Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury (Pardubický kraj)

Cestovní kanceláře a agentury Pardubický kraj

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Cestovní kanceláře a agentury v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Cestovní kancelář Jiří Kalousek

V nabídce je široká škála školních zájezdů a výletů. Zveme vás na krásné víkendové pobyty v příjemném prostředí. Pro své zákazníky také připravíme výhodné pobytové zájezdy. Naše poznávací zájezdy jsou nejlepší na trhu. Naši klienti rádi využívají akčních cen k nákupu first minute dovolené. Distribujeme jízdenky pro Vaše jednodušší cestování. Přinášíme také možnost pobytů u moře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Palonci

Zaměstnanci naší pobočky seriózně a ochotně zodpoví všechny dotazy k nabídce zájezdů a dalším službám poskytovaným v oblasti cestovního ruchu. Jsme ochotni splnit individuální přání našich klientů. Abychom měli všechno právně v pořádku, jsme pojištěni dle zákona. Jsme firma, která poskytuje kvalitní cestovní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Horníková

Nabízíme Vám naše znalosti z oblasti cestovních služeb a pohostinství. Co se týče naší firmy, je samozřejmě pojištěna dle zákona. Jsme cestovní společnost s velkou ochotou poradit svým zákazníkům. Vaši dovolenou zajistíme tak perfektně, že si ji užijete bez starostí. Serióznosti našich služeb můžete kdykoli využít.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Radomír Bílý

Své služby v oblasti prodeje cestovních zájezdů poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Naši klienti spoléhají na naše služby, vědí, že s námi si užijí bezstarostnou dovolenou. Chceme vyzdvihnout ochotu a snahu pomoci u našich delegátů. Nabízíme ty nejlepší poznávací zájezdy v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VP Konzult, s.r.o.

Toužíte po dovolené bez starostí? S námi jí zažijete. Ochota poradit zákazníkovi je pro nás stěžejní. Klienti s námi rádi cestují, protože vědí, že jsme pojištěni dle zákona. U naší společnosti na cestovní zájezdy můžete počítat se seriózním jednáním. Jsme odborníky na průvodcovskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Údolí Klidu

Garantujeme pojištění našich služeb dle zákona. Věnujeme zvláštní péči kvalitě našich služeb. Poradíme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti cestovních služeb. Vedení naší společnosti má nekompromisní požadavky na ochotu personálu, jeho příjemné vystupování a kvalitu poskytovaných služeb. Naše firma na cestovní zájezdy se vyznačuje velkou seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK Levante - Jana Koderová

Jsme cestovní kancelář, která si zakládá na své ochotě ke klientům. Atraktivní víkendové pobyty jsou teď u nás za příznivé ceny. Naši zaměstnanci vám pomohou s výběrem pobytových zájezdů, i dalších produktů a služeb z naší nabídky. Neváhejte využít výhodné nabídky poznávacích zájezdů. Naše cyklistické zájezdy jsou vhodné pro každého. Přinášíme také možnost rybářských pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Staňková-cestovní kancelář

Rádi pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Naše cestovní kancelář a agentura je pojištěna proti úpadku dle zákona. S námi zažijete bezstarostnou dovolenou. Ochota nabídnout zákazníkovi to nejlepší je pro nás zásadní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stopa cz, s.r.o.

Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru Vaší dovolené. Můžeme pro Vás zajistit nejvyšší kvalitu cestovních služeb. V nabídce jsou jednodenní i vícedenní zájezdy a výlety. Načerpejte nové síly i zážitky na některém z našich víkendových pobytů. Zajistíme Vám jízdenku dle Vašeho výběru. Zprostředkujeme Vám letenku na jakékoliv místo na světě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Hutáková- Dovolená v zahraničí

Rádi Vám poskytneme nejvyšší kvalitu našich služeb. Pokud je bezstarostná dovolená vaším snem, my vám ho splníme. Ochota nabídnout zákazníkovi to nejlepší je pro nás důležitá. Veškeré poskytované služby máme pojištěny dle zákona.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku