Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dvouhvězdičkové

Hledáte-li schopného odborníka na oblast Dvouhvězdičkové? Jsme schopni vám prostřednictvím naší databáze zajistit dostatek informací potřebných k jeho výběru.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Ariadne

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Císařů

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u muzea

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici gril. Nabízíme vybavenou kuchyň. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pod Dračí skálou

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Kačaby

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. U nás si můžete zajistit i stravování přímo v objektu. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Ochutnejte také speciality naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Pastvin

Využijte našeho pohodlného ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. Za jakéhokoli počasí je vám k dispozici naše pergola. V našem penzionu se budete cítit vždy příjemně jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Tara

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. O čistotu našeho ubytování se pravidelně staráme. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ami penzion

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Disponujeme wifi připojením. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Pro naše hosty máme parkování. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Weststar

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámecký penzion Pegas

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Při slunném počasí se můžete nechat zlákat k posezení na letní zahrádce. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Wifi připojení je samozřejmostí. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku