Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Stavebnictví > Projektové práce > Architekti (Pardubický kraj)

Architekti Pardubický kraj

Se seznamem skutečných odborníků od naší společnosti se rychle a jednoduše zorientujete v oblasti Architekti a najdete ty nejschopnější z oboru.

 

Architekti v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcel Vondra - architekt

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Projekce jsou naší specializací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Josef Macas - architekt

Specializací naší společnosti je provádění staveb. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Lavický - Návrhy bytových interiérů

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fitcom, spol. s r.o.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Linha

Specializujeme se na stavební činnost. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hartman - Hart Atelier

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Macek, Tom - interier & design

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Mach - Návrhy bytových interiérů

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Syrový,interiéry

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku