Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Stavebnictví > Projektové práce

Projektové práce

Náš katalog je zárukou aktuálních kontaktů a informací o firmách a organizacích působících v oblasti Projektové práce, které odvádí svou práci vždy v maximální kvalitě a s důrazem na požadavky klienta. S naším katalogem se můžete nechat bezpečně inspirovat ve výběru svých budoucích obchodních partnerů.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Jan Malecha - Rigel

Jsme dlouholetým zpracovatelem sklolaminátů a plastů s charakterem malosériové a kusové výroby. Základním sortimentem naší produkce jsou limnigrafické latě. Slouží k odečítání hladiny kapalin a sypkých materiálů. Nejčastější použití je měření hladiny vodních toků a nádrží.

Lze vyhovět jakémukoliv přání zákazníka v grafickém, barevném i rozměrovém provedení. Limnigrafické latě mají velmi snadné upevňování a montáž i výbornou vrtatelnost.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

GEOS Sdružení podnikatelů

Naše firma provádí veškeré geodetické práce, hlavně v okresech Hodonín a Uherské Hradiště. Menší objem prací je i v okresech Brno, Havlíčkův Brod, Zlín a jiných částech České republiky.

Nabízíme:
- Geometrické plány pro zápis nemovitostí do katastru nemovitostí
- Vytyčování hranic pozemků
- Geodetické práce při výstavbě - inženýrská geodézie
- Sepsání kupních smluv
- Poradenství v problematice katastru nemovitostí a zeměměřictví
- Komplexní GIS pro potřeby měst, obcí, státní správy, atd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing.arch. Hana Procházková

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Cikán - projektová a inženýrská činnost

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Věnujeme se činnosti, která spočívá ve vypracování projektových dokumentací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Vlasta Loutocká, architektonické služby

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše firma nabízí provedení oprav. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Zaměřujeme se na realizace fasád..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

R - Princip Most, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Tomáš Doležal

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michael Švarc,rozpočty staveb

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A77 - Ing.Arch. Zdeněk Bureš

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše stavební firma nabízí výstavbu. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku