Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Architekti komerčních staveb

Chcete-li najít opravdového profesionála v oblasti Architekti komerčních staveb, rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení prostřednictvím našeho přehledu institucí a firem.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CDI/City Design International, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Architekti a Projektanti - Praha, Ostrava ateliéry po celé ČR

Naše firma zajišťuje provádění staveb. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Nabízíme projektovou dokumentaci. Poskytujeme stavební dozor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

G. L. Architekti, s.r.o.

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

architekt. Přemysl Jurák

Zabýváme se prováděním různých staveb. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ivan Nevěřil - projektování staveb

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše firma nabízí provedení oprav. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Čestmír Houska - ateliér A.D.I.

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše firma nabízí provedení oprav. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rovixpo, s.r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

arkom Architekti, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše firma nabízí provedení oprav. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing.arch. Josef Sátora, CSc.

Specializujeme se na stavební činnost. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku