Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Čajovny (Brno-město)

Čajovny Brno-město

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Čajovny, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

Tipy: Sypaný čaj, Vodní dýmka, Přednáška, Indický, Japonský

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Čajovna Probuzený Slon

Naše čajovna se zaměřuje na prodej čajů. Užijte si chvilky pohody u naší vodní dýmky. Naučíme Vás připravovat bílý čaj. Připravíme Vám vynikající chuťový zážitek díky našim provoněných zeleným čajům. Naše pestrá nabídka obsahuje nejen kvalitní polozelené čaje. Kromě různých druhů čajů prodáváme také bylinky. Provozujeme čajovnu s nabídkou tabáku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Vedral

Při našem prodeji čajů nám záleží na Vaší spokojenosti. V sortimentu naší čajovny naleznete i občerstvení. Příjemné chvíle u nás strávíte i díky ochotě našeho personálu. Naše čajovna nabízí opravdu příjemné prostředí. V naší čajovně nabízíme kvalitní čaje. Naše čajovna se specializuje na různé druhy nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čhajovna

V rámci našeho prodeje nabízíme ten nejlepší čaj v okolí. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku. Vyznačujeme se tím, že naše čajovna je nekuřácká. Uspořádejte svou výstavu v naší čajovně. Naučíme Vás, jak si správně připravit bylinkový čaj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna a kavárna NEFERTITI

Naše čajovna se zabývá prodejem různých druhů čajů. Jsme čajovna, kde si můžete v klidu vychutnat svůj nápoj. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku. Můžeme se pochlubit i mimořádnou nabídkou kávy. Opravdu vynikající kávu si vychutnáte jedině v pohodlí naší kavárny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Shahrazad

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. V naší čajovně si můžete posedět v opravdu příjemném prostředí. Vychutnejte si u nás čaje v té nejvyšší kvalitě. Jsme čajovna, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného čaje. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. V naší čajovně nabízíme i různé občerstvení. Užijte si chvilky pohody u naší vodní dýmky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nefertiti čajovna

Naše čajovna se zabývá prodejem různých druhů čajů. Při návštěvě naší čajovny můžete posedět v příjemném prostředí. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku. Kromě čajů nabízíme i uspokojivý výběr pražené kávy. Naše pestrá kavárenská nabídka vás okouzlí svou vytříbeností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Kavárna Jasmína

Naše čajovna se zaměřuje na prodej čajů. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Poskytujeme i vodní dýmku s různými tabáky. S velkou pečlivostí vám připravíme také lahodnou kávu. Nabízíme různé druhy bílého čaje. Pečlivě pro vás vybíráme kvalitní a voňavé bylinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrá čajovna

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku. V naší čajovně se můžete posadit do nekuřácké zóny. V naší nabídce naleznete i různé tabákové výrobky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Nefertiti

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. Jsme čajovna, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného čaje. V naší čajovně si můžete objednat jen kvalitní produkty. Jsme firma, která se specializuje na různé nápoje, třeba i čaje. Nabízíme příjemné prostředí naší čajovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Inaris

Naše čajovna je nejlepší v prodeji čajů. Díky příjemnému prostředí naší čajovny si u nás jistě skvěle odpočinete. Jsme čajovna, která vaří čaj jen z kvalitních lístků. Připravíme vám lahodné nápoje. Specializujeme se na prodej bílých čajů. Naše nabídka čajů obsahuje také skutečně výborné zelené čaje. Poradíme Vám, jak si nejlépe vychutnat černý čaj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku