Nepřehlédněte

Bary

Náš seznam firem a institucí uspokojí i ty nejnáročnější. Přinášíme kompletní databázi profesionálů v oblasti Bary. Můžete se na ně obrátit, rádi vám poradí a vytvoří to nejlepší řešení přímo pro vás.

 

Tipy: Mléčný, Kulečník, Promítání, Pivo, Kuřácký, Nekuřácký, Poker, Koktejl, Smoothie, Stolní fotbal, Bowling

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Flinstone´s Pub

V rámci provozování našeho baru jsme zjistili, že zákazníci oceňují nejenom velký výběr nápojů, ale i čisté a příjemné prostředí a ochotnou a rychlou obsluhu. Nápoje z naší nabídky uhasí Vaši žízeň. V našem baru jsme pro zákazníky připravili příjemné posezení spojené s kvalitní obsluhou a lahodnými nápoji. Využijte možnosti strávit večer v příjemném prostředí. Nabízíme příjemné prostředí a široký sortiment občerstvení. Pokud máte chuť na nějaký nevšední nápoj, obraťte se na náš ochotný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar U Waldemara

Provozování baru, do kterého se budou hosté vždy rádi vracet, je naší prioritou. Nabízíme celou škálu chutných nápojů. Jsme připraveni ochotně řešit vaše požadavky. V našem baru pracujeme exkluzivně s produkty nejvyšší kvality. V příjemném prostředí baru si můžete vybírat z široké nabídky značkových nápojů. Dopřejte si netradiční gastronomické zážitky při návštěvě našeho občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dance Club Sedma

Provozování baru je s námi hračka. V našem baru zákazníky obslouží příjemný personál a čeká na ně nabídka kvalitních nápojů. U nás se setkáte se schopným a ochotným personálem. Náš bar nabízí výborné jídlo, vstřícnou obsluhu a příjemné prostředí. U nás můžete počítat se skvělým občerstvením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dukan, spol. s r.o. - Dukan - Merkur A

V rámci provozování našeho baru se snažíme vyhovět přáním a požadavkům našich zákazníků. Důraz klademe na kvalitní servis, suroviny a pokrmy. Připravíme Vám míchané nápoje dle Vašich přání. Důležitou vlastností profesionálního týmu v našem baru, je ochota. Nabízíme Vám příjemné prostředí, rozumné ceny a profesionální personál. Naše široká nabídka alkoholických nápojů uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Naší nabídkou nealkoholických nápojů a koktejlů, si můžete rozmazlit své chuťové buňky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cocktail Šilingrák Bar

Naši spokojení hosté oceňují úsilí s jakým provozujeme náš bar. Poskytujeme služby náročným zákazníkům, kteří hledají kvalitu. Náš bar díky širokému sortimentu nápojů a příjemnému prostředí s ochotnou obsluhou obstál před silnou konkurencí. Prostorná restaurace s vlastním barem nabízí mimo nápojů i malé občerstvení. Důležitou vlastností profesionálního týmu v našem baru, je ochota. Přijďte si vychutnat skleničku dobrého pití do našeho příjemného prostředí. Nabízíme nepřeberné množství míchaných koktejlů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Rio

Využijte našich služeb v oblasti provozování baru. Dopřejte si netradiční gastronomické zážitky při návštěvě našeho občerstvení. Poskytujeme kvalitní služby v oblasti míchaných nápojů. Přijďte posedět s přáteli a vychutnat si přitom skleničku příjemně vychlazeného nápoje. Neváhejte požádat o radu naši ochotnou obsluhu. Náš bar nabízí posezení v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tabarin bar

U nás najdete možnost provozování baru. Jsme ochotným partnerem v oblasti cestovních služeb a pohostinství. Odpočiňte si a vychutnejte speciality našeho občerstvení. Nabízíme vám příjemné prostředí na turnaje v šipkách. Nabízíme Vám nejmodernější diskotéku ve Vašem okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Victoria

Pomůžeme Vám s provozováním baru. Užijte si kulinářských specialit v našem občerstvení. Náš bar nabízí výborné jídlo, vstřícnou obsluhu a příjemné prostředí. Ochota a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Jsme barem, který podává ty nejlepší alkoholické nápoje. Naše široká nabídka nealkoholických nápojů uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Není nic příjemnějšího, než si zajít po dlouhém dnu na pivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Penthouse

Využijte provozování baru s perfektně vyškoleným personálem. Máme připraveno občerstvení i pro ty největší hladovce. Vytvořili jsme pro Vás příjemné prostředí pro posezení s přáteli. U nás garantujeme vysokou kvalitu služeb. Přijďte do našeho baru ochutnat vybrané speciality ze sortimentu míchaných nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Herna-Bar Modrák

Při provozování našeho baru jsme se zaměřili na spokojenost našich zákazníků, které jsme dosáhli díky atraktivnímu prostředí, čistotě, ochotě obsluhy i zajímavé nabídce nápojů. Přejeme nezapomenutelné chvíle v příjemném prostředí našeho baru. Přijďte posedět s přáteli a vychutnat si přitom skleničku příjemně vychlazeného nápoje. Přijďte nasát atmosféru pravého, kvalitního baru. U nás si můžete jen tak popovídat s přáteli nebo si zahrát šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku