Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bary

Náš seznam firem a institucí uspokojí i ty nejnáročnější. Přinášíme kompletní databázi profesionálů v oblasti Bary. Můžete se na ně obrátit, rádi vám poradí a vytvoří to nejlepší řešení přímo pro vás.

 

Bary v krajích:

Tipy: Mléčný, Kulečník, Promítání, Pivo, Kuřácký, Nekuřácký, Poker, Koktejl, Smoothie, Stolní fotbal, Bowling

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Billiard club Harlequin Praha

Naše firma provozuje ten nejlepší bar v okolí. Naši hosté oceňují příjemné prostředí našeho baru a velký výběr nápojů. Mnoho spokojených zákazníků ocenilo kvalitu námi poskytovaných služeb. Lidský přístup a ochotu naleznete právě u nás. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. U nás, v příjemném prostředí, se budete cítit jako v ráji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U splavu

Provozování baru je s námi zábava. V naší nabídce naleznete také teplé alkoholické nápoje. Nabízíme široký výběr nealkoholických nápojů. Pro naše hosty jsme připravili velký sortiment nápojů, příjemné prostředí a k dispozici zde máme i kulečník. U nás si můžete jen tak popovídat s přáteli nebo si zahrát šipky. Přijďte do naší restaurace ochutnat vybrané speciality našeho mistra kuchyně. Přijďte na naši diskotéku zavzpomínat na hity 80 a 90 let. Připravili jsme pro vás stolní fotbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Admirál

Provozování baru je pro nás skutečně jednoduché. Zakládáme si na ochotě personálu. Zákazníci našeho baru doporučují naše služby díky kvalitnímu občerstvení a příjemné obsluze. Mnoho spokojených zákazníků ocenilo kvalitu námi poskytovaných služeb. Užijte si večer v příjemném prostředí našeho baru. U nás naleznete široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hollywood bar

Provozujeme bar se širokým výběrem alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů. V rámci provozování našeho baru jsme připravili pro zákazníky příjemné posezení a velké množství nejrůznějších nápojů. Svým hostům nabízíme příjemné prostředí s příjemnou obsluhou. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých alkoholických nápojů. Naší nabídkou nealkoholických nápojů a koktejlů, si můžete rozmazlit své chuťové buňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

F.A. Bar - Oranžová

Provozujeme bar s možností firemních nebo rodinných akcí. Přijďte si k nám zahrát šipky ještě dnes. Pokud milujete tu vůni, barvu, mírné šumění pěny a hlavně tu nahořklou chuť, dejte si u nás pivo. Naše moderní a stylově zařízená restaurace je známá svou romantickou, staročeskou atmosférou. Naši hosté si oblíbili možnost připojit se k internetu, prostřednictvím wifi. Zakončete svůj den v krásném prostředí naší zahrádky. Hudbu podle vašich představ si můžete užít s naším jukeboxem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Music bar Lužan

Provozování baru je s námi jednoduchá záležitost. Večer v příjemném prostředí můžete strávit v našem baru s nabídkou zajímavého občerstvení. Náš bar díky širokému sortimentu nápojů a příjemnému prostředí s ochotnou obsluhou obstál před silnou konkurencí. Hosté našeho baru si užívají příjemné prostředí, které jsme pro ně připravili. Ke kvalitnímu jídlu doporučujeme i kvalitní víno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medovinárna

Specializovaná prodejna tradičních medovin a včelích produktů v Praze. Jsme největší obchod s tímto sortimentem v Praze, v celé ČR, ale i v Evropě. Denně degustace medovin. U nás nakoupíte produkty od lokálních výrobců, dárky a dozvíte se spoustu zajímavostí o medovině, která je naším nejstarším alkoholickým nápojem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice U Báby

Poskytneme Vám možnost provozování baru. Přijďte k nám vyzkoušet zajímavý sortiment alkoholických nápojů. Vychutnejte si výborné nealkoholické drinky za nejlepší ceny. Naši hosté si u nás oblíbili příjemnou obsluhu, velký sortiment nápojů i možnost zahrát si šipky. Zajisté u nás uvítáte i možnost promítání. Maso i zeleninu vám můžeme upravit i grilováním. Chlazené nápoje chutnají v létě nejlépe v příjemném prostředí naší zahrádky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizza Májovka

Provozování baru bude díky nám snadné. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Přijďte nasát atmosféru pravého baru a vychutnejte si výborné míchané nápoje. Přijďte si k nám s přáteli zahrát šipky. Nabízíme výborné, ledově chlazené pivo a další nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportbar Erko

Využijte našich služeb, které zahrnují i provozování baru. Vychutnejte si výborné alkoholické drinky za nejlepší ceny. Přijďte posedět do příjemného prostředí a přitom si vypít skleničku dobrého nealkoholického nápoje. Přijďte si s přáteli do našeho baru zahrát šipky. Výherní automaty jsou úžasná zábava. Přijďte se k nám přesvědčit. Přijďte k nám vyzkoušet večer plný hudby z našeho jukeboxu. Připravili jsme pro vás stolní fotbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku