Nepřehlédněte

Čajovny

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Čajovny, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

Tipy: Sypaný čaj, Vodní dýmka, Přednáška, Indický, Japonský

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Čajovna u Sýkorova mostu

Naše firma se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně nabízíme kvalitní čaje. Kromě nápojů vám můžeme nabídnout i občerstvení. Pokud si nejste jisti s výběrem nápoje, rádi vám ochotně poradíme. Pokud jste milovníky bílého čaje, u nás budete nadmíru spokojeni. Doporučujeme vyzkoušet některé z našich vynikajících bylinek. Jistě také oceníte náš prodej tabákových výrobků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Kavárna Jasmína

Naše čajovna se zaměřuje na prodej čajů. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Poskytujeme i vodní dýmku s různými tabáky. S velkou pečlivostí vám připravíme také lahodnou kávu. Nabízíme různé druhy bílého čaje. Pečlivě pro vás vybíráme kvalitní a voňavé bylinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna U Zeleného čaje

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. Zaměstnanci naší čajovny poskytují zákazníkům velice kvalitní péči. Naše čajovna prodává i zmrzlinu. Zákazníkům naší čajovny nabízíme bezplatné wifi připojení. Kromě čajovny navštivte i naši kavárnu. Nabízíme různé druhy zeleného čaje. Naše čajovna má v sortimentu i černý čaj. Nabízíme různé druhy bylinek vhodné k přípravě delikátního čaje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křišťálová čajovna

Jsme firma, která je jedničkou na trhu v prodeji čajů. Uspořádejte svou výstavu v naší čajovně. Neváhejte uspořádat přednášku v naší čajovně. Můžeme se pochlubit i mimořádnou nabídkou kávy. Nabízíme různé druhy japonského čaje. Naše čajovna má v sortimentu i bylinky. Jistě také oceníte náš prodej tabákových výrobků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naše čajovna - Piterie

Jsme čajovna, která se specializuje na prodej čajů. Nabízíme různé druhy sypaného čaje. Užijte si chvilky pohody u naší vodní dýmky. Podáváme také bílé čaje. Doporučujeme vyzkoušet některé z našich vynikajících bylinek. Prodej tabáku je jednou z našich specializací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Černý drak

Naše čajovna se zaměřuje na prodej čajů. Nabízíme čaje té nejvyšší kvality. S výběrem nápojů u nás budete zaručeně spokojeni. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. V naší čajovně můžete při prodeji nápojů počítat s ochotou našich pracovníků. Pečlivě pro vás vybíráme kvalitní a voňavé bylinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna - kavárna Rolnička

Jsme čajovna, která se specializuje na prodej čajů. Vychutnat si u nás můžete také občerstvení. Kromě čajů u nás naleznete širokou nabídku dalších nápojů. Vychutnat si u nás můžete nejen skvělé nápoje, ale také příjemné prostředí. Naše čajovna nabízí vysoce kvalitní čaj. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna U Džoudyho

Jsme společnost, která se zaměřuje na prodej čajů. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení. V naší čajovně pořádáme i různé výstavy. Prostory naší čajovny lze využít i k uspořádání přednášek. V naší čajovně ochutnáte i výběrovou kávu. Kromě jiného nabízíme vaše oblíbené nápoje z indického čajovníku. O prodej bylinek se postarají naši odborníci. Prodáváme různé druhy tabáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Legendární čajovna

Jsme firma, která je jedničkou na trhu v prodeji čajů. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. Přijďte si odpočinout od každodenního stresu do příjemného prostředí naší čajovny. Nabízíme čaje té nejvyšší kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Luna

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Námi nabízené čaje jsou velmi kvalitní. Specializujeme se na sypaný čaj. U nás v čajovně pořádáme i výstavy. Využijte naše prostory čajovny k přednáškám. Venkovní zahrádka je další útulnou součástí našeho provozu. Podáváme indické čaje, které povzbudí a osvěží v kteroukoli denní dobu. V naší nabídce naleznete různé bylinky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku