Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Čajovny (Brno-město)

Čajovny Brno-město

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Čajovny, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

Tipy: Sypaný čaj, Vodní dýmka, Přednáška, Indický, Japonský

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Čajovna Nefertiti

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. Jsme čajovna, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného čaje. V naší čajovně si můžete objednat jen kvalitní produkty. Jsme firma, která se specializuje na různé nápoje, třeba i čaje. Nabízíme příjemné prostředí naší čajovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Inaris

Naše čajovna je nejlepší v prodeji čajů. Díky příjemnému prostředí naší čajovny si u nás jistě skvěle odpočinete. Jsme čajovna, která vaří čaj jen z kvalitních lístků. Připravíme vám lahodné nápoje. Specializujeme se na prodej bílých čajů. Naše nabídka čajů obsahuje také skutečně výborné zelené čaje. Poradíme Vám, jak si nejlépe vychutnat černý čaj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Literární čajovna Skleněná Louka

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. Rádi vám také nabídneme chutné občerstvení. V naší čajovně prodáváme jen čaj o vysoké kvalitě. Příjemné chvíle u nás strávíte i díky ochotě našeho personálu. Velice pyšní jsme na naše luxusní bílé čaje. Nabízíme různé druhy bylinek vhodné k přípravě delikátního čaje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D. TRI, s.r.o.

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Připravíme vám lahodné nápoje. Kvalita našich nápojů je pro nás zárukou, že se k nám budete rádi vracet. V naší čajovně si můžete posedět v opravdu příjemném prostředí. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U zeleného lístku, s.r.o.

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. V naší čajovně se zabýváme i prodejem tabáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna za zrcadlem

Zavítejte do naší prodejny čajů. Připravíme vám lahodné nápoje. Naše čajovna nabízí vysoce kvalitní čaj. Nabízíme příjemné prostředí naší čajovny. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem. Poskytujeme i vodní dýmku s různými tabáky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Světluška, s.r.o.

Naše firma se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně Vám nabídneme i drobné občerstvení. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Naše bylinky si kupuje mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veselá čajovna

Jsme čajovna, která se specializuje na prodej čajů. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. V naší čajovně se nemusíte obávat na cokoliv zeptat, vše vám ochotně vysvětlíme. U nás si můžete vybrat příchuť tabáku do vodní dýmky. V naší nabídce naleznete různé bylinky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sayed Nagy Ismail Mosaad - Čajovna Faraon

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. V příjemném prostředí naší čajovny si v klidu vychutnáte lahodné nápoje. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. V naší nabídce najdete rozličné druhy nápojů. Můžete si u nás objednat nejen nápoje, ale také různé občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Starý Dvůr

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. Naše čajovna nabízí vysoce kvalitní čaj. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku