Nepřehlédněte

Apartmány

Právě nahlížíte do databáze firem, které svojí práci a svému oboru dokonale rozumí. Díky tomuto seznamu najdete toho nejlepšího odborníka v oblasti Apartmány právě pro vás.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Zámeček

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Naše lednice je Vám k dispozici. Náš bazén tu je pro Vás. Nabízíme připojení k wifi síti. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Zahrádka

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Žernosecké vinařství, s.r.o.

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Nabízíme ubytování v moderních, vkusně zařízených apartmánech. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Jandejsek

Naše firma zajišťuje ubytování. Zajišťujeme ubytování v apartmánech. Využijte i prostory společné kuchyně. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartment Narodni no. 17

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Kdykoli můžete používat i naši mikrovlnnou troubu. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Našim klientům poskytujeme možnost využívat lednici. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Poskytujeme apartmány dle Vámi zadaných požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia Apartments

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Naše apartmány Vám jsou k dispozici. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Diana

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování, díky kterému se k nám zákazníci rádi vracejí. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Slunce

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hážovský Dvůr, s.r.o.

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Máme u nás k dispozici také krb. K dispozici Vám je společná kuchyň. Pronajímáme své apartmány na různé účely..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku