Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Aerobik centra Plzeňský kraj

Nahlédněte do naší unikátní databáze a nechte se inspirovat ve výběru odborníka na oblast Aerobik centra, který zajistí uspokojení vašich přání a požadavků.

Aerobik centra v okresech: Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fit Club Veronika

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Zveme vás na výlety se sportovní tématikou. Mezi služby, které nabízíme, patří také výživové poradenství. Jestliže si chcete odpočinout i pořádně zacvičit, využijte naší nabídku víkendových pobytů. Nabízíme velký výběr sportovních dovolených. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Naše tréninky vám pomohou vytvarovat postavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Bc. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Dámský fitness

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží. Využijte pestré nabídky posilovacích strojů v naší posilovně. Nabízíme výlety za nejlepší ceny. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Hůrková - aerobik

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Máme pro vás tipy na rodinné výlety. Nabízíme profesionální tréninky za super ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Weinerová - aerobik

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Jsme odborníky v oblasti velkoobchodního prodeje sportovních výrobků. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. V našem fitness si můžete zlepšit kondici. Zaměřili jsme se na relaxaci a uvolnění našich zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aerobik klub Lady

Zabýváme se vším okolo sportu. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme největší výběr jednodenních i vícedenních výletů. Provozujeme lekce cvičení rodičů s dětmi pod vedením zkušených lektorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní studio Andrea

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Máme pro vás tipy na výlety po okolí. Načerpejte vitamin D v našem soláriu. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Přijďte si zpevnit svalstvo do našeho fitness..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fit club Vitalita

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme největší výběr jednodenních i vícedenních výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KAerobic

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Jsme odborníky v maloobchodním prodeji sportovního zboží. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aerobic Club Plzeň

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Nabízíme výlety za nejlepší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportcentrum Kasárna Rokycany

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Staráme se o vaši spokojenost nabídkou spolehlivých sportovních služeb. Provozujeme maloobchod s jedinečným sportovním zbožím. Využijte nabízených služeb našeho solária. Poskytujeme uvolňující sportovní masáže. V našem fitness si můžete zlepšit kondici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku