Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dvouhvězdičkové

Hledáte-li schopného odborníka na oblast Dvouhvězdičkové? Jsme schopni vám prostřednictvím naší databáze zajistit dostatek informací potřebných k jeho výběru.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Tara

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. O čistotu našeho ubytování se pravidelně staráme. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ami penzion

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Disponujeme wifi připojením. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Pro naše hosty máme parkování. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Weststar

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámecký penzion Pegas

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Při slunném počasí se můžete nechat zlákat k posezení na letní zahrádce. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Wifi připojení je samozřejmostí. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Ivanka

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním společenských akcí. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlatý vůl, s.r.o.

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našem penzionu. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech. K využití nabízíme i prostory kuchyně. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Pro běžné vaření máte u nás k dispozici kuchyňský kout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Kance

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu. V našem okolí můžete využít skvělé podmínky pro lyžování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Chlumec

S ubytováním v našich službách neváhejte. Pomůžeme vám také s organizací firemních akcí. Naši hosté u nás rádi pořádají své firemní akce. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. V každém pokoji je k dispozici lednice. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. K dispozici Vám je společná kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Radošov

Využijte naší možnosti ubytování. Hosté našeho penzionu se k nám rádi vracejí. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Janami

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku