Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čajovny

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Čajovny, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

Tipy: Sypaný čaj, Vodní dýmka, Přednáška, Indický, Japonský

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Green-space

Při našem prodeji čajů nám záleží na Vaší spokojenosti. Přijďte si odpočinout od každodenního stresu do příjemného prostředí naší čajovny. Když na vás přijde hlad, můžete si objednat také občerstvení. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Pokud jste milovníky bílého čaje, u nás budete nadmíru spokojeni. Nabízíme různé druhy bylinek vhodné k přípravě delikátního čaje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna U poslední lucerny

Naše prodejna čajů Vám je k dispozici. V naší čajovně se nemusíte obávat na cokoliv zeptat, vše vám ochotně vysvětlíme. V naší čajovně Vám nabídneme i drobné občerstvení. Vychutnejte si u nás čaje v té nejvyšší kvalitě. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. Připravíme vám lahodné nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Taškent

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. Přijďte si odpočinout od každodenního stresu do příjemného prostředí naší čajovny. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. V naší čajovně nabízíme kvalitní čaje. Velice pyšní jsme na naše luxusní bílé čaje. Poradíme Vám, jak si nejlépe uvařit čaj z bylinek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modrá čajovna

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. Jsme čajovna, kde si můžete v klidu vychutnat svůj nápoj. Kromě nápojů vám můžeme nabídnout i občerstvení. Díky příjemnému prostředí naší čajovny si u nás jistě skvěle odpočinete. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. V naší čajovně se nemusíte obávat na cokoliv zeptat, vše vám ochotně vysvětlíme. O prodej bylinek se postarají naši odborníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Setkání

Jsme čajovna, která se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně nabízíme i různé občerstvení. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Námi nabízené čaje jsou velmi kvalitní. V naší čajovně se můžete posadit do nekuřácké zóny. Neváhejte uspořádat přednášku v naší čajovně. Nabízíme velký výběr bylinek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Prima

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. V naší čajovně nabízíme různé typy nápojů. V sortimentu naší čajovny naleznete i občerstvení. Díky příjemnému prostředí naší čajovny si u nás jistě skvěle odpočinete. V naší čajovně si můžete objednat jen kvalitní produkty. V naší čajovně Vám poradíme i s výběrem vína..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hradčanská čajovna

Zavítejte do naší prodejny čajů. Vychutnejte si u nás čaje v té nejvyšší kvalitě. Ochota našeho personálu vám zajistí úžasný zážitek z posezení v naší čajovně. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. Poskytujeme i vodní dýmku s různými tabáky. V naší nabídce naleznete i různé tabákové výrobky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Restaurant

Jsme společnost, která se zaměřuje na prodej čajů. V naší čajovně si můžete objednat jen kvalitní produkty. Jsme čajovna, kde si můžete v klidu vychutnat svůj nápoj. V příjemném prostředí naší čajovny si v klidu vychutnáte lahodné nápoje. V naší čajovně nabízíme i různé občerstvení. Náš personál se vám bude ochotně věnovat po celou dobu, kterou v naší čajovně strávíte. Náš čajový lístek doplňuje i dodatečná nabídka kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajový komfort

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. V příjemném prostředí naší čajovny si v klidu vychutnáte lahodné nápoje. V naší čajovně můžete při prodeji nápojů počítat s ochotou našich pracovníků. Naše čajovna nabízí kromě čajů i víno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bistro U Vlka

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Vychutnat si u nás můžete také občerstvení. Náš personál se vám bude ochotně věnovat po celou dobu, kterou v naší čajovně strávíte. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. V naší čajovně si můžete objednat jen kvalitní produkty. Můžete si u nás vychutnat různé nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku