Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

Jitka Šímová-Elkot

Naše společnost poskytuje pro své klienty v rámci svého portfolia i účetní služby. Na poradenství v oblasti účetnictví jsme tady my. Naše společnost je jedničkou na trhu v oblasti vedení účetnictví. Zajistíme pro Vás zastoupení na úřadech. Naše ekonomické poradenství vám poskytne pomocnou ruku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jana Rotterová

Zabýváme se organizací společenských akcí. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Poskytujeme běžné služby ordinace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniel Štěpánek

Zajistíme Vám služby v oblasti autodopravy. Ochotně vám sestavíme nabídku. Naše společnost se snaží pro klienty zajistit maximální kvalitu nabízených služeb z oblasti dopravy a přepravy, proto zaměstnáváme pouze spolehlivý personál s dostatkem znalostí i zkušeností. Díky naší rychlosti se své zásilky brzy dočkáte. Kvalitní doprava a přeprava je našim hlavním cílem. Všechny zakázky vyřizujeme seriózně a na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ohňostroje Korzovo

Jsme odborníci v oblasti prodeje zábavního zboží. Rádi vám poskytneme své zkušenosti v oblasti prodeje zábavních produktů. Prodáváme pouze zábavní produkty splňující veškeré normy. Nebojte se kdykoli využít i výhodných cen našich zábavních produktů. Poskytujeme zábavní pyrotechniku pro jakoukoli slavnostní příležitost. Poskytujeme i bezpečné produkty pro realizaci ohňostrojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Články z blogu

Je voda, kterou pijete, skutečně nezávadná?

Je voda, kterou pijete, skutečně nezávadná?

Koledujeme si o nedostatek pitné vody nejen díky pesticidům v podzemních vodách!