Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Těhníková

Zaměřujeme se na rozsáhlý prodej z oboru odívání. U nás objevíte módní kousky za velmi výhodné ceny. Při prodeji textilu, oděvů i obuvi vždy nabízíme kvalitu. Zabýváme se prodejem kožené galanterie. Padnoucí a pohodlnou obuv nakoupíte v našem obchodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Bystřice

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Zaručíme se za kvalitu a spolehlivost našich vyškolených zaměstnanců. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Vaše děti budou díky naší jídelně silné a zdravé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michaela Jarolímová-obuv

Veškeré zboží z oboru odívání najdete v naší prodejní nabídce. Užijte si seriózní nákupy u nás. Užijte si nákupy s naším ochotným personálem. Představujeme maximálně znalý personál. Nabízíme bohatý sortiment obuvi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Články z blogu

Jak ustát nedostatek peněz před výplatou?

Jak ustát nedostatek peněz před výplatou?

Pokud vám na účtu nezbyla ani koruna a v peněžence máte také vymeteno, čtěte, jak toto období do výplaty překlenout a kde získat potřebné peníze.