Nepřehlédněte

Čtyřhvězdičkové

Naše společnost se v rámci své činnosti zaměřila na zhotovení a zkompletování seznamu odborníků nabízejících své služby zaměřené na oblast Čtyřhvězdičkové.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zuzana Ševčíková - Vila Kozlovka

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. U nás naleznete možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Táferna

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. S wifi u nás můžete počítat. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UBX Praha 1, s.r.o. - angelo Hotel Prague

Naše firma dává také možnost ubytování. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Ubytujeme Vás v blízkosti přírody. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rak

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Naši hosté mají běžně k dispozici i mikrovlnnou troubu. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahrádka 8

Využijte našeho pohodlného ubytování. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENZION MAX****

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v našem vkusně zařízeném penzionu. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Kvítko

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness Penzion Pod Rozhlednou

Využijte našeho příjemného ubytování. V jakékoli sezóně je vám k dispozici krytý bazén. Nabízíme pohodlné ubytování. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Příznivci cyklistiky si mohou vybrat vhodné kolo v půjčovně. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Juřena - Penzion Slezský dům

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Club U staré pekárny

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku