Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

Vladimír Bělohubý

Poradíme, navrhneme a vybavíme vaši firmu. Nabízíme techniku pro firmy, která splňuje veškeré normy. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy nezapomínají na serióznost. Při prodeji vybavení a techniky si zakládáme na 100% znalosti všeho nabízeného zboží. Ochota je pro nás zásadní i při prodeji vybavení pro vaši firmu. Využijte možnosti nakoupit vybavení pro vaši firmu na splátky. Nabídneme vám kvalitní etikety za výhodných podmínek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostrožík Ivan

Naše firma nabízí nejrůznější služby spojené s vedením účetnictví. Znalosti našich služeb nabízíme každému. Nabízíme Vám vedení daňové evidence v plném rozsahu. Naše firma poskytuje služby našim zákazníkům s diskrétností. Naše společnost vám pomůže s daňovým přiznáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jana Gruntová

Zabezpečujeme bohatý sortiment služeb pro firmy. V oblasti služeb pro firmy si zakládáme na naší serióznosti. Naše znalosti vám u nás zajistí služby na úrovni. Ochota je pro nás naprostou samozřejmostí. Prokonzultujeme s vámi vaše záměry a poradíme, jak je co nejdříve uplatnit ve vaší firmě. Spolehlivost je pro nás skutečně důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzerie - Steak Bar

Provoz pizzerie a steakbaru. Restaurace s celodenním provozem a kapacitou pro 125 osob. K dispozici jsou dvě plazmové televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku