Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury

Cestovní kanceláře a agentury

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

OREX TRAVEL, s.r.o.

Díky dobré znalosti prostředí vás vaše delegátka upozorní na zajímavá místa, která byste neměli přehlédnout. Naše firma Vám zajistí bezstarostnou dovolenou. V nabídce jsou pobytové a poznávací last minute zájezdy. Naše víkendové pobyty mohou být krásným dárkem pro vaši drahou polovičku. Získejte nevšední zážitky a poznávejte svět s našimi pobytovými zájezdy. Přizpůsobíme last minute pobyt Vašim představám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK CONTI

Školní zájezdy a výlety vybereme na míru právě pro vás. Naplánujte si víkendový pobyt s využitím našich služeb. Pořiďte si u nás výhodně lyžařský zájezd. Klienti naší společnosti si velmi oblíbili zájezdy sestavené na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia Tour Czech Republic, s.r.o.

Ochota pracovníků naší agentury je na prvním místě. Bezstarostná dovolená je přesně to, co si každý zaslouží, s námi si ji užijete. Znalost služeb cestovního ruchu a příjemné vystupování zaměstnanců je pro naši společnost prioritou. Hledáte-li seriozní jednání, spolupracujte s námi. Kvalitu našich služeb dokazuje velké množství spokojených klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Jonáš

Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, vybírá pro své zákazníky bezpečné oblasti. Disponujeme znalostmi v oblasti cestování. Naši klienti oceňují dovolenou bez starostí, kterou zakoupili na naší pobočce. Za serioznost našich služeb ručíme. Pobočka naší společnosti vždy nabízí zákazníkům příjemné prostředí spolu s kvalitními službami a ochotným personálem. U nás nic jiného než kvalitu nečekejte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Naši odborníci Vám zajistí nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Ujišťujeme Vás, že jsme pojištěni dle zákona. Vyjeďte s námi na bezstarostnou dovolenou. Naše společnost zajistila na pobočce kvalifikovaný personál s požadovanými znalostmi tak, aby zákazníkům poskytl poradenství na úrovni. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Zapletalová, pobytové zájezdy.

Rádi využijeme svých znalostí cestovních služeb k Vaší spokojenosti. Jsme ochotni splnit vám každé přání, které vám uvidíme na očích. Od zaměstnanců naší cestovní kanceláře můžete očekávat velice seriózní jednání. Co se víkendových pobytů týče, patříme ke špičce na trhu. Spokojení zákazníci naší pobočky doporučují nabídku našich pobytových zájezdů. Naši zaměstnanci vám pomohou s výběrem poznávacích zájezdů, i dalších produktů a služeb z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denali, spol. s r. o.

Za serioznost našich služeb ručíme. Prioritou naší společnosti je kvalita nabízených služeb v oblasti cestovního ruchu. Znalosti, které máme, uplatňujeme v každodenní práci. Na naší pobočce vám zajistíme bezstarostnou dovolenou. Dáváme si záležet na ochotě našich zaměstnanců při prodeji cestovních zájezdů. S námi cestujete bezpečně, jsme pojištěni ze zákona..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Museon vacances, spol. s r.o.

Jsme pojištěni dle zákona a díky tomu můžeme poskytovat služby na vysoké úrovni. Při návštěvě naší pobočky cestovní kanceláře Vám jsou k dispozici naši seriózní zaměstnanci. Poskytujeme vysokou kvalitu. V nabídce je široká škála školních zájezdů a výletů. V nabídce naší cestovní kanceláře máte na výběr z mnoha víkendových pobytů. S naší nabídkou last minute zájezdů můžete odcestovat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Metatour International s.r.o.

O vaši dovolenou se postaráme do posledního detailu, takže si ji můžete užít bez starostí. Ochota nabídnout to nejlepší každému zákazníkovi je pro nás samozřejmá. Prioritou naší společnosti je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka kvalitních služeb v oblasti cestovního ruchu za výhodné ceny. Poznávejte s námi svět. Naše eurovíkendy plné zážitků a poznání si zákazníci velmi oblíbili. Naši spokojení klienti si nechali sestavit dovolenou na míru z nabídky naší společnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlíntour trips, s.r.o.

Nabídka našich pobytů u moře za výhodné ceny je mezi zákazníky velmi vyhledávaná. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší pobyt pro seniory. Přicházíme také s výhodnou nabídkou eurovíkendů. Nabízíme také skupinové jízdenky. Nečekejte a rezervujte si first minute zájezd na naší pobočce. Přinášíme Vám i výhodné last minute pobyty. Zvolte si ten nejvhodnější poznávací zájezd. Připravíme pro Vás pobytové zájezdy dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku