Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce > Bratrská jednota baptistů

Bratrská jednota baptistů

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Bratrská jednota baptistů, je vám k dispozici.

Bratrská jednota baptistů v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Žatci

Poskytneme komplexní informace zabývající se duchovním životem. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Když se k nám přidáte, zajistíme Vám duchovní vyrovnanost. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Naše bohoslužby zaujmou každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Karlových Varech

Pokud vás zajímá duchovní život, s cestou vám pomůže naše církevní instituce. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Objevte u nás cestu k bohu. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Lovosicích

Kvalitní rozvoj duchovního života nabízí naše církevní instituce. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Přijměte pozvání na naše pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Brně - neslyšících

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Ukážeme vám směr kudy vede cesta k bohu. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Blansku - Bratrská jednota baptistů

Zajímejte se u nás o duchovní život. Pomáháme všem potřebným v nouzi. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Zabýváme se organizací bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biblický teologický seminář

Naše církev se postará o váš duchovní život. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Na našem setkávání jsou všichni vítáni. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Litoměřicích

Poskytujeme podporu a zázemí duchovnímu životu našich věřících. Potřebným nabízíme pomoc v nouzi. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Praze 3

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Víme, jak najít cestu k bohu. Nabízíme vám možnost setkávání. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Příboře

U nás najdete pravý duchovní život. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Zveme vás ke společnému setkávání. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů

S námi získáte bohatý duchovní život. Na naší farnosti Vás rádi uvidíme. Pro příznivce naší církev připravujeme pravidelné koncerty. Staráme se také o zajištění hodnotných výstav. Zavítejte k nám, chcete-li se zúčastnit některé z našich zajímavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku