Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Aerobik centra Moravskoslezský kraj

Nahlédněte do naší unikátní databáze a nechte se inspirovat ve výběru odborníka na oblast Aerobik centra, který zajistí uspokojení vašich přání a požadavků.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Helena Čajčíková, sportovní centrum

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. Naše solárium je mezi klienty velmi oblíbené. Přijďte si zpevnit svalstvo do našeho fitness..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Poláchová, aerobic

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Nabízíme tipy na výlety po okolí. Orientujeme se zejména na poradenství ve sportovním prostředí. Naše fitness nabízí různé pohybové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fitcentrum PROMĚNY

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Nabízíme tipy na výlety po okolí. Vřele doporučujeme využít naše pestré fitness služby. S našimi tréninky budete nadmíru spokojeni. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. V naší posilovně vám rádi pomůžeme. Naše solárium je mezi klienty velmi oblíbené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Sport a Zdraví Rýmařov

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Provozujeme zavedený velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Leona Kopecká

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme organizaci nejrůznějších výletů. Našim zákazníkům nabízíme možnost sestavení účinného tréninku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Macošková

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Nabízíme výlety nejrůznějšího zaměření. Organizujeme veřejné závody a soutěže. Naše fitness si určitě oblíbíte. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Přijďte si k nám zacvičit do posilovny. Orientujeme se zejména na poradenství ve sportovním prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fitness Attack studio

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. Originální sportovní kousky nakoupíte v našem velkoobchodu. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Vřele doporučujeme využít služeb našeho solária. Naše fitness si určitě oblíbíte. V naší nabídce najdete samozřejmě také lekce aerobiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aerobic Team KN Ostrava

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Provozujeme sportovní maloobchod. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. Zajišťujeme hladký průběh soutěží všech úrovní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fitstudio Petra

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Staráme se o vaši spokojenost nabídkou spolehlivých sportovních služeb. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Přijďte si zpevnit svalstvo do našeho fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renáta Kuchyňková

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. Staňte se dalšími spokojenými zákazníky našeho velkoobchodu. Maloobchodní služby nabízíme rekreačním i vrcholovým sportovcům. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku