Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Architekti

Se seznamem skutečných odborníků od naší společnosti se rychle a jednoduše zorientujete v oblasti Architekti a najdete ty nejschopnější z oboru.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

atelier SIKORA, spol. s r.o.

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prucek a partner, s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Na zateplení používáme vysoce kvalifikovanou technologii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Ramík, architekt

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DETAIL, spol. s r.o.

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Archteam, s.r.o.

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Zajišťujeme kompletní servis při výstavbě dřevostaveb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kraus, s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Petr Dýr, architektonické služby

Vyzkoušejte naši firmu, která se zabývá prováděním staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební firma provádí rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Imag Architekt, s.r.o.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Vladimír Jakubík, architektonické služby

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku