Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čajovny

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Čajovny, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

Tipy: Sypaný čaj, Vodní dýmka, Přednáška, Indický, Japonský

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Čajovna U čajového skřítka

Jsme společnost, která se zaměřuje na prodej čajů. Náš personál vám ochotně připraví skvělé nápoje. Naše čajovna se specializuje na různé druhy nápojů. Vychutnat si u nás můžete také občerstvení. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Můžete si také objednat některé z nabízených bylinek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Nefertiti

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. Jsme čajovna, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného čaje. V naší čajovně si můžete objednat jen kvalitní produkty. Jsme firma, která se specializuje na různé nápoje, třeba i čaje. Nabízíme příjemné prostředí naší čajovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajový sklep Genesis

Naše prodejna čajů Vám je k dispozici. Díky příjemnému prostředí naší čajovny si u nás jistě skvěle odpočinete. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem. V naší čajovně Vám nabídneme i drobné občerstvení. Zaměstnanci naší čajovny poskytují zákazníkům velice kvalitní péči. Za našimi bílými čaji se vrací spousta zákazníků čajovny. Naučíme Vás, jak si správně připravit bylinkový čaj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Měsíční kočka, spol. s r.o.

Naše firma se specializuje na prodej čajů. Při návštěvě naší čajovny můžete posedět v příjemném prostředí. V sortimentu naší čajovny naleznete i občerstvení. Ochota našeho personálu vám zajistí úžasný zážitek z posezení v naší čajovně. V naší čajovně nabízíme kvalitní čaje. Můžete si u nás vychutnat různé nápoje. U nás v čajovně pořádáme i výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlatá čajovna

Jsme čajovna, která se specializuje na prodej čajů. Naše čajovna se specializuje na různé druhy nápojů. Naše čajovna si dává záležet na tom, abyste si čaj vychutnali v příjemném prostředí. Nabízíme čaje té nejvyšší kvality. V naší čajovně nabízíme i různé občerstvení. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna U mlýna

Při našem prodeji čajů nám záleží na Vaší spokojenosti. Kromě čajů u nás naleznete širokou nabídku dalších nápojů. Zaměstnanci naší čajovny poskytují zákazníkům velice kvalitní péči. Pro odproštění se od všedních starostí nabízíme příjemné prostředí naší čajovny. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Snů

Jsme společnost, která se zaměřuje na prodej čajů. Náš personál se vám bude ochotně věnovat po celou dobu, kterou v naší čajovně strávíte. Naše čajovna nabízí opravdu příjemné prostředí. Námi nabízené čaje jsou velmi kvalitní. V naší čajovně nabízíme různé typy nápojů. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna jedna báseň

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji speciálních čajů. V naší čajovně nabízíme kvalitní čaje. Jsme firma, která se specializuje na různé nápoje, třeba i čaje. V naší čajovně si můžete posedět v opravdu příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete také různé druhy občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alternativní čajový klub Poklop

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. V naší čajovně nabízíme různé typy nápojů. Při návštěvě naší čajovny můžete posedět v příjemném prostředí. V naší čajovně nabízíme kvalitní čaje. V naší čajovně Vám nabídneme i drobné občerstvení. Náš personál vám ochotně připraví skvělé nápoje. Nabízíme velký výběr bylinek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrá čajovna

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. Jsme čajovna, kde si můžete v klidu vychutnat svůj nápoj. Rádi vám také nabídneme chutné občerstvení. Při návštěvě naší čajovny můžete posedět v příjemném prostředí. Jsme čajovna, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného čaje. Námi nabízené čaje jsou velmi kvalitní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku