Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čtyřhvězdičkové

Naše společnost se v rámci své činnosti zaměřila na zhotovení a zkompletování seznamu odborníků nabízejících své služby zaměřené na oblast Čtyřhvězdičkové.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ekofarma Horní Chrášťany – stylové ubytování na ekofarmě

Nabízíme vám také levné ubytování. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Specializujeme se také na relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Pamferka

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Selský dvůr

Naše společnost nabízí ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování v našich apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant-Pension L-Club

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. S wifi u nás můžete počítat. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hájenka pod sjezdovkou, s.r.o.

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motobar U Hanky + penzion

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Zajišťujeme ubytování v různých penzionech. Disponujeme wifi připojením. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Rádi Vám nabízíme k využití také lednici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Marie Vokounová - Pension Veronika

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Nabízíme též pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Botanika

Využijte u nás služby na ubytování. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. K dispozici je vám náš bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Jinonice

Naše firma podniká v oblasti ubytování. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ondřejník

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytujte se v našem příjemném nekuřáckém objektu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. Populární a zábavný minigolf si u nás jistě rádi zahrají malí i velcí návštěvníci. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku