Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Celní služby

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Celní služby, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

 

Celní služby v krajích:

Tipy: Spediční servis, Zastupování při celním řízení, Kamionová, Námořní, Letecká, Osvědčení o původu zboží, Uplatňování DPH

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Aspen celní jednatelství, s.r.o.

Využijte odborných celních služeb. Rádi poskytneme svou ochotu pro Vaši spokojenost. Zabýváme se seriozním zpracováním a poradenstvím v oblasti celních služeb. Všeobecná znalost v oblasti celních služeb. Vyřídíme za vás v rychlosti veškeré celní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Kasíková, Celní služby

Naši odborníci Vám zajistí celní služby. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství v oblasti celních služeb. Zabýváme se celními službami vždy ochotně a kvalitně. Při poskytování našich služeb je pro nás důležitá hlavně kvalita. Zajišťujeme serioznost a odpovídající kvalitu v celní oblasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MediaSped

Na požádání Vám zajistíme celní služby. Můžete u nás využít i služeb poradenství v oblasti celních služeb. K našim dalším činnostem patří skladování. Poskytujeme také možnost kamionové přepravy. Můžeme Vám nabídnout i možnost silniční přepravy. Poskytujeme také námořní přepravu. Pro naše zákazníky zajišťujeme objednání a uskutečnění letecké přepravy zboží. Nabízíme mezinárodní přepravu a dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZECH INTERNATIONAL, a.s.

Můžeme pro Vás zajistit celní služby. Zajišťujeme poradenství v oblasti celních služeb. Zabýváme se celními službami vždy ochotně a kvalitně. Zprostředkujeme Vám také celní řízení. Zajistíme Vám zpracování údajů pro intrastat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPEDOS s.r.o.

Nabídneme Vám zajištění celních služeb. Poskytujeme rychlé jednání v oblasti celních služeb. Nabízíme komplexní služby se znalostí celní problematiky. Zajišťujeme také celní deklaraci. Zajistíme pro Vás hladký průběh celního řízení. Mezinárodní přeprava je součástí našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LANNUTTI CZECH, s.r.o.

Rádi Vám poskytneme i celní služby. Pro Vaši firmu zajistíme ochotně veškeré celní služby. Nabízíme komplexní služby se znalostí celní problematiky. Na naši kvalitu celních služeb při vývozu i dovozu se můžete spolehnout. Nabízíme Vám celní služby rychle a kvalitně. Poskytujeme také možnost mezinárodní přepravy. Poskytujeme také možnost vnitrostátní přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

eN-SPED, spol. s r.o.

Snadno pro Vás zajistíme i odborné celní služby. Při poskytování našich služeb je pro nás podstatná zejména rychlost. Nabízíme seriozní jednání v oblasti celních služeb. Naše firma nabízí tu nejvyšší kvalitu v celních službách. Využijte ochoty našich zaměstnanců. V nabídce našich služeb je i zajištění celní deklarace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CELSPED s.r.o.

Sjednejte si u nás také celní služby. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oblasti celních služeb. Pro Vaši firmu zajistíme ochotně veškeré celní služby. Mezi službami, které nabízíme, nechybí možnost využití celních skladů. Poskytujeme služby v rámci celního řízení. Součástí naší nabídky je i zpracování údajů pro intrastat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nieten Internationale Spedition, s.r.o.

Rádi Vám poskytneme i celní služby. Nabízíme také veškerý spediční servis. Zajišťujeme intrastat v oblasti celních služeb. Zajišťujeme služby v silniční dopravě. Realizujeme námořní přepravu do celého světa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Polívková

V nabídce přinášíme také celní služby. Při poskytování našich služeb je pro nás podstatná zejména rychlost. Při poskytování našich služeb dbáme na serióznosti. Naše společnost Vám ochotně poradí v celní problematice. Nabízíme znalosti v celních službách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku