Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce > Českobratrská církev evangelická

Českobratrská církev evangelická

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Českobratrská církev evangelická, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Brněnský seniorát Českobratrské církve evangelické

Přijďte objevit naplnění Vašeho duchovního života. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. Pomáháme všem potřebným v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kdyni na Šumavě

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Jsme tu od toho, abychom pomáhali v nouzi. Na naše duchovní setkání můžete přijít kdykoliv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Štramberku

Snažíme se zajistit svým klientům kvalitní duchovní život. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Připravujeme setkání k různým událostem. Nabídneme pomoc v nouzi Vám i Vašim blízkým. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Ratiboři u Vsetína

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Jsme církev, která pomáhá lidem v nouzi. Poradíme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanost. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Srdečně vás zveme ke společnému setkávání. Bohoslužby jsou u nás pravidelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Krouně

Přijďte k nám a poznejte duchovní život. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Aši

Zajistíme Vám bohatý duchovní život. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Připravujeme pro vás bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Podbořanech

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Zavítejte k nám, chcete-li posílit duchovní vyrovnanost. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Nacházejte s námi cestu k bohu. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Rovečném

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Pořádáme pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Suchdolu nad Odrou

Zaměřujeme se na kvalitu duchovního života. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 3 - Jarov

Povedeme vás na cestě k duchovnímu životu. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Naše církevní akce jsou i pro děti. Přispějte na charitu nejen finančně, ale i věcně. Zavítejte k nám, chcete-li se zúčastnit některé z našich zajímavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku