Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Auto-Moto > Auto-moto služby (Středočeský kraj)

Auto-moto služby Středočeský kraj

Vaši poptávku uspokojíte prostřednictvím naší databáze, která vám přináší ucelený souhrn informací o jednotlivých firmách a organizacích působících v oblasti Auto-moto služby.

 

Tipy: Nabídka autodiagnostiky, Školení řidičů z povolání, Prodej levných autodílů, Opravy vozidel, Pneuservis, Emise

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Filip Vojáček

Jsme půjčovna obytných vozů a karavanů. Protože nemáme při pronájmu obytných přívěsů žádné limity na ujeté kilometry a u obytných vozů od 7 dnů také bez limitu, můžete si s našimi karavany naplánovat dovolenou přesně podle svých představ a poznat každý den jiné místo.

Pokud nemáte pro obytný přívěs k dispozici automobil vhodný na tažení, můžeme vám jej na požadované místo přistavit a samozřejmě zase odvést zpět.

Otevírací doba:
Duben – Říjen
Pondělí – Pátek: 9.00 – 18.00 hodin
Sobota: 10.00 – 14.00 hodin (jen odjezdy a příjezdy půjčovny)
Neděle a svátky: zavřeno
Ostatní měsíce a dny po telefonické dohodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Offroad servis

Jen u naší firmy získáte nejlepší nabídku v oblasti auto moto. Jsme moderní firma, která nabízí auto-moto služby. Zaručujeme se za ochotu naší společnosti na auto-moto služby. Naše společnost nabízí dobrou cenu auto-moto služeb. Naše firma je v oblasti auto-moto služeb velice seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Novotný

Splníme všechny vaše požadavky a zařídíme pro vás služby v oblasti auto-moto. Přivezte k nám své auto a přesvědčte se o naší serióznosti. Zakládáme si na moderním pojetí našich služeb. U nás získáte perfektní služby za dobrou cenu. Dopřejte si příjemnou jízdu v klimatizovaném prostoru vozidla, které Vám zapůjčíme. Provozujeme pneuservis s profesionálními službami. Naše služby jsme obohatili o vyřízení stk..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto S.V.A.

Nabízíme to nejlepší v oblasti auto moto. STK, kterou provozujeme, zajišťuje veškeré potřebné technické prohlídky vozidel. Naše služby zahrnují také měření emisí. Pneuservis, který provozujeme, Vám poskytne komplexní služby. Nabízíme bohatý výběr použitých náhradních dílů. Náš obchod nabízí prodej levných autodílů. Na naše plechové disky se můžete spolehnout. Naše ocelové disky vám budou dlouho dobře sloužit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Setnička

Naše společnost vám přináší širokou nabídku v oblasti auto moto. Zajišťujeme komisní prodej motocyklů. Nabízíme možnost komisního prodeje automobilů. Prodej použitých náhradních dílů patří k našim různorodým službám. Naše firma vám zajistí prodej levných autodílů. Našim klientům prodáváme i plechové disky. U nás můžete koupit i ocelové disky. U nás můžete zakoupit i lité disky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Helena Gaštanová, autopůjčovna

Budeme rádi, když se podíváte na naši nabídku v oblasti auto-moto. U našich služeb nabízíme pouze dobrou cenu. Naše společnost vám zaručuje modernost auto-moto služeb. U nás se dočkáte vždy profesionálního jednání. Rádi vám ochotně poradíme a vyřešíme vaše požadavky. U nás najdete rychlost i dobrou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

elkawe, s.r.o.

Poskytujeme komfortní služby v rámci nabídky v oblasti auto moto. Přijďte se přesvědčit o kvalitě námi nabízených služeb. V rychlosti opravování jsme nepřekonatelní. Ochota našich prodejců spočívá ve snaze poradit a pomoci v řešení problémů. Zaručujeme vám, že si oblíbíte naše auto-moto služby. Vyberte si z naší půjčovny vozidlo dle vašich představ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Krupička,vleky

Naše firma se zabývá rovněž nabídkou v oblasti auto moto. I vaše vozidla mohou mít naše automatické ovládání spojky. Zkontrolujeme vaše auto při pravidelných prohlídkách. Sjednejte si také rozvoz motorové nafty naší cisternou do vaší firmy. Jako další službu motoristům nabízíme provoz mycí linky. Mezi naše služby patří také prodej motorové nafty. Našim zákazníkům poskytujeme prodej autokosmetiky. Naše nabídka výhod zahrnuje také slevy pro matky samoživitelky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fabián Dobříš, spol. s r.o.

Naše nabídka v oblasti auto moto vás přesvědčí o kvalitě našich služeb. Nabídneme vám zboží nejlepší kvality. Jako nově přidanou službu vám nabízíme automatické ovládání spojky (autoclutch). Půjčovna patří mezi námi nabízené služby. Zajistíme vám pravidelné prohlídky vašeho vozidla. Sjednejte si také rozvoz motorové nafty naší cisternou do vaší firmy. Naše firma nabízí zákazníkům provoz moderní mycí linky. S námi prodávanou motorovou naftou budete tak spokojeni, že již nebudete chtít jinou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Horniecký

Nabízíme služby v oblasti auto moto. Kvalita, vstřícnost a rychlé jednání je naším krédem. Naše služby jsou velmi rychlé a za skvělé ceny. Naši klienti oceňují ochotu a lidský přístup našich prodejců. U našich služeb nabízíme pouze dobrou cenu. Naše služby jsou vždy vysoce profesionální..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku