Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Botely

Sháníte-li odborníka v oboru Botely, pak vám přinášíme náš přehledný seznam firem a institucí tohoto zaměření s dostatkem informací, díky kterým se snadno a jednoduše zorientujete v dané oblasti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Trilton, a.s. - Botel Racek Praha

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Čechie

Ubytujte se právě u nás. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. V našem ubytování je jen příjemné prostředí. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Admiral

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Neváhejte využít našich apartmánů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Racek

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. K dispozici máte moderní sprchový kout. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Připravíme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Albatros

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FLORENTINA

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LORIDA, s.r.o. - Botel Vodník

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Nabízíme čisté ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář Allvatours, spol. s r.o. - Admiral botel

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Naše chalupy si jistě zamilujete. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Ristorante Matylda

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BAKAL, a.s. - Botel Albatros

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Specializujeme se také na relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku