Nepřehlédněte

Tříhvězdičkové

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Tříhvězdičkové, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdeněk Raška - Pension u Rašků

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Nabízíme vám také možnost stravování v našem objektu. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Vyzkoušejte dovolenou v našich apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milena Simonidesová - fa Prima - Pension Prima

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte U nás máte možnost využívat elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Danuše Glaserová - Pension U Barona Prášila

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. V blízkosti našeho ubytování najdete i přírodu. Nabízíme velmi kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vangelis Simu - Olympia penzion - pizzerie

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rise, s.r.o. - Penzion Jezerka

Naše společnost nabízí ubytování. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb. Nabízíme dostupné ubytování. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Šrámek - Penzion Euro

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EU Hotels, s.r.o. - Penzion FAN

Využijte naší možnosti ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme školní skupiny. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Sirius

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Nosek - Penzion U Nosků - ubytování

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V našem baru si můžete dát alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Třebůvky

Zaměřujeme se na ubytování. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku