Nepřehlédněte

Dvouhvězdičkové

Hledáte-li schopného odborníka na oblast Dvouhvězdičkové? Jsme schopni vám prostřednictvím naší databáze zajistit dostatek informací potřebných k jeho výběru.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rodinný penzion Světlá - Český ráj

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Stará Boleslav

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Neváhejte využít i prostory kuchyně. V našem penzionu nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AK Penzion

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Užijte si dovolenou v jednom z našich penzionů. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Našim klientům poskytujeme možnost využívat lednici. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Pro rychlý ohřev jídel můžete využívat mikrovlnnou troubu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUD, a.s.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Fantasia

Zaměřujeme se na ubytování. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pytloun Hanychov

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Lednice jsou součástí vybavení pokojů. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. Naše kuchyň je plně vybavena. V našem penzionu se budete cítit vždy příjemně jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rosnička

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu. Využijte ubytování na hotelu naší firmy. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Steak Station

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Užijte si dovolenou v jednom z našich penzionů. U nás můžete počítat i s klimatizací. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Hostům je k dispozici udržovaný sprchový kout. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na samotě

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. V našem penzionu nabízíme kvalitní služby a ubytování za velmi příjemné ceny. Ubytování nabízíme v příjemně vybavených apartmánech. Wifi připojení je samozřejmostí. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Budvarka

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Přijďte také do našeho zavedeného baru. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. U nás máte možnost také využívat lednici. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku