Nepřehlédněte

Celní služby

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Celní služby, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

 

Tipy: Spediční servis, Zastupování při celním řízení, Kamionová, Námořní, Letecká, Osvědčení o původu zboží, Uplatňování DPH

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZE-CEL-AG Celní agentura

Využijte u nás celních služeb. Nabízíme celní služby, včetně veškerého poradenství. Kvalita v celních službách je u nás na prvním místě. Znalost celních služeb je jednou z našich hlavních předností. Zajistíme pro Vás hladký průběh celního řízení. Zpracujeme Vám údaje pro intrastat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INTER EXPRES servis, s.r.o.

Využijte u nás celních služeb. Při poskytování našich služeb je pro nás stěžejní kvalita. Nabídka služeb v celní oblasti se znalostí veškeré problematiky. Kamionová přeprava je také jednou z našich aktivit. Poskytujeme silniční přepravu a celní služby. Můžeme Vám nabídnout i možnost letecké přepravy. V naší nabídce je i zpracování údajů pro intrastat. Můžeme Vám nabídnout i možnost mezinárodní přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUGI MOUNT Logistics CZE s.r.o.

Rádi Vám poskytneme i celní služby. Provádíme celní služby s ohledem na serioznost. Dále vám zprostředkujeme i skladování zboží. Nabízíme také zajištění námořní přepravy. Dále pro Vás můžeme zajistit leteckou přepravu jakéhokoli nákladu. Jsme specialisté i v oblasti železniční dopravy. Mimo jiné nabízíme mezinárodní zasílatelství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spedman Global Logistics, a.s.

Zařídíme pro Vás i celní služby. K dispozici máme prostory pro skladování. Do našich služeb spadá námořní spedice. Letecká přeprava je součástí našich služeb. Zabýváme se provozem železniční dopravy a přepravy. Můžeme Vám nabídnout i možnost mezinárodní přepravy. Poskytujeme také možnost vnitrostátní přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Zachová

Snadno Vám zajistíme i celní služby. Při poskytování našich služeb je pro nás podstatná zejména serióznost. Nabízíme ochotu při jednání v oblasti celních služeb. Na naši kvalitu celních služeb při vývozu i dovozu se můžete spolehnout. Zajistíme pro Vás také celní řízení. Pro naše zákazníky nabízíme i možnost při zastupování při celním řízení. Součástí naší nabídky je i zpracování údajů pro intrastat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SCHENKER spol. s r.o.

Využijte u nás celních služeb. Poskytujeme rychlé jednání v oblasti celních služeb. K dispozici máme také kamionovou přepravu. Poskytujeme také námořní přepravu. Zařídíme pro Vás mimo jiné i leteckou přepravu zásilek. Železniční přeprava je součástí našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Expeditors International ČR, s.r.o.

Využijte u nás celních služeb. Na naši firmu se můžete spolehnout v rychlosti a kvalitě vyřízení Vašich požadavků. Provádíme celní služby s ohledem na serioznost. Hlavní činností společnosti je znalost celních služeb. Nabízíme služby zahrnující silniční přepravu. K našim službám patří také námořní přeprava a doprava. Leteckou cestou přepravujeme i objemné zásilky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GARANTRANS s.r.o.

Naši odborníci Vám zajistí celní služby. Můžete u nás využít i služeb poradenství v oblasti celních služeb. Celní služby v té nejvyšší kvalitě jsou u nás samozřejmostí. Poskytujeme ochotně poradenství v celních službách. Naším krédem v celních službách je serioznost a kvalita. Zajišťujeme také celní řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARTTOP CZ, s.r.o.

Nabídneme Vám zajištění celních služeb. Naše společnost Vám ochotně poradí v celní problematice. Naším krédem v celních službách je serioznost a kvalita. Zákazníkům nabízíme kompletní poradenství v oblasti celních služeb. Nabízíme komplexní služby se znalostí celní problematiky. Celní služby v té nejvyšší kvalitě jsou u nás samozřejmostí. Rychlost při zajišťování celních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CEDES Logistik, s.r.o.

Sjednejte si u nás také celní služby. Nabízíme Vám i možnost skladování zboží. Provozujeme celní služby se zaměřením na intrastat. Nabízíme služby kamionové přepravy. Zajistíme pro váš náklad mezinárodní přepravu. V oblasti celních služeb zajišťujeme také vnitrostátní přepravu. Zajišťujeme i logistické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku