Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce > Českobratrská církev evangelická

Českobratrská církev evangelická

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Českobratrská církev evangelická, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Velkém Meziříčí

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Připravíme vám cestu k bohu. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Navštivte naše pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Horních Dubenkách

V naší církevní instituci vám pomůžeme nalézt cestu k duchovnímu životu. Využijte toho, že naše církevní instituce organizuje různá setkávání. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Provádíme bohoslužby k různým událostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 8-Kobylisy

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Umožňujeme společná církevní setkávání. Návštěva duchovního setkání vás může v mnohém výrazně obohatit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Nikolčicích

Církevní instituce se snaží zvýšit zájem obyvatelstva o duchovní život. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Rádi se s vámi setkáme. Přijměte pozvání na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko ve Dvoře Králové nad Labem

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Přijďte na příjemná setkání naší církve. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Církevními službami pomáháme lidem v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Jeseníku

Staráme se o rozvoj duchovního života všech věkových skupin. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Nabízíme také pěkné ubytování. Přijďte na naše církevní bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Džbánově - Ústí nad Orlicí

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. S naší církví cestu k bohu jistě najdete. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Přijďte na setkání naší církve. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v České Třebové

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. Prostřednictvím setkávání s lidmi víry se vám otevřou nové obzory. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Najděte svou cestu k bohu i vy. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Zabýváme se organizací bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evangelický sbor augsburského vyznání Českobratrské církve evangelické v Českém Těšíně na Rozvoji

Naše církev vám poradí jak žít kvalitní duchovní život. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Nabízíme vám pravidelná a příjemná setkávání s lidmi podobných problémů. Poskytujeme bohoslužby pro širokou veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Roudnici nad Labem

U nás si dáváme záležet na duchovním životě. Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. Proč byste se s námi nemohli setkat? Víme, jak najít cestu k bohu. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku