Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Alternativní medicína a léčitelé

Alternativní medicína a léčitelé

Výhodné služby a produkty v oblasti Alternativní medicína a léčitelé vám přinášíme v našem seznamu kvalifikovaných odborníků, který pro vás vytvořil náš tým zkušených zaměstnanců.

Alternativní medicína a léčitelé v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Jakeš - nabídka detoxikace organismu

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Martina Konečná - alternetivní způsoby léčby

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GALADRIEL privátni bylinná poradna, s.r.o.

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytujeme také konzultace. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Škorpilová - ezoterní léčení

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilona Kajtarová-astrologie

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Jsme schopni vám zajistit osobní konzultace. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Šeráková

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Naši klienti oceňují individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daria Heřmanová-alternativní medicína

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krystal Aquamarin, s.r.o. bylinka

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká arteterapeutická asociace

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Starlife, s.r.o.

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Poskytujeme kompletní rehabilitační péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku