Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Architekti

Se seznamem skutečných odborníků od naší společnosti se rychle a jednoduše zorientujete v oblasti Architekti a najdete ty nejschopnější z oboru.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jakub Kapsa, architekt

Provádíme různé druhy staveb. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DaM, spol. s r.o. - Architekti

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atelier Mepro, s.r.o.- Architekt

Využijte nabídku naší firmy na provádění staveb. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atelier M

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akad. architekt Oldřich Hozman- Architekti

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše firma nabízí provedení oprav. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CAADstudio, s.r.o.- Architekti

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BDA architekti, s.r.o.- Architekti

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Věnujeme se činnosti, která spočívá ve vypracování projektových dokumentací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

doc. Ing. arch. Ivo Oberstein, CSc.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABM architekti, s.r.o.- Architekti

Naše firma zajišťuje provádění staveb. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Mimo jiné jsme experty přes výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku