Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury

Cestovní kanceláře a agentury

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Darja Gebauerová

Na ochotu a vstřícnost našich pracovníků se při pobytu v letovisku budete moci spolehnout. Naše delegátky mají znalosti místní řeči, takže vám mohou snadno pomoci, pokud se vyskytne nějaký problém. Snadno pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu našich služeb. Naše serioznost vás nadchne. Jsme cestovní kanceláří, která je pojištěna dle zákona. Splníme Vaše sny a zařídíme pro Vás bezstarostnou dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář A21

Kvalitní služby poskytneme každému. Nabízíme školní zájezdy a výlety výhodně i pro vás! V naší nabídce naleznete zajímavé víkendové pobyty. Poznávací zájezdy, kterým neodoláte. Naše cestovní kancelář nabízí prodej last minute poznávacích i pobytových zájezdů a dovolených všem cestovatelům bez ohledu na věk. Naši klienti získali s nákupem first minute zájezdu i řadu výhod. S naší jízdenkou cestujte bez starostí. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější letní pobyt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Racing, cruising, diving club

Naše firma se zaměřuje na kvalitní cestovní služby. Důsledně dbáme na spokojenost našich klientů, pokud s námi pojedete na dovolenou, vše zařídíme tak, aby jste pohodlně odcestovali bez starostí. V nabídce jsou jednodenní i vícedenní zájezdy a výlety. Vyzkoušejte si u nás některý z víkendových pobytů. K zájezdu Vám zajistíme i letenku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PETRA TOUR, s.r.o.

Naši pracovníci jsou připraveni Vám ochotně kdykoliv pomoci s výběrem toho správného pobytu. Najdete u nás širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Naše víkendové pobyty vám dovolí na pár okamžiků zapomenout na rutinu všedních dnů. S našimi pobytovými zájezdy poznávejte svět. Užijte si dovolenou podle svých snů nákupem last minute zájezdu z naší nabídky. Prodáváme jízdenky na spoustu krásných míst. Zaručujeme širokou nabídku letenek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Andrysová - dovolená v zahriční

Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti cestovních služeb. S ochotou přistupujeme ke každému z vás. Našim klientům zajistíme zejména kvalitu cestovních služeb. Vedení naší společnosti klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců na naší pobočce. Na veškeré poskytované služby jsme pojištěni dle zákona.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nika Yacht, s.r.o.

S ochotou přistupujeme ke každému z vás. Zajistíme Vám nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Školním zájezdům a výletům věnujeme velkou pozornost. Naše víkendové pobyty vám dovolí na pár okamžiků zapomenout na rutinu všedních dnů. Specializujeme se distribuci levných letenek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Kovářová-cestovní agentura

Výběrem zájezdu od nás může Vaše bezstarostná dovolená začít. Dbáme na to, aby naši pracovníci měli vždy kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Zákazníci naší pobočky doporučují naše kvalitní služby a produkty za výhodné ceny. Ochotu nabídnout zákazníkovi to nejlepší Vám zaručujeme. Jsme firma, která je pojištěna dle zákona. Klientům nabízíme širokou škálu víkendových pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠUMAVA - tourist - servis, s.r.o.

Naši klienti si užili bezstarostnou dovolenou. Naši specialisté v oblasti pohostinství se vám budou vždy ochotně věnovat. Kvalita je pro nás prvořadá. Seriózní obsluha naší pobočky Vám s ochotou sdělí vše potřebné k nabízeným službám v oblasti cestovního ruchu. Mluví za nás naše znalosti v oboru cestovních služeb a pohostinství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Karlíček-cestovní agentura

Serióznosti našich služeb můžete věřit. Naše společnost je velmi znalá v oblasti cestování. Hledáte-li pojištěnou cestovní agenturu dle zákona, spojte se s námi. Jsme velmi nároční na kvalitu. Pro naše zákazníky jsme zárukou kvality, maximálního servisu a dovolené bez starostí. Ochotní zaměstnanci naší pobočky pomohou zákazníkům s výběrem služeb podle jejich představ a požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květuše Wagnerová- Dovolená v zahraničí

Naše kvalitní služby v oblasti cestování jsou tu pro Vás. Na naši cestovní společnost je spolehnutí na základě velkých znalostí z cestování. Pro nás je důležitá serioznost při jednání s vámi. Užijte si relaxaci a odpočinek během víkendového pobytu. Nabízíme pobytové zájezdy za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku