Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Autopůjčovny

Komplexní databáze speciálně vytvořená našimi zaměstnanci představuje cenný zdroj informací z oblasti Autopůjčovny, který můžete využít k vyhledání skutečného odborníka.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Filip Vojáček

Jsme půjčovna obytných vozů a karavanů. Protože nemáme při pronájmu obytných přívěsů žádné limity na ujeté kilometry a u obytných vozů od 7 dnů také bez limitu, můžete si s našimi karavany naplánovat dovolenou přesně podle svých představ a poznat každý den jiné místo.

Pokud nemáte pro obytný přívěs k dispozici automobil vhodný na tažení, můžeme vám jej na požadované místo přistavit a samozřejmě zase odvést zpět.

Otevírací doba:
Duben – Říjen
Pondělí – Pátek: 9.00 – 18.00 hodin
Sobota: 10.00 – 14.00 hodin (jen odjezdy a příjezdy půjčovny)
Neděle a svátky: zavřeno
Ostatní měsíce a dny po telefonické dohodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iveta Zuskarová, rponájmy automonilů

Naše nabídka v oblasti auto moto je opravdu pestrá. Díky našim kvalitním náhradním dílům bude vaše auto bezpečnější. Před STK se postaráme o odstranění nedostatků na vašem autě. Z našich služeb můžete využít také zajištění automatické ovládání spojky. Nezanedbávejte pravidelné prohlídky a přivezte k nám vaše auto na kontrolu. Díky tomu, že máme vlastní cisternu, můžeme firmám nabídnout rozvoz motorové nafty za levnější cenu. V naší nabídce najdete také provoz mycí linky. Poskytujeme služby v oblasti čerpání motorové nafty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autopůjčovna Eva Chlopczyková

Jsme firma, která se věnuje nabídce v oblasti auto moto. Jsme firma poskytující půjčování automobilů. Prodáváme také použité náhradní díly. Naši pracovníci vám poskytnou veškeré informace ohledně prodeje našich levných autodílů. Součástí našeho zboží jsou také špičkové plechové disky. Doporučujeme vám u nás zakoupit i kvalitní ocelové disky. Přijďte si k nám také pořídit nové lité disky. U nás můžete zakoupit i hliníkové disky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kvarta Brno, s.r.o.

Poskytujeme nabídku v oblasti auto moto. Dokonalé znalosti našeho oboru jsou zárukou zajištění perfektních služeb. Nabízíme profesionální a odborné rady při výběru vozu. Naše firma je specialistou v oblasti poskytování oblíbených auto-moto služeb. Nabízíme různé auto-moto služby za dobrou cenu. Jsme moderní nejen co se vzhledu týká. Zaměřujeme se hlavně na rychlost a kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekotrend AG servis, s.r.o.

Naší specializací je nabídka v oblasti auto moto. Zabýváme se také prodejem použitých náhradních dílů. Prodáváme náhradní díly na automobily levně. Prodáváme i plechové disky. Podívejte se i naši nabídku v oblasti prodeje ocelových disků. Doporučujeme vám vyzkoušet naše odborné služby v oblasti prodeje litých disků. Pořídit u nás můžete i nové hliníkové disky. Nabízíme bohatý sortiment náhradních dílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A.D.A CAR., v.o.s.

Naše nabídka v oblasti auto moto je nepřekonatelná. U nás lze kurzovné uhradit i na splátky. Samoživitelky mohou využitím našich služeb získat zajímavé slevy. Naše firma se věnuje prodeji levných autodílů. Naši zaměstnanci se vyznají také v prodeji použitých náhradních dílů. Provozujeme pneuservis, vše potřebné pro kola Vašeho automobilu. Využijte příznivých cen naší spolehlivé autokosmetiky. Prodej nafty je naše hlavní zaměření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Alšr, půjčovna vozů

Naše firma poskytuje nabídku služeb v oblasti auto moto. Poskytneme vám také automatické ovládání spojky (autoclutch). Postaráme se o pravidelné prohlídky vašeho plechového miláčka. Firmám nabízíme rozvoz motorové nafty vlastní cisternou. Staráme se o čistotu vašeho auta, využijte služeb naší mycí linky. Mezi naším prodávaným zbožím je také motorová nafta. Zaměřujeme se na prodej autokosmetiky. Nabízíme slevy pro samoživitelky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INTER CITY TRANS

Nabízíme vám profesionální nabídku služeb v oblasti auto moto. Naši zkušení zaměstnanci vytváří profesionální prostředí. Můžeme vám zajistit namontování automatického ovládání spojky (autoclutch). Naše společnost umožňuje půjčovnu automobilů. K dispozici je i služba pravidelných prohlídek. I do vaší firmy rádi zavezeme požadované množství motorové nafty naší vlastní cisternou. Provoz mycí linky je jednou ze služeb, které našim zákazníkům nabízíme. Zákazníci mají u nás možnost čerpání motorové nafty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anton Halama - Haant

Motoristé jistě ocení naši velkou nabídku produktů z oblasti auto-moto. Přijďte využít možnosti platby kurzovného na splátky do naší autoškoly. Samoživitelky u nás mohou nakupovat se slevou. Nabízíme levné autodíly na všechna vozidla. V naší nabídce je bohatý sortiment použitých náhradních dílů. Rádi vám nabídneme k prodeji také sortiment autokosmetiky. Naše firma vám zajistí prodej kvalitní motorové nafty. Našim zákazníkům je k dispozici mycí linka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Novotný - Dolton car

Realizujeme bohatou nabídku v oblasti auto moto. Nabídka vozů s automatickým ovládáním spojky je samozřejmostí. Nabízíme pravidelné prohlídky vozidel za bezkonkurenční cenu. Postaráme se o rozvoz motorové nafty naší cisternou i do vaší firmy. Zajišťujeme také provoz kvalitní mycí linky. Naše společnost se zabývá prodejem motorové nafty. Tu nejlepší autokosmetiku pro váš vůz naleznete u nás. Matky samoživitelky u nás mají slevu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku