Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Stavebnictví > Projektové práce > Architekti (Pardubický kraj)

Architekti Pardubický kraj

Se seznamem skutečných odborníků od naší společnosti se rychle a jednoduše zorientujete v oblasti Architekti a najdete ty nejschopnější z oboru.

 

Architekti v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Škarda - Architekt

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Mimo jiné zajišťujeme výrobu. Poskytujeme projekci včetně veškerého servisu a informací. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb. Pomůžeme vám se stavebními pracemi při výstavbě bazénů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Chaloupka, akademický architekt

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Jedlička - Návrhy bytových interiérů

Naše firma je specialistou na provádění staveb. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Radomír Dřímal - studio bydlení Vlara

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucky Living

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Poradíme vám a zajistíme kompletní rekonstrukce bytových jader. Jsme opravdoví odborníci také na pokládku dlažby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcel Vondra - architekt

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Projekce jsou naší specializací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Josef Macas - architekt

Specializací naší společnosti je provádění staveb. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Lavický - Návrhy bytových interiérů

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fitcom, spol. s r.o.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku