Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury

Cestovní kanceláře a agentury

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Karel Habart

Management naší společnosti se zaměřil na příjemné vystupování personálu na pobočce a důsledně dbá na jeho ochotu a úslužnost tak, aby zákazníci byli spokojeni nejen s kvalitou nabízených služeb, ale i se samotnou obsluhou. Znalosti oboru máme rozsáhlé. Naše cestovní kancelář, která nabízí zájezdy do nejrůznějších destinací, je pojištěna dle zákona. Serioznost je pro nás absolutně důležitá. Jsme firma, která poskytuje kvalitní služby v oblasti cestování. Zaměstnanci naší pobočky vám pomohou s výběrem bezstarostné dovolené podle vašich představ a požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FIRO-tour, a.s.

Naše cestovní kancelář pro Vás zajistí víkendový pobyt dle Vašeho přání. Spokojení zákazníci si vybrali pobytové zájezdy z naší nabídky. Vytvořili jsme pro vás nabídku zajímavých poznávacích zájezdů do nejrůznějších destinací. Z naší bohaté nabídky populárních lyžařských zájezdů si jistě vyberete i Vy. Využijte naší last minute nabídky k nákupu exotické dovolené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ s.r.o.

Vyberte si u nás víkendový pobyt již dnes. Nabízíme pobytové zájezdy za výhodné ceny. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější poznávací zájezd. Pokud jezdíte rádi na kole, podívejte se na našia nabídku cyklistických zájezdů. Přinášíme také možnost pobytů u moře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Levné zájezdy

Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů. Svým klientům také připravíme kvalitní pobytové zájezdy. Naši klienti si užili příjemnou dovolenou díky nákupu poznávacích zájezdů z nabídky naší pobočky. S naší nabídkou last minute zájezdů můžete odcestovat ještě dnes. Máme největší výběr letenek na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok a.s.

Zákazníkům naší pobočky pomůžou naši zaměstnanci s výběrem služeb v oblasti cestovního ruchu a v případě potřeby jim poskytnou i své znalosti a zkušenosti. Ochota pracovníků naší agentury je na prvním místě. Abychom měli všechno právně v pořádku, jsme pojištěni dle zákona. S naší cestovní kanceláří se v létě podíváte do celého světa a užijete si bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WebTour, s.r.o.

Ke klientům přistupujeme s maximální seriozností. Díky víkendovým pobytům si skvěle odpočinete. Využijte naší nabídky poznávacích zájezdů. Díky nabídce našich eurovíkendů můžete poznat nejkrásnější města v Evropě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok a.s.

V přátelském prostředí naší pobočky je seriózní a ochotný přístup v péči o zákazníka samozřejmostí. Potrpíme si na kvalitu. Jsme firma, která je pojištěna dle zákona. U naší společnosti můžete počítat s ochotou. Sázíme na bezstarostnou dovolenou pro vás. Na naší pobočce vás obslouží kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DISPENTA, s.r.o.

Naše cestovní kancelář nabízí různé druhy víkendových pobytů. Pomůžeme Vám zvolit si pobytový zájezd odpovídající Vašim představám. U nás Vám připravíme poznávací pobyt tak, aby vyhovoval všem Vašim požadavkům. Zaručujeme širokou nabídku letenek. Naše eurovíkendy plné zážitků a poznání si zákazníci velmi oblíbili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok a.s.

Naše cestovní kancelář se zabývá distribucí kvalitních cestovních služeb. Samozřejmostí je serióznost z naší strany. Toužíte po dovolené bez starostí? S námi jí zažijete. Management naší společnosti se zaměřil na příjemné vystupování personálu na pobočce a důsledně dbá na jeho ochotu a úslužnost tak, aby zákazníci byli spokojeni nejen s kvalitou nabízených služeb, ale i se samotnou obsluhou. Jsme firma, která je pojištěna dle zákona. Díky našim znalostem cestovních služeb a pohostinství máme náskok před konkurencí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Korecký

Doporučujeme vám aktuální nabídku víkendových pobytů. Poskytujeme pobytové zájezdy dle Vámi zadaných požadavků. U nás uspokojíte své lyžařské choutky. Chcete-li si vybrat z velkého množství sportovních zájezdů, navštivte naši pobočku. Velký výběr zimních dovolených a dalších zájezdů nabízíme v našem katalogu. Přicházíme také s výhodnou nabídkou eurovíkendů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku