Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury

Cestovní kanceláře a agentury

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Miroslava Luprichová

Ochota nabídnout zákazníkovi to nejlepší je pro nás podstatná. Pojeďte s námi na bezstarostnou dovolenou, nebudete litovat. Zaručujeme Vám, že jsme pojištěni dle zákona. Zařídíme pro Vás nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Naše bohaté znalosti v oblasti cestovních služeb a pohostinství z nás dělají specialistu. Naše firma na prodej cestovních zájezdů je velice seriózní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Karagavrilidisová, cestovní agentura

Vaší bezstarostnou dovolenou můžete zakoupit na naší pobočce. Sázíme v první řadě na serioznost. Jsme zárukou kvality vaší spokojené dovolené. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout zákonem pojištěné služby. Ochota nabídnout to nejlepší každému klientovi je naší základní vlastností. Dbáme na to, aby naši pracovníci měli vždy kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdar, a.s.

Chcete-li při výběru dovolené sáhnout po kvalitních zájezdech, jste u nás na správné adrese. Jsme cestovní agentura, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Vedení naší společnosti důsledně dbá na serioznost a ochotu personálu na pobočce. Díky dlouhodobým zkušenostem a znalostem cestovního odvětví, nabízíme našim zákazníkům ty nejlepší podmínky. Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, připravila pro zákazníky velké množství zájezdů v tuzemsku i v zahraničí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kristýna Petříková, cestovní služby

Specialisté z naší agentruy se vám budou vždy ochotně věnovat a díky znalostem Vám vždy dobře poradí. Serioznost patří mezi naše hlavní přednosti. Pojeďte s námi na bezstarostnou dovolenou, nebudete litovat. Ochota personálu se okamžitě projeví. Naše firma je bezpečná, protože jsme pojištěni dle zákona. Jsme firma, která poskytuje kvalitní cestovní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Helus

Serioznost je pro nás naprosto nepostradatelná. Máme velké znalosti o mnoha cílových destinacích. Ochotu poradit každému zákazníkovi nabízíme na prvním místě. Cestujte s námi, jsme pojištěni dle zákona. Naše společnost se v rámci tvorby nabídky poskytovaných služeb zaměřila na vysokou kvalitu nabízených produktů. Díky práci našich průvodců se budete všude skvěle orientovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Vencálek - cestovní agentura

Jsme cestovní společnost, která se specializuje na bezstarostné dovolené. Důsledně dbáme na pojištění našich služeb dle zákona. Naši delegáti vám ochotně pomohou, pokud nastane jakýkoli zádrhel. Rozšiřte si své všeobecné znalosti na našich zájezdech za poznáním. V nabídce máme bohatý výběr školních zájezdů a výletů. Do detailů se postaráme o víkendové pobyty po jakých toužíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Hechter

Obraťte se na nás s důvěrou, jsme seriózní agentura. Našim zákazníkům zajišťujeme hlavně kvalitu cestovních služeb. Poskytujeme bohatý výběr sportovně zaměřených zájezdů. Získejte na svých cestách ucelené a komplexní poznatky díky naší nabídce služeb spojených s průvodcovskou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Hanzlová - Alka

Naši klienti oceňují dovolenou bez starostí, kterou zakoupili na naší pobočce. Serióznosti našich služeb můžete věřit. Naše cestovní společnost se vyznačuje velkou ochotou. Dle zákona jsme pojištěny proti úpadku cestovní kanceláře. Naše cestovní kancelář se zabývá distribucí kvalitních cestovních služeb. Naše společnost klade velký důraz na znalosti a zkušenosti zaměstnanců, neboť naším cílem je zajistit nejen kvalitní služby, ale i poradenství na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Ivana Vaňková

Zákazníkům naší pobočky pomůžou naši zaměstnanci s výběrem služeb v oblasti cestovního ruchu a v případě potřeby jim poskytnou i své znalosti a zkušenosti. Dodržujeme zákonnou povinnost týkající se pojištění. Uděláme vaši dovolenou bezstarostnou. Naší prvotní nabídkou jsou seriózní služby. Můžeme pro Vás zajistit nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Požádejte o naši průvodcovskou činnost a užijte si nezapomenutelnou dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Reehová - Aurea Tour

Naše cestovní kancelář poskytuje vysoce kvalitní služby. Naše poznávací zájezdy rozšíří vaše všeobecné znalosti. Vynikáme v oblasti školních zájezdů a výletů. Naplánujte si víkendový pobyt s využitím našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku