Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury

Cestovní kanceláře a agentury

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Čedok, a.s.

Naši spokojení zákazníci odcestovali k moři s naší společností. Naše společnost důsledně dbá na přání a požadavky svých klientů, proto nabízí i možnost nechat si sestavit zájezd na míru. Vyberte si eurovíkend podle vašich představ v některém z evropských měst. Letní dovolené v tuzemsku i v zahraničí si u nás vybere každý zákazník. Prodáváme letenky do celého světa. Pokud nakoupíte jízdenky u nás, již nikdy nebudete chtít nakupovat jinde. Záleží nám na spokojenosti zákazníků při jejich účasti na sportovních zájezdech. Nabízíme ty nejlepší poznávací zájezdy v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PITAGROSS s.r.o.

Ochotný a profesionální personál je vždy připraven na vaše dotazy ohledně vybraného zájezdu. Naši spokojení zákazníci prožili nezapomenutelnou a bezstarostnou dovolenou. Služby naší pobočky v oblasti cestovního ruchu splňují náročná kritéria a požadavky našich zákazníků na jejich kvalitu. Pojištění veškerých cestovních služeb dle zákona Vám zaručujeme. Naše společnost zajistila pro zákazníky v příjemném prostředí naší pobočky zkušený personál s požadovanými znalostmi. Serióznost služeb je pro nás zásadní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EXIM TOURS a.s.

V nabídce je mnoho last minute zájezdů různého zaměření. Máme širokou nabídku víkendových pobytů pro ty, kteří rádi cestují. Svým klientům také připravíme kvalitní pobytové zájezdy. S našimi poznávacími zájezdy budete spokojeni. Vyberte si z velkého množství našich oblíbených lyžařských zájezdů. S naší cestovní kanceláří se podíváte do celého světa last minute. Specializujeme se distribuci levných letenek. Vybereme Vám eurovíkend dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohuslav Mika - PROFI t.a. Praha

Serioznost je pro nás maximálně důležitá. Pojištění veškerých cestovních služeb dle zákona Vám zaručujeme. Našim zákazníkům zajišťujeme hlavně kvalitu cestovních služeb. Pro naše zákazníky zajistíme bezstarostnou dovolenou. Pobočka naší společnosti vždy nabízí zákazníkům příjemné prostředí spolu s kvalitními službami a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FIRO-tour, a.s.

Oblíbené víkendové pobyty jsou nyní u nás v akční nabídce. Zakupte si naše pobytové zájezdy za akční ceny. Na našich poznávacích zájezdech budete nadšeni. Pomůžeme Vám vybrat z naší bohaté nabídky lyžařských zájezdů ten nejvhodnější. Vyberte si last minute dovolenou z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školky v přírodě

Naši zákazníci si oblíbili naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch. Vyzkoušejte si naši ochotu sami. S našimi službami budete pojištěni dle zákona. Některé naše zájezdy jsou vhodné i pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Splníme Vám sen o bezstarostné dovolené. Poznejte s námi krásu celého světa. Prodáváme letenky do celého světa. Náš personál vám poradí s výběrem vaší letní dovolené. Našim zákazníkům nabízíme nezapomenutelné zážitky prostřednictvím naší nabídky eurovíkendů. Naši spokojení klienti strávili pohodovou dovolenou u moře plnou odpočinku a relaxace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok a.s.

Na naší pobočce se zákazníkům věnuje tým zaměstnanců se zkušenostmi a znalostí problematiky cestovního ruchu. Naše firma na cestovní zájezdy se vyznačuje velkou seriozností. Naše cestovní kancelář má stabilní místo na trhu a je řádně pojištěná dle zákona. Naše firma Vám zajistí bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EXIM TOURS a.s.

Cestovní kancelář nabízí nové last minute zájezdy do mnoha destinací. Načerpejte síly během víkendového pobytu. Na naší pobočce si můžete zakoupit pobytové zájezdy i další produkty z naší nabídky. Přinášíme Vám i nabídku poznávacích zájezdů. Pomůžeme Vám vybrat z naší bohaté nabídky lyžařských zájezdů ten nejvhodnější. Naše cestovní kancelář organizuje last minute poznávací zájezdy do exotických zemí. S naší cestovní kanceláří navštívíte zajímavá místa i při nízké ceně letenek. Přicházíme také s výhodnou nabídkou eurovíkendů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok a.s.

Naše bohaté znalosti v oblasti cestovních služeb a pohostinství z nás dělají specialistu. S naší cestovní kanceláří se nemusíte bát cestovat, protože jsme pojištěni dle zákona. U nás se můžete spolehnout na maximální serioznost. Ochota v naší cestovní kanceláři je samozřejmostí. Naším cílem je zajistit klientům komfortní dovolenou a bez starostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku