Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce > Českobratrská církev evangelická

Českobratrská církev evangelická

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Českobratrská církev evangelická, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Silůvkách u Brna

Zajímejte se u nás o duchovní život. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Poradíme Vám, jak uspořádat církevní koncert.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Boskovicích - Českobratrská církev evangelická

Zajímáme se o duchovní život našich klientů. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Vaše duchovní vyrovnanost je pro nás velmi důležitá. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východomoravský seniorát Českobratrské církve evangelické

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Leskovci

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. S námi můžete najít cestu k bohu. Každý může přijít na naší bohoslužbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Strakonicích

Pomůžeme vám obohatit duchovní život. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Pomoc v nouzi je naší náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Mariánských Lázních

Využijte naší pomoci s duchovním životem. Jsme cestou k duchovnímu světu, který hledáte. Hledejte svou cestu k bohu u nás. Potřebným nabízíme pomoc v nouzi. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Moravči

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Chystáme koncerty pro děti i dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Prosetíně u Bystřice nad Pernštejnem

U nás se Vám dostane bohatého duchovního života. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Pomůžeme vám v nouzi. Nabízíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání. Naše instituce věnuje čas na vytváření duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Orlové

V naší církevní instituci si uvědomujeme, jak je duchovní život pro lidi důležitý. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Přijďte si k nám pro pomoc v nouzi. Je našim cílem vám pomoci nalézt duchovní vyrovnanost. Navštivte naše pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko v Praze 5 - Stodůlkách

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. Hledejte svou cestu k bohu u nás. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Rádi vám pomůžeme s vaší duchovní vyrovnaností. V případě potřeby Vám nabízíme pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku