Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tříhvězdičkové

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Tříhvězdičkové, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Club 68

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Užijte si také posezení na naší letní zahrádce. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Prostředí našeho útulného salonku jistě uvítáte. Pro všechny hosty našeho ubytování můžeme připravit raut. Dohodněte si u nás organizaci vaší oslavy. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Včeláková - Penzion Eva

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. O čistotu našeho ubytování se pravidelně staráme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kopeček - penzion

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Nová Doba

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Štancl - Penzion Na Horské

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Cífková - Pension Ametyst

Zaměřujeme se na ubytování. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olda - TR, s.r.o. - Penzion Olda

Využijte našeho příjemného ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Jídlo patří také do nabídky našeho ubytování. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bronislava Malijovská - Penzion Na Výsluní

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Hosté mají k dispozici kuchyňský kout. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Dbáme na dobré vybavení kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Jana

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pod Trámkama

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Oslavy k jakékoliv příležitosti vám u nás můžeme zorganizovat. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu. Užijte si u nás perfektní rodinnou rekreaci. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku