Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Architekti

Se seznamem skutečných odborníků od naší společnosti se rychle a jednoduše zorientujete v oblasti Architekti a najdete ty nejschopnější z oboru.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Architektonická kancelář Arkos, s.r.o.

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Tomáš Šonovský, architekt

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslava Lacioková - inženýrský servis

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radovan Kříž, architekt

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Architekti Hrůša & Pelčák, Ateliér Brno, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knesl + Kynčl, s.r.o.

Využijte nabídku naší firmy na provádění staveb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Jiří Palacký, architektonické služby

Využijte nabídku naší firmy na provádění staveb. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HiArch, spol. s r.o.

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Skyva, architektonické a inženýrské služby

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku