Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Stavebnictví > Projektové práce

Projektové práce

Náš katalog je zárukou aktuálních kontaktů a informací o firmách a organizacích působících v oblasti Projektové práce, které odvádí svou práci vždy v maximální kvalitě a s důrazem na požadavky klienta. S naším katalogem se můžete nechat bezpečně inspirovat ve výběru svých budoucích obchodních partnerů.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

GEOS Sdružení podnikatelů

Naše firma provádí veškeré geodetické práce, hlavně v okresech Hodonín a Uherské Hradiště. Menší objem prací je i v okresech Brno, Havlíčkův Brod, Zlín a jiných částech České republiky.

Nabízíme:
- Geometrické plány pro zápis nemovitostí do katastru nemovitostí
- Vytyčování hranic pozemků
- Geodetické práce při výstavbě - inženýrská geodézie
- Sepsání kupních smluv
- Poradenství v problematice katastru nemovitostí a zeměměřictví
- Komplexní GIS pro potřeby měst, obcí, státní správy, atd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Jan Malecha - Rigel

Jsme dlouholetým zpracovatelem sklolaminátů a plastů s charakterem malosériové a kusové výroby. Základním sortimentem naší produkce jsou limnigrafické latě. Slouží k odečítání hladiny kapalin a sypkých materiálů. Nejčastější použití je měření hladiny vodních toků a nádrží.

Lze vyhovět jakémukoliv přání zákazníka v grafickém, barevném i rozměrovém provedení. Limnigrafické latě mají velmi snadné upevňování a montáž i výbornou vrtatelnost.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Přibík - Stavební a inženýrské služby

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Stavební dozor je naše dlouholetá specializace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cadet Karlovy Vary, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Specializujeme se také na výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Martin Viltavský - RDPLAN

Zabýváme se prováděním různých staveb. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Věnujeme se činnosti, která spočívá ve vypracování projektových dokumentací. Pomůžeme a poradíme vám s výběrem té správné dlažby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prokon Liberec, s.r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MTprojekt

Naše firma se zaměřuje na provádění staveb. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Specializujeme se na projektovou dokumentaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Pergler - Inženýrské služby

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební firma provádí rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Pospíchal

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše firma se specializuje projekce. Obraťte se na nás a vypracujeme vám projektovou dokumentaci. Jsme specialisté na výstavbu dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku