Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Apartmány

Právě nahlížíte do databáze firem, které svojí práci a svému oboru dokonale rozumí. Díky tomuto seznamu najdete toho nejlepšího odborníka v oblasti Apartmány právě pro vás.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Richard Kohut - Apartmány u tenisového kurtu

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování. Zabýváme se provozem kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniela Zemanová - Apartmán Lucián

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení. Poskytujeme apartmány dle Vámi zadaných požadavků. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Lencová Auroton Electronic - Apartmá Matouš

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich ubytovacích služeb. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Marková, ubytování

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Nabízíme také pobyty pro školy! Specializujeme se na ubytování v chalupách. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Klepl - No. 17

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠŤASTNÝ DOMOV CZ, s.r.o.

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Výlety do okolí si maximálně užijete. Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné prostředí a vkusně zařízené pokoje. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Nabízíme pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spicker, s.r.o. - U malého Glena

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Jsme ubytování s velkou ochotou poradit svým hostům. Na stránkách najdete také tipy na výlety do okolí. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMOreal, s.r.o.

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Naše ubytování je vždy čisté. Stále pracujeme na tom, aby naše prostředí bylo příjemné. Okolí našeho ubytovacího zařízení je oblíbeným místem rodinných výletů. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague City Apartments, s.r.o.

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme též pobyty pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku