti a zkušenosti zaměstnanců, neboť naším cílem je zajistit nejen kvalitní služby, ale i poradenství na úrovni. Služby vždy poskytujeme ochotně. V nabídce jsou jednodenní i vícedenní zájezdy a výlety. V nabídce cestovní kanceláře jsou atraktivní víkendové pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Libuše Pokorná - Agentura UNKA

Splňte si své sny o krásné dovolené, náš ochotný personál pro vás zajistí vše potřebné. Rádi poznáme vaše přání a budeme se snažit je plnit. Našim klientům zaručujeme bezstarostnou dovolenou. Serioznost patří mezi naše hlavní přednosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Jahoda- cestovní kancelář

Za serioznost našich služeb ručíme. Zaměstnanci naší cestovní společnosti jsou velice ochotní. U nás se setkáte jen s kvalitou. Vyberte si zájezd z naší bohaté nabídky a užijte si dovolenou bez starostí. Spolehněte se na pojištění našich služeb dle zákona.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sylva Kopecká, cestovní agentura

Při poskytování našich služeb nám pomáhají naše znalosti vybraných destinací. Prodáváme zájezdy od cestovních kanceláří, které jsou dle zákona pojištěné proti úpadku. Naši zákazníci potěšili své blízké naší bezstarostnou dovolenou. V nabídce jsou školní zájezdy a výlety s různou tématikou. Klientům nabízíme širokou škálu víkendových pobytů. V rámci nabídky služeb z oblasti cestovního ruchu nabízíme nejrůznější pobytové zájezdy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář - GEOPS

Dovolenou u moře pro vás a vaše blízké vám pomohou vybrat ochotní zaměstnanci naší pobočky. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou s výběrem zájezdu pro vaše děti i vás za velmi výhodné ceny. Využijte naší výhodné nabídky pro seniory. Krátkou dovolenou plnou zážitků a poznání můžete prožít díky nabídce našich eurovíkendů. Máme největší výběr letenek na trhu. Nabídneme Vám také možnost on-line prodeje. Navštivte naší pobočku cestovní kanceláře a vyberte si ze široké nabídky last minute zájezdů. Neváhejte vyrazit na nějaký z našich poznávacích zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Hájková - Dovolená v zahraničí

Zaručujeme pojištění našich cestovních služeb dle zákona. Při návštěvě naší pobočky cestovní kanceláře Vám jsou k dispozici naši seriózní zaměstnanci. Starosti s dovolenou nechejte na nás. Naše společnost obstála v silné konkurenci díky spokojenosti zákazníků s nabídkou služeb a ochotě našeho personálu. Jsme cestovní kancelář, která poskytuje vysoce kvalitní cestovní služby. Disponujeme skvělou znalostí oblastí našich zájezdů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AIRSTOP.CZ

Snažíme se neustále zvyšovat kvalitu služeb a úroveň ubytování. V nabídce cestovní kanceláře jsou tuzemské i zahraniční last minute zájezdy. Nabízíme širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Nabízíme vám i víkendové pobyty. Přijďte si vybrat ze široké nabídky sportovních pobytů. Plavba na lodi od nás uspokojí i náročné zákazníky. S naší cestovní kanceláří se podíváte do celého světa last minute. Letenky za výhodné ceny najdete v nabídce naší cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VVV TOUR CZ, v.o.s.

Naše cestovní kancelář nabízí kvalitní cestovní služby. Nabízíme zábavné i naučné školní zájezdy a výlety. Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů. Vyberte si u nás výhodné cestovní pojištění. Letní dovolené z naší nabídky jsou mezi zákazníky velmi oblíbené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku