Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

Psychologická poradna pro děti,mládež ,dospělé,rodinu,PhDr. Marie Vignatiová

Hlavní činnost poradny je psychologické vyšetření a poradenství a vedení klientů, psychoterapii při obtížích v rodině, partnerských, pracovních a osobních vztazích, ve škole .Znalecká činnost v oboru psychologie dospělých a v pedopsychologii, syndromu zavrženého rodiče. Cena je u fyzických osob smluvní, pro soud a policii dle patřičné vyhlášky. Informace jsou léta důvěrné,nyní i zejména dle zákona o GDPR. Psychologické vzdělání - 5 leté studium psychologie na MU,postgraduální studium,psychoanalytické dlouhodobé vzdělávání, doktorát, další vzdělávání v hlubinné psychoterapii atd. Praxe odborná cca 35 let, v soukromé praxi aktivní od r. 1992. Logo: duchovní život je naše síla a štěstí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Vrána - 1. Pomoc uživatelům PC

Disponujeme odborníky na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Sháníte-li výpočetní techniku na splátky, u nás uspějete. Součástí výpočetní techniky, kterou prodáváme, jsou kopírky. Věnujeme se přáním klientů ve výběru kvalitních tabletů. V případě zájmu provedeme odborné školení spojené s Vámi vybranou výpočetní technikou. Nabízíme kvalitní hardware pro každého. Software je Vám u nás k dispozici. Jsme profesionálním prodejcem notebooků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nakladatelství Blanice

Výroba papírového zboží je naší specializací. Jsme seriozními výrobci papírového a polygrafického zboží. Jsme výrobci známí pečlivostí zpracování zboží. Naší doménou je kvalita výrobků. Věnujeme se výrobě zboží s perfektní znalostí výrobních procesů. Jsme oblíbeným nakladatelstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTO ONDRUŠ

Naše společnost, která provozuje autodopravu, je mezi zákazníky velmi oblíbená díky profesionalitě a kvalitě poskytovaných služeb. Naše služby v oblasti silniční dopravy a přepravy jistě oceníte. Nabízíme vám rychlost, která vás mile překvapí. Využijte služby naší nákladní dopravy. Poskytujeme profesionální a komfortní přepravu osob luxusními vozy. Objednejte si v případě potřeby náš odtah vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Články z blogu

Hydratací k trvale krásné pokožce

Hydratací k trvale krásné pokožce

Jak hydratovat pokožku, aby se vám odměnila krásným vzhledem?