Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Čajovny (Brno-město)

Čajovny Brno-město

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Čajovny, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

Tipy: Sypaný čaj, Vodní dýmka, Přednáška, Indický, Japonský

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sayed Nagy Ismail Mosaad - Čajovna Faraon

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. V příjemném prostředí naší čajovny si v klidu vychutnáte lahodné nápoje. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. V naší nabídce najdete rozličné druhy nápojů. Můžete si u nás objednat nejen nápoje, ale také různé občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Starý Dvůr

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. Naše čajovna nabízí vysoce kvalitní čaj. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bistro U Mlýna

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. Příjemné chvíle u nás strávíte i díky ochotě našeho personálu. Vychutnat si u nás můžete nejen skvělé nápoje, ale také příjemné prostředí. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. V naší čajovně prodáváme jen čaj o vysoké kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Cesta čaje

Naše čajovna se zabývá prodejem různých druhů čajů. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Jsme nekuřáckou čajovnou, protože nám záleží na Vašem zdraví. V prostorách naší čajovny si můžete uspořádat i přednášku. Jdeme s dobou, Wi-Finu máme taky. Nabízíme čínské čaje pro opravdové fajnšmekry..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GUR Rent, s.r.o.

Jsme firma, která je jedničkou na trhu v prodeji čajů. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení. Přijďte si odpočinout od každodenního stresu do příjemného prostředí naší čajovny. Kvalita našich nápojů je pro nás zárukou, že se k nám budete rádi vracet. Můžete si u nás vychutnat různé nápoje. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek ULM

Při našem prodeji čajů nám záleží na Vaší spokojenosti. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Naše čajovna vás osloví svým příjemným prostředím. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem. Připravíme vám lahodné nápoje. V naší čajovně nabízíme i různé občerstvení. Naučíme Vás připravovat čínský čaj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku