Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury

Cestovní kanceláře a agentury

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Jana Jašková - Dijas

Dáváme se záležet na kvalitě námi poskytovaných cestovních služeb. Zaručíme Vám, že jsme pojištěni proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona. Ochota našich delegátů na vysoké úrovni je samozřejmostí. V oblasti cestování máme tu nejlepší znalost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Kramoliš/Dovolená v zahraničí

Zprostředkováváme naučné školní zájezdy a výlety. Cestovní kancelář nabízí mnoho víkendových pobytů pro jednotlivce, rodiny i skupiny. Připravili jsme pro naše klienty širokou nabídku pobytových zájezdů do oblíbených destinací. Poskytujeme i nabídku sportovních pobytů. S námi se nemusíte bát cestovat, i u našich last minute zájezdů dbáme důsledně na komfort našich klientů. Vyberte si first minute dovolenou ještě dnes. Pomůžeme Vám vybrat výhodné cestovní pojištění. Prodáváme velmi levné letenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura HBN, s.r.o.

Najdete u nás širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Víkendové pobyty také patří k nabídce naší cestovní agentury. Spokojení zákazníci naší pobočky doporučují nabídku našich pobytových zájezdů. Pokud toužíte poznat zajímavá místa po celém světě, vyberte si z naší pestré nabídky poznávacích zájezdů. Pokud máte zájem o nákup jízdenky, kontaktujte naše pracovníky. K zájezdu je možné objednat i letenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislava Čadková - Dovolená v zahraničí

Pobyt pro seniory přizpůsobíme Vašim potřebám. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou s výběrem eurovíkendu podle vašich přání a požadavků. Nečekejte na poslední chvíli a kupte si dovolenou z naší nabídky first minute zájezdů. Z naší nabídky můžeme doporučit lákavé last minute zájezdy. Program našich sportovních zájezdů připravují opravdoví specialisté. Naše cestovní kancelář vás zahrne širokou nabídkou lyžařských zájezdů V našem katalogu nabízíme poznávací zájezdy dle jednotlivých zemí. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní pobytové zájezdy. Výběrem víkendových pobytů u nás si zajistíte nezapomenutelné okamžiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salvia Tour - cestovní kancelář, spol. s r.o.

Naše společnost klade velký důraz na vystupování a seriózní přistup personálu naší pobočky. Ochotu zaměstnanců Vám garantujeme. Jsme cestovní kancelář, která Vám zajistí bezstarostnou dovolenou. Naši zákazníci si oblíbili naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch. Na poskytované služby jsme pojištěni dle zákona.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Idea service, s.r.o.

Pokud vám záleží na kvalitě, naše zájezdy jsou pro vás to pravé. Zajišťujeme školní zájezdy a výlety a do různých destinací. V naší nabídce naleznete zajímavé víkendové pobyty. Naše cestovní kancelář nabízí letní poznávací zájezdy, aktivní dovolenou, turistiku a treking. Přicházíme také s výhodnou nabídkou zimních pobytů. Rádi vyhovíme přáním a požadavkům našich klientů a sestavíme pro ně zájezd na míru. Dovolenou u moře pro vás a vaše blízké vám pomohou vybrat ochotní zaměstnanci naší pobočky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Holubová-cestovní agentura

Nabízíme širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Víkendové pobyty vybereme na míru pro každého z vás. Nepropásněte naše úžasné last minute nabídky. Přijďte si k nám vybrat výhodné cestovní pojištění. Nabízíme letní dovolenou a zájezdy do oblíbených destinací. Naši klienti si velmi oblíbili zimní zájezdy, které u nás lze pořídit za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miluše Hanzlíková, Trio tour cestovní kancelář

Nabídneme Vám pobyt u moře podle Vašich požadavků. Eurovíkend přizpůsobíme Vašim potřebám. Nákupem first minute zájezdů z naší pobočky získáte kvalitu a řadu dalších výhod. Jsme jedna z největších cestovních kanceláří na českém trhu poskytující last minute zájezdy. Naše rybářské zájezdy potěší všechny rybáře. Přicházíme také s výhodnou nabídkou cyklistických pobytů. Zaručujeme Vám spokojenost s našimi sportovními zájezdy. Pomůžeme Vám pečlivě vybrat lyžařský zájezd dle Vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Švadlena - Conger, cestovní kancelář

Využijte naší výhodné nabídky pobytů u moře. Přicházíme také s výhodnou nabídkou eurovíkendů. Zprostředkujeme Vám letenku na jakékoliv místo na světě. Poskytujeme služby a produkty z oblasti cestovního ruchu včetně nabídky výhodných first minute zájezdů. Poznejte tajemství a krásu exotických destinací z last minute nabídky naší cestovní kanceláře. Přizpůsobíme i rybářské pobyty Vašim představám. Přinášíme Vám i výhodnou nabídku cyklistických pobytů. Nabízíme Vám příjemný pobyt spojený s nejrůznějšími sportovními aktivitami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Zvelebil - dovolená

Využijte ochoty naší agentury při poskytování informací o cestování. Snadno Vám zajistíme nejvyšší kvalitu našich služeb. Zaručujeme Vám seriózní služby. Své služby jsme pojistili dle zákona. Jsme cestovní agenturou s bohatými znalostmi, a to na nás naši zákazníci oceňují. Našim klientů na cestách se snažíme zajistit maximální pohodlí a komfort tak, aby prožili bezstarostnou dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku