Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čtyřhvězdičkové

Naše společnost se v rámci své činnosti zaměřila na zhotovení a zkompletování seznamu odborníků nabízejících své služby zaměřené na oblast Čtyřhvězdičkové.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Marie Vokounová - Pension Veronika

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Nabízíme též pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Botanika

Využijte u nás služby na ubytování. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. K dispozici je vám náš bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Jinonice

Naše firma podniká v oblasti ubytování. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ondřejník

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytujte se v našem příjemném nekuřáckém objektu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. Populární a zábavný minigolf si u nás jistě rádi zahrají malí i velcí návštěvníci. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Debelka - Pension Rotunda

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Kamínek - Nové Hrady

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sponer wood, s.r.o. - Penzion Vila Park

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ubytování v našem penzionu je mezi zákazníky velmi oblíbené. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M - penzion

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Pro širokou veřejnost nabízíme levné ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Zajišťujeme ubytování v různých penzionech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Ševčíková - Vila Kozlovka

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. U nás naleznete možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Táferna

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. S wifi u nás můžete počítat. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku