Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce > Českobratrská církev evangelická

Českobratrská církev evangelická

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Českobratrská církev evangelická, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Uherském Hradišti

Poskytujeme naplnění Vašeho duchovního života. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Prostějově

Zajímejte se u nás o duchovní život. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Najdete u nás místo k setkávání. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby. Náš duchovní program je i pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Brně II

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Naše instituce vám pomůže dojít k duchovní vyrovnanosti. Připravíme vám cestu k bohu. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Chotiněvsi

Naše instituce vám ukáže směr k nalezení duchovního života. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Pořádáme pravidelné bohoslužby. Máme připravený i program pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evangelický sbor augsburského vyznání Českobratrské církve evangelické v Českém Těšíně na Rozvoji

Poskytneme Vám bohatý duchovní život. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Jsme tou správnou volbou, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Ukážeme vám, jak najít správnou cestu k bohu. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Hošťálkové u Vsetína

U nás najdete pravý duchovní život. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Začněte u nás svou cestu k bohu. Najdete u nás místo k setkávání. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Strmilově

V naší církevní instituci vám nabídneme různé formy duchovního života. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Dvakačovicích

Rádi vás povedeme na cestě k duchovnímu životu. Přijďte na setkání naší církve. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Přinášíme možnost společných bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Koberovech

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. S námi najdete duchovní vyrovnanost. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Rádi se s vámi setkáme. Bohoslužby jsou naší hlavní církevní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Jimramově

Organizujeme a rozvíjíme duchovní život všech našich věřících. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Ukážeme správný směr cesty k bohu. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku