Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Cestovní kanceláře a agentury (Kraj Vysočina)

Cestovní kanceláře a agentury Kraj Vysočina

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Cestovní kanceláře a agentury, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 

Cestovní kanceláře a agentury v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Tipy: Lyžařský, Sportovní, Zimní, Eurovíkend, Na míru, Pro děti, Dětský tábor, Do lázní, U moře

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Nacházel

Pro naši společnost je velmi žádoucí ochotný a dobře vystupující personál, který pozorně pečuje o naše zákazníky. Ručíme vám za to, že jsme pojištěni dle zákona a nic vám nehrozí. Zaručujeme serioznost všech našich pracovníků. Naše cestovní kancelář se specializuje na sportovní zájezdy. Pro své klienty rádi poskytujeme i průvodcovskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIPATOUR zájezdy, s.r.o.

Prioritou naší společnosti je kvalita nabízených služeb v oblasti cestovního ruchu. Všechny naše zájezdy jsou pojištěny proti úpadku cestovní kanceláře. V rámci nabídky služeb z oblasti cestovního ruchu nabízíme nejrůznější poznávací zájezdy. Prodáváme jízdenky na různé dopravní prostředky. K zájezdu Vám zajistíme i letenku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AC Tour Jihlava, 3SYSTEMS s.r.o.

Jsme specialisté na zařizování bezstarostné dovolené. Znalosti v oblasti cestovních služeb a pohostinství, z nás dělají odborníky na českém trhu. Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů. U nás seženete letenky velmi výhodně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Štefánková

Zákazníci jsou spokojeni se seriózním a ochotným jednáním obsluhy na pobočce naší společnosti. Při poskytování našich služeb nám pomáhají naše znalosti vybraných destinací. U naší společnosti můžete počítat s ochotou. S námi bude vaše dovolená bez starostí. V případě zájmu vám můžeme doložit smlouvu o pojištění proti úpadku, které ukládá zákon. U nás najdete pouze kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace

Naše společnost vám s potěšením zařídí bezstarostnou dovolenou. Naše společnost má stabilní místo na trhu díky cenově dostupným službám v oblasti cestovního ruchu a znalostem zkušeného týmu zaměstnanců. Ochota učit se novým věcem není našim zaměstnancům cizí. Naši zaměstnanci jsou vždy seriózní a úslužní vůči zákazníkům pobočky naší společnosti. Naše cestovní kancelář Vám zprostředkuje kvalitní služby hotelů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Marie Plačková

Prožijte s námi bezstarostnou dovolenou. Ochota personálu se okamžitě projeví. Naše kvalitní vztahy se zákazníky jsou založené na ochotě našeho seriózního personálu a současně také na vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti cestovního ruchu. Pravidelně kontrolujeme, zda se nezhoršila kvalita námi nabízených hotelů. Na zaměstnance naší pobočky a jejich znalosti nabízených služeb klade naše společnost vysoké nároky. Cestujte s námi, jsme pojištěni dle zákona..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Delvita

Od nás čekejte hlavně serioznost. U nás najdete pouze a vždy ochotu. Jsme cestovní agentura, která je dle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře. Naši klienti si užili bezstarostnou dovolenou. V nabídce naší cestovní kanceláře máte na výběr z mnoha víkendových pobytů. Zaměstnanci naší společnosti vám pomohou s výběrem zimní dovolené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Invia - cestovní agentura

Na zaměstnance naší pobočky a jejich znalosti nabízených služeb klade naše společnost vysoké nároky. Vaši dovolenou zajistíme tak perfektně, že si ji užijete bez starostí. Pojištění našich služeb dle zákona Vám můžeme zaručit. Naše cestovní firma se Vám může zaručit za svou serioznost. V naší nabídce naleznete i last minute pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Lauer - CK

U nás se setkáte pouze se seriozností. Našim klientů na cestách se snažíme zajistit maximální pohodlí a komfort tak, aby prožili bezstarostnou dovolenou. Nikdy nezapomínáme na ochotu. Naše cestovní kancelář poskytuje vysoce kvalitní služby. Nabízíme víkendové pobyty v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Nechvátalová, zájezdy

Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní cestovní služby. Jedinečnou atmosféru a nezapomenutelné zážitky získáte s nabídkou našich zájezdů k moři. Poskytujeme i výhodnou nabídku pro školy. Naši spokojení klienti si u nás zakoupili zájezd sestavený na míru jejich přáním a požadavkům. Chcete-li strávit prodloužený víkend v zahraničí, přijďte si prohlédnout naší nabídku eurovíkendů. Zajištění letenky je samozřejmostí. Poskytujeme služby a produkty z oblasti cestovního ruchu včetně nabídky výhodných first minute zájezdů. Dovolenou na poslední chvíli seženete v naší nabídce last minute zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku