Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Architekti

Se seznamem skutečných odborníků od naší společnosti se rychle a jednoduše zorientujete v oblasti Architekti a najdete ty nejschopnější z oboru.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Augustin Milata - Atelier Milata

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Pavel Sedlecký, architektonická kancelář

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Blanka Petrovová, architekt

Naše firma je specialistou na provádění staveb. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Pyš - Unitech

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asta, architektura a stavitelství, spol. s r.o.

Provádíme různé druhy staveb. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše firma nabízí provedení oprav. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARCHIX s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Petr Bořecký, architektonické služby

Naše firma se zaměřuje na provádění staveb. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Anna Plachá, architektonické služby

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FANDAMENT s.r.o.

Naším zaměřením je stavební činnost. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše firma je expertem přes rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku