Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Studentské a absolventské spolky

Studentské a absolventské spolky

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Studentské a absolventské spolky, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

Studentské a absolventské spolky v krajích: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Spolek absolventů a přátel Fakulty stavební ČVUT v Praze

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Pravidelně se společně setkáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

International Student Club CTU in Prague

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Najdete u nás i poradenství. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysokoškolské katolické hnutí Praha

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rebels Racing o.s.

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Seriózní jednání je pro nás zásadou. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Nabízíme ochotu a profesionalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek absolventů a přátel Masarykovy univerzity

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alumni Albertov, o.s.

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studentská unie UK, o.s.

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Dále se také zabýváme poradenstvím. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení I.V.S.A. Brno

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lutomeric

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace je velice seriózní. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Náš spolek se vyznačuje ochotou. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace absolventů ruských - sovětských vysokých škol

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Našim členům umožňujeme společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku