Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury (Moravskoslezský kraj)

Cestovní kanceláře a agentury Moravskoslezský kraj

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Cestovní kanceláře a agentury v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

EASY TRAVEL

Zaručíme vám vysokou kvalitu našich služeb. Dali jsme si za cíl, že každý zákazník prožije bezstarostnou dovolenou. Ochota nabídnout to nejlepší každému klientovi je naší základní vlastností. Nemusíte se bát úpadku kanceláře, jsme proti němu pojištění dle zákona. Pro nás je důležitá serioznost při jednání s vámi. Naše společnost se zaměřila na zvyšování znalostí personálu pobočky a současně na zkvalitnění služeb zákazníkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní kurzy.cz, s.r.o.

Naše pobočka nabízí služby v oblasti cestovního ruchu ve vysoké kvalitě. Poskytujeme seriozní poradenství, služby i komunikaci s klienty. Dbáme na to, aby naši pracovníci měli vždy kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Jsme společností poskytující cestovní služby a pohostinství a jsme pojištěni dle zákona. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší sportovní zájezd. Naše společnost se specializuje na průvodcovskou činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Bulko

Naše společnost se snaží dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků, a proto se orientuje na kvalitu nabízených služeb, bezpečné oblasti pro cestování a ochotu personálu pobočky. Seriózní obsluha naší pobočky Vám s ochotou sdělí vše potřebné k nabízeným službám v oblasti cestovního ruchu. Přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky zájezdů, které jsou pojištěné dle zákona. Mezi naše priority patří bezstarostná dovolená našich klientů. Nabízíme Vám průvodcovskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář A-Z TOUR

U nás najdete pouze kvalitu. Nabízíme vám i víkendové pobyty. Pokud rádi cestujete, vyberte si z nejširší nabídky poznávacích zájezdů naší cestovní kanceláře. Naši zákazníci prožili báječný eurovíkend z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LAYNO tour s.r.o.

Naší cestovní společnosti můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. Našim klientům nabízíme pouze zájezdy pojištěné dle zákona. Ochota nabídnout to nejlepší každému zákazníkovi je pro nás důležitá. Naše bohaté znalosti v oblasti cestovních služeb a pohostinství z nás dělají specialistu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní agentura Jantar

Naši zaměstnanci jsou vždy seriózní a úslužní vůči zákazníkům pobočky naší společnosti. Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má podstatné znalosti v oblasti cestovních zájezdů. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavou nabídku služeb a produktů zaměřených na oblast cestovního ruchu ve vysoké kvalitě a za výhodné ceny. Pro všechny případy je naše cestovní kancelář dle zákona pojištěna proti úpadku. Zaměstnanci naší pobočky vám pomohou s výběrem bezstarostné dovolené podle vašich představ a požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PINETA CZ s. r. o.

Využijte našich služeb, které mají vysokou kvalitu. V naší cestování kanceláři jsme pojištěni dle zákona. Ochotu nabídnout to nejlepší Vám můžeme slíbit. Naši zákazníci si velmi oblíbili exotickou dovolenou z last minute nabídky naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CONDOR CS, s.r.o.

Skvěle známe každé místo, kam se s námi můžete vydat na dovolenou. Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru Vaší dovolené. Jsme firma, která Vám poskytne bezstarostnou dovolenou. S námi cestujete bezpečně, jsme pojištěni ze zákona. Pravidelně kontrolujeme, zda se nezhoršila kvalita námi nabízených hotelů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Zákazníci se s oblibou vracejí na naši pobočku díky ochotě a vystupování našeho personálu. Jsme firma, jejíž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti cestovních zájezdů. U naší společnosti na cestovní zájezdy můžete počítat se seriózním jednáním. Pokud je bezstarostná dovolená vaším snem, my vám ho splníme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Večeřa

Dáváme se záležet na kvalitě námi poskytovaných cestovních služeb. U naší cestovní společnosti můžete počítat s velkou seriozností při jednání. Díky ochotě našich delegátů máme náskok před konkurencí. Jistě těžce pracujete, vyzkoušejte bezstarostnou dovolenou. Na naší pobočce vás obslouží kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Víkendové pobyty vybereme na míru pro každého z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku