Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

AST - Česká stavební, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Prokop - HomeSolar

Nabízíme prodej vybavení domů pro každého. Naši zákazníci si cení jednoduchého funkčního designu našich výrobků. Obsluha naší prodejny vám se seriozností a ochotou vysvětlí vše potřebné k nabízenému sortimentu a doplňkovým službám prodeje. Jsme společnost na prodej vybavení domů, která se zaručí za ochotu svých prodejců. Znalosti v oboru prodeje vybavení domů, z náš dělají vyhledávaného odborníka. Každý, kdo hledá prodej nábytku, bude u nás spokojený..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šance pro Tebe, o.s.

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Nabízíme možnost poradenství. Zaručíme se za ochotu svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimíra Štěničková-interna

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Články z blogu

Jak ustát nedostatek peněz před výplatou?

Jak ustát nedostatek peněz před výplatou?

Pokud vám na účtu nezbyla ani koruna a v peněžence máte také vymeteno, čtěte, jak toto období do výplaty překlenout a kde získat potřebné peníze.