Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

Seznam naší společnosti představuje kvalitní zdroj informací zaměřených na organizace a firmy působící v oblasti Zdravotnické zboží a léčiva. Zde vám jej nabízíme k nahlédnutí.

 

Zdravotnické zboží a léčiva v krajích:

Tipy: Teploměr, Polohovací lůžko, Invalidní vozík, Chodítko, Ortéza, Tlakoměr, Eshop

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Elektrické skútry a vozíky pro seniory a handicapované

Chcete si pořídit elektrický skútr pro seniory a handicapované. Jsem vozíčkář, již mnoho let používám elektrický skútr, testuji různé typy a umím Vám nejlépe poradit, jaký a kde si vybrat. Vozíky se zabývám 15 let a mám každodenní zkušenosti s provozem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna U Jana

Jsme firmou, která se věnuje prodeji zdravotnického zboží. S nákupem vám poradí náš výborně znalý personál. Využijte naše služby poradenství. Specializujeme se také na distribuci léčivých čajů. Můžeme vám nabídnout homeopatika na různé zdravotní problémy. Do naší široké nabídky zdravotnických produktů patří také léčiva..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škola duchovní cesty

V oblasti zdravotnictví se zaměřujeme na prodej zdravotnického zboží. Veškeré zboží máme za velmi výhodné ceny. Kvalitu našeho zboží neustále prověřujeme a tak vám můžeme nabídnout vždy to nejlepší. Nabízíme vám také poradenské služby v oboru zdravotnictví. Veškerý náš sortiment zboží a léčiv splňuje normy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékarna Svitava

Jsme význačná firma v oblasti prodeje zdravotnického zboží i léčiv. V oblasti zdravotnictví se zabýváme také prodejem kosmetiky. Naleznete u nás velký výběr zdravé, kvalitní a prověřené dětské výživy. Do našeho sortimentu patří také čaje. Objednat si u nás můžete různá homeopatika. V prodeje se zaměřujeme na nabídku léků. V sortimentu zdravotnického zboží nabízíme také vitamíny. Využijte naší nabídky kvalitních veterinárních přípravků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E & B Pharma, spol. s r.o.

Činnost naší firmy je zaměřená na prodej zdravotnického zboží. Kvalita zboží, které nabízíme, je pro nás důležitá. Ochotně vám pomůžeme s výběrem zdravotnického zboží. Znalost sortimentu zdravotnického zboží je naší předností. V naší nabídce naleznete velký výběr léků. Specializujeme se na prodej léčiv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna Devětsil

Výběr našeho zdravotnického zboží vás jistě osloví. Nabízíme vám výhodné ceny zdravotnického zboží a léčiv. V oblasti zdravotnického zboží nabízíme kvalitní znalosti. Náš personál jedná s klienty vždy ochotně. Využijte naší širokou nabídku účinných léků. V naší nabídce najdete velký výběr vitamínů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Zuzana Kojzarová

Naše firma se zaměřuje na prodej zdravotnického zboží. Máte záruku, že naše zboží splňuje veškeré normy. Nákup zdravotnického zboží a léčiv u nás za velmi výhodné ceny. U nás vám garantujeme seriozní přístup a jednání. Pro odstranění nečistot z těla nabízíme detoxikační náplasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna Svitava - výdejna léčiv

Specializujeme se na prodej zdravotnického zboží. Kosmetika je dalším z produktů, které nabízíme. Najdete u nás tu nejlepší dětskou výživu pro vaše miminko. Objednejte si u nás kvalitní a chutné čaje. Objednat si u nás můžete různá homeopatika. Nabízíme léky za bezkonkurenční ceny. Pokud vám schází vitamíny, můžete si vybrat ty správné v našem sortimentu. Nabízíme velké množství veterinárních přípravků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BENU Lékárna

U naší firmy, která se zabývá prodejem zdravotnického zboží, naleznete velký výběr produktů z této oblasti. Jsme také odborníci na poradenství ve zdravotnických odvětvích. Naší prioritou je také ochota při jednání se zákazníky. Nabízíme vám výhodné ceny zdravotnického zboží a léčiv. K našim přednostem patří perfektní znalost zdravotnického zboží. Pro výběr zdravotnického zboží a léčiv navštivte naši lékárnu. Specializujeme se na prodej léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestabylin.cz e-shop s přírodními produkty

Internetový obchod s přírodními produkty. Nabízíme byliny, čaje, bylinné kapky a tinktury, vitaminy a minerály, zdravé potraviny, doplňky stravy, přírodní kosmetiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku