Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Studentské a absolventské spolky

Studentské a absolventské spolky

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Studentské a absolventské spolky, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

Studentské a absolventské spolky v krajích: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

GFPS-CZ

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká studentská unie

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Naší zásadou je seriozní jednání. Specializujeme se i na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oikumene - Akademická YMCA

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek studentů historie FF UK, o.s.

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Využijte naší nabídky poradenství. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek absolventů a přátel Fakulty elektrotechnické ČVUT - ELEKTRA

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace studentů psychologie, o.s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REPT o.s.

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Erasmus Student Network Česká republika o.s.

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. V naší organizaci pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek absolventů a přátel Fakulty stavební ČVUT v Praze

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Pravidelně se společně setkáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

International Student Club CTU in Prague

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Najdete u nás i poradenství. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku