Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Studentské a absolventské spolky

Studentské a absolventské spolky

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Studentské a absolventské spolky, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

Studentské a absolventské spolky v krajích: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Spolek mediků Lékařské fakulty UP v Olomouci

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Ochotou rozhodně nešetříme. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KVAK

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Serioznost je naší devizou. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biomania

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GFPS-CZ

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká studentská unie

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Naší zásadou je seriozní jednání. Specializujeme se i na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oikumene - Akademická YMCA

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek studentů historie FF UK, o.s.

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Využijte naší nabídky poradenství. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek absolventů a přátel Fakulty elektrotechnické ČVUT - ELEKTRA

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace studentů psychologie, o.s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REPT o.s.

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku