Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tříhvězdičkové

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Tříhvězdičkové, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Karolín

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Krumlov

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Ubytujte se v našem hotelu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Dekor

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. K dispozici Vám je společná kuchyň. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Valtice

Využijte našeho příjemného ubytování. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování. Disponujeme wifi připojením. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Berany

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. V našem bazénu se Vám bude líbit. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Rafael

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Zákazníci se do našich apartmánů rádi vracejí. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. U nás máte k dispozici i lednici. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion JV Bar

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Ochota pomoci každému klientovi při zajištění ubytovacích služeb je naší základní vlastností. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Krejčí Jokers spol.s r.o.

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Havlíček - Pension Mira

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SBL Smarte Brand Laboratories CZ, spol. s r.o.

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku