Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Architekti

Se seznamem skutečných odborníků od naší společnosti se rychle a jednoduše zorientujete v oblasti Architekti a najdete ty nejschopnější z oboru.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Radka Křivonosková

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KONTIS Praha, s.r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Našim klientům zajišťujeme také službu výroby. Vyhotovíme pro vás projektovou dokumentaci. Zajišťujeme stavební práce při realizaci bazénů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Antonín Drozd, CSc. - Comptex

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Urbanistické středisko Ostrava, s.r.o.

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atelier Triga, s.r.o.

Provádíme různé druhy staveb. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Tomislav Herman, architekt

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Naše firma zajišťuje výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Urbanismus, Architektura, Design - Studio, spol. s r.o.

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Všetečka, architektonické služby

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing.arch. Jaroslav Černý, architektonické služby

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše firma zajišťuje výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Lubomír Bombík, architekt

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše firma zajišťuje výstavbu. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku