Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tříhvězdičkové

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Tříhvězdičkové, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fino club

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Ubytujte se v našem krásném kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marta Kubíčková - Pension Private - Inn

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Restaurace U Vlků

Zabýváme se různými typy ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Pokud je třeba, zajistíme možnost přistýlky. Využijte možnost navštívit také náš bar! Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otakar Mottl - Pension Jana

Naše firma nabízí prostory k ubytování. U nás budete ubytovaní v blízkosti přírody. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. V příjemném prosředí zapomenete na starosti všedních dní. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Tilia

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Matyásková - Penzion U Bechyně

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Telč Kamenné Slunce

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veronika Patřičná - Pension Barytka

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U hradu

Zabýváme se různými typy ubytování. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant Pension AUSTRIA

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku