Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jednohvězdičkové

Nikde nenajdete rozsáhlejší databázi firem věnující se oblasti Jednohvězdičkové než u nás. Šetříme váš čas i peníze – nasměrujeme vás na prověřené specialisty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oáza 97, s.r.o. - Penzion u Brakýře

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Kornfeld - Penzion Horský Dvůr

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agro Z pension Ski - ubytování

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. V našem penzionu se budete cítit vždy příjemně jako doma. Koupelny jsou vybaveny vanou. Nabízíme ubytování s výtečnou polopenzí. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Vrátil - IFT Tour - Penzion Michael

Vyzkoušejte naše ubytování. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hořovická chata

Hořovická chata na Cholíně - nabízíme Vám ubytování a stravování, oblast Slapské přehrady, kapacita 60 lůžek v 18 pokojích, celoroční provoz, krytá terasa, dvě hřiště, ohniště, pískoviště a houpačky pro dětičky, uvnitř v hale krb a vyhřívaná podlaha, velká společenská hala a jídelna, přímý bus Sedlčany-Praha. Klidné prostředí, lokalita vhodná k pořádání ozdravných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Kaunic

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Náš personál je velmi ochotný. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Bělehrádek Penzion Snack

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. Skvělé ubytování v nádherném prostředí – to je náš penzion. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Kitzberger - Penzion U Tří Chodů

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Náš penzion Vám je k dispozici. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Rádi vám u nás poskytneme i možnost stravování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Jakeš - Pension Jakeš

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Matějů - Pension Siesta

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. U nás si užijete i pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku