Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Alternativní medicína a léčitelé

Alternativní medicína a léčitelé

Výhodné služby a produkty v oblasti Alternativní medicína a léčitelé vám přinášíme v našem seznamu kvalifikovaných odborníků, který pro vás vytvořil náš tým zkušených zaměstnanců.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Jana Hušková - Terapie EFT

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MENCL STYLE

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. U nás klademe důraz na individuální přístup. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Malá

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Ke svým klientům přistupujeme s ohledem na jejich individuální potřeby. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Zdeněk Cekota

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regenerační a poradenské centrum Rovnováhy

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Turečková

Nabízíme odborné zdravotní služby. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Michálek s.r.o. - Centrum odvykaní kouření

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taisha Tauma

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Chloupková - Ahsha

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlasta Málková

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku