Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Architekti obytných staveb

Sháníte někoho, kdo vám pomůže v oblasti Architekti obytných staveb? Přinášíme výběr firem, které vás nezklamou. Odborníci z našeho seznamu vám rádi pomohou a spolehlivě zrealizují vaše představy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nabito

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Blažej

Nabízíme odbornou stavební činnost. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Postupa TYPO

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Vansa, pozemní stavby

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

I. Jihočeská stavební, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Mára - Mavl, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše firma nabízí provedení oprav. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kouba - Architekt obytných staveb

Zabýváme se prováděním různých staveb. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Urbánek - architekt

Specializací naší společnosti je stavební činnost. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Matějčková - Hema

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku