Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bary

Náš seznam firem a institucí uspokojí i ty nejnáročnější. Přinášíme kompletní databázi profesionálů v oblasti Bary. Můžete se na ně obrátit, rádi vám poradí a vytvoří to nejlepší řešení přímo pro vás.

 

Tipy: Mléčný, Kulečník, Promítání, Pivo, Kuřácký, Nekuřácký, Poker, Koktejl, Smoothie, Stolní fotbal, Bowling

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pivní bar Sport

Při provozování baru počítáme i s rodinnými či firemními akcemi. Náš bar nabízí pouze obsluhu s kvalitním personálem. Kromě dobré dostupnosti je zajištěno i příjemné prostředí. Občerstvení je součástí našich služeb. Nevíte jaký alkohol si dát? Náš personál vám doporučí ze širokého výběru. Představujeme vám nabídku nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fermata

Při provozování našeho baru jsme se zaměřili na spokojenost našich zákazníků, které jsme dosáhli díky atraktivnímu prostředí, čistotě, ochotě obsluhy i zajímavé nabídce nápojů. Pohodový večer s přáteli můžete strávit v našem baru s širokým sortimentem nápojů. Kvalita našich služeb je stoprocentní. Naše příjemné prostředí si vás podmaní. Hosté našeho baru si užívají občerstvení i obsluhu na úrovni. Stylový interiér, neotřelé menu a ochotný personál, to nabízí naše restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Barunka

Využijte našich služeb, které zahrnují i provozování baru. Příjemné prostředí našeho baru je to, co hledáte. Kvalita služeb je naší nedílnou součástí. Máme připraveno občerstvení i pro ty největší hladovce. Večer si můžete užít v našem baru s velkým sortimentem nápojů a v příjemném prostředí. Díky naší ochotě a vstřícnosti se k nám hosté stále vracejí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Esko bar

U nás najdete možnost provozování baru. Naše nápoje vás zaručeně osvěží. Kvalitu námi poskytovaných služeb prověřujeme den, co den. Neváhejte požádat o radu naši ochotnou obsluhu. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých alkoholických nápojů. Vychutnejte si výborné nealkoholické drinky za nejlepší ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Simona Jančová

Zprostředkujeme Vám provozování baru. V našem baru Vám poskytneme nejrůznější nápoje. Zakládáme si na ochotě personálu. Příjemné prostředí našeho baru Vám nabízí klidné posezení. Naší nabídkou občerstvení si můžete rozmazlit své chuťové buňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar D

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování baru. Nabízíme kvalitu za rozumnou cenu. V našem baru Vám nabídneme ty nejlepší nápoje dle Vašich požadavků. Neváhejte požádat o radu naši ochotnou obsluhu. Věříme, že u nás naleznete příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivní bar Atrium

Provozujeme bar, proto jsme vytvořili příjemné prostředí a dbáme na přátelskou atmosféru a ochotný personál. Kvalitu námi poskytovaných služeb prověřujeme den, co den. Večer v příjemném prostředí můžete strávit v našem baru s nabídkou zajímavého občerstvení. Přijďte si s přáteli do našeho baru zahrát šipky. Našim hostům nabízíme pivo i další nápoje a příjemné posezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Melisa

Vyzkoušejte naše služby v oblasti provozování baru. Držíme slovo co se ochoty a vstřícnosti týká. Z naší nabídky nápojů si jistě vyberete. Vytvořili jsme pro Vás příjemné prostředí pro posezení s přáteli. Nabízíme občerstvení všeho druhu. Kvalita služeb je naší nedílnou součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

666, s.r.o.

Provozování baru je s námi zábava. Jsme nejlepším barem na míchané nápoje. Držíme slovo co se ochoty a vstřícnosti týká. V našem baru si zakládáme na podávání nápojů pouze z kvalitních surovin. U nás najdete také příjemné prostředí pro pořádání rodinných oslav. Naše občerstvení vám přijde k duhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Hedbávný - Klub Pohoda

Nabízíme provozování baru. U nás můžete využít občerstvení na našem baru. Večer si můžete zpestřit v příjemném prostředí našeho baru. Svého postavení jsme dosáhli díky spolehlivosti a kvalitě služeb. Pro naše hosty jsme připravili velký sortiment nápojů, příjemné prostředí a k dispozici zde máme i kulečník. Máme pro vás připraven velký výběr výherních automatů. V létě Vás zajisté potěší možnost sednout si na zahrádce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku