Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bary

Náš seznam firem a institucí uspokojí i ty nejnáročnější. Přinášíme kompletní databázi profesionálů v oblasti Bary. Můžete se na ně obrátit, rádi vám poradí a vytvoří to nejlepší řešení přímo pro vás.

 

Tipy: Mléčný, Kulečník, Promítání, Pivo, Kuřácký, Nekuřácký, Poker, Koktejl, Smoothie, Stolní fotbal, Bowling

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Snack Bar Florida

Provozování baru bude díky nám snadné. Navštivte náš bar, abyste se mohli vydatně občerstvit malými pokrmy a osvěžujícími nápoji. Nabídka alkoholických nápojů v našem baru je opravdu velmi široká. V naší nabídce najdete osvěžující nealkoholické nápoje. Naše chutné zmrzliny vám přinesou příjemné osvěžení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Eden

Provozování baru je s námi zábava. Kvalitu námi poskytovaných služeb prověřujeme den, co den. V našem baru Vám nabízíme nepřeberné množství alkoholických nápojů. Pro naše hosty jsme připravili nealkoholické nápoje i další sortiment. Našim hostům nabízíme pivo i další nápoje a příjemné posezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Koník

Provozování baru, do kterého se budou hosté vždy rádi vracet, je naší prioritou. Ochutnejte naše prvotřídní nápoje. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti pohostinství. U nás můžete posedět v příjemném prostředí baru. Poskytujeme kvalitní alkoholické i nealkoholické drinky a hlavně lidi, kteří si každý večer zde naplno užívají. Užijte si kulinářských specialit v našem občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Cobra

Provozování baru s přátelskou atmosférou a příjemným interiérem je naší prioritou. Chvíle prožité v příjemném prostředí je to, co vám můžeme nabídnout. Náš bar nabízí pouze obsluhu s kvalitním personálem. V našem baru jsme se zaměřili na kvalitní obsluhu a velký výběr nápojů. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých alkoholických nápojů. U nás máme nejširší nabídku nealkoholických míchaných drinků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blues Bar Traubka

V rámci provozování baru jsme se zaměřili na poskytovaní kvalitních služeb a velký sortiment nápojů. Svou návštěvu u nás si můžete zpestřit i lehkým občerstvením. Příjemné prostředí našeho baru je to, co hledáte. Naší ochoty si zákazníci velmi cení. Vychutnejte si výborné alkoholické drinky za nejlepší ceny. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Reko

Provozování baru bude díky nám snadné. Naše nápoje nepostrádají kvalitu. U nás vás obsloužíme rychle a ochotně. Jsme barem s charakteristický moderním designem, příjemnou obsluhou a tím potvrzuje zájem veřejnosti o kvalitní gastronomii. Dopřejte si netradiční gastronomické zážitky při návštěvě našeho občerstvení. Věříme, že u nás naleznete příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOP 2000

Využijte našich služeb v oblasti provozování baru. Kvalita služeb je naší nedílnou součástí. Sympatický personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. Chvíle prožité v příjemném prostředí je to, co vám můžeme nabídnout. Rádi bychom nabídli svým návštěvníkům zázemí dobrého občerstvení. Pokud milujete zlatavý mok, dejte si u nás pivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marco

Provozování baru bude pro nás hračka. V případě jakéhokoliv přání se obracejte na náš ochotný personál. Hosté našeho baru oceňují přátelské prostředí i kvalitní obsluhu. Hosté si velmi oblíbili příjemné posezení v atraktivním prostředí našeho baru a velký sortiment nápojů. Naše občerstvení vám přijde k duhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Korytar - Bar net herna

V rámci provozování našeho baru jsme zjistili, že zákazníci oceňují nejenom velký výběr nápojů, ale i čisté a příjemné prostředí a ochotnou a rychlou obsluhu. Neváhejte požádat o radu naši ochotnou obsluhu. Pro zákazníky našeho baru jsme vytvořili zajímavý sortiment nápojů. U nás garantujeme vysokou kvalitu služeb. Nabízíme občerstvení za přijatelné ceny. V příjemném prostředí baru si můžete vybírat z široké nabídky značkových nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Bar Štola

Provozování baru je s námi snadné. Naši hosté se k nám rádi vracejí díky zajímavé nabídce občerstvení a příjemnému prostředí. Jsme barem s charakteristický moderním designem, příjemnou obsluhou a tím potvrzuje zájem veřejnosti o kvalitní gastronomii. Díky našemu příjemnému prostředí jsme velmi vyhledávaným barem. S přáteli i obchodními partnery si u nás můžete zahrát šipky. U nás se opravdu pobavíte, pro naše hosty máme k dispozici i jukebox..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku