Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

Komerční banka, a.s.

Řízení finančních prostředků nabízí bankovní služba internetbanking. Naše banka je jedničkou na trhu v oblasti poskytování podnikatelských účtů. Vytvoření vašeho osobního účtu na míru je pro naši společnost snadné. S pojištěním od nás neprohloupíte. S námi budete mít finanční plán přesně na míru. Pokud chcete transparentní účet bez starostí, zajistíme Vám ho. Založte si u naší společnosti výhodný spořicí účet a získejte řadu benefitů. Nakupujte bezpečně s naší platební kartou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohřební služba Anubis, Mgr.Šárka Suchánková

Zajišťujeme nepřetržitě veškeré pohřební a hřbitovní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucie Papírníková

Služby v oblasti klenotnictví a hodinářství vám také rádi poskytneme. Nabízíme zakázkovou výrobu klenotů. Naše šperky jsou velmi žádané. Opravili jsme již mnoho klenotů. Vyrábíme kvalitní hodinky. Mezi naše produkty patří kvalitní bižuterie. Mezi naše produkty patří krásné náhrdelníky. V oblasti výroby náramků jsme renomovanou společností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dotek, z.ú.

Společnost Dotek z.ú. vznikla, aby napomáhala v důstojné péči o seniory. Cílem je vytvoření komplexní zdravotnické a sociální péče o potřebného klienta, aby mohl žít co nejdéle tam, kde se cítí být doma. Vyžaduje-li jeho situace setrvání v našem pobytovém zařízení odlehčovací služby, chceme se ubírat s našimi klienty společnou cestou tak, aby jejich smysly byly stimulovány a naše komunikace s nimi odpovídala úrovni jejich vnímání. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. U nás se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Články z blogu

Nové technologie pro milovníky vína

Nové technologie pro milovníky vína

Praktická zkušenost s dekantérem iSommelier PRO značky iFavine.