Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

Seznam naší společnosti představuje kvalitní zdroj informací zaměřených na organizace a firmy působící v oblasti Zdravotnické zboží a léčiva. Zde vám jej nabízíme k nahlédnutí.

 

Zdravotnické zboží a léčiva v krajích:

Tipy: Teploměr, Polohovací lůžko, Invalidní vozík, Chodítko, Ortéza, Tlakoměr, Eshop

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

BENU Lékárna

Naše společnost vám zprostředkuje prodej zdravotnického zboží. Jsme tu pro vás s nabídkou zdravotnického zboží a odborného poradenství v rámci našeho sortimentu. K našim přednostem patří perfektní znalost zdravotnického zboží. Poskytujeme zdravotnické zboží a léčiva vysoké kvality. Zaručujeme vám serioznost v našem prodeji zdravotnického zboží a léčiv. K našim přednostem patří vždy ochota při jednání se zákazníkem. Zaměřujeme se na distribuci léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oční optika Potůčky, s.r.o.

Naše firma je specialistou na prodej zdravotnického zboží. Naši zaměstnanci vám ochotně poradí s výběrem zboží i léčiv. Součástí naší nabídky zboží je i odborné poradenství. Zaručujeme vám vždy výhodné ceny. U veškerého našeho zboží zaručujeme tu nejvyšší kvalitu. Pokud potřebujete kvalitní brýle, vyberte si z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENERGY GROUP, a.s.

Jsme firma zaměřená na prodej zdravotnického zboží. Našim zákazníkům zodpovíme ochotně všechny dotazy. Aby jste u nás pořídili to správné zdravotnické zboží, využijte služeb našeho poradenství. Objednejte si u nás zdravotnické zboží, které splňuje normy. Jsme seriozní firma nabízející zdravotnické zboží a léčiva. Disponujeme obsáhlým sortimentem léčiv a zboží za výhodnou cenu. Odborná znalost našeho sortimentu je pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Heidrun Koblenová - Lékárna Calmia

U naší firmy, zaměřené na prodej zdravotnických potřeb, si můžete vybrat z bohaté nabídky produktů. Naše zboží splňuje veškeré normy. Výborně znalý personál je u nás samozřejmostí. Ochota je u nás prvotřídní. Vyberte si z naší široké nabídky léků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna "U parku", spol. s r.o.

Naše firma se specializuje na prodej zdravotnického zboží. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. U nás máte záruku seriózního nákupu. Mezi produkty z naší lékárny najdete také velký výběr zdravotnického zboží. V naší nabídce najdete široký výběr homeopatik. V sortimentu zdravotnického zboží máme velký výběr léků. Můžete si u nás vybrat ze široké nabídky veterinárních přípravků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Bejvl, s.r.o.

Činnost naší firmy je zaměřená na prodej zdravotnického zboží. K nabídce sortimentu zdravotnického zboží zajišťujeme také poradenství. U nás ručíme za vyškolený personál, ochotný vám kdykoli pomoci. Zaručujeme serioznost při jednání se zákazníky. Nakoupíte u nás jen za výhodné ceny. Zaručujeme, že naše zboží splňuje všechny potřebné normy. Můžeme vám nabídnout široký sortiment kontaktních čoček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucie Kopecká

Zdravotnické zboží je u nás k dispozici ve vysoké kvalitě. Zaručujeme vám zcela seriózní prodej veškerého zdravotnického zboží i léčiv. Nabízíme vám také poradenské služby v oboru zdravotnictví. Můžeme vám nabídnout zdravotnické zboží té nejvyšší kvality. Zajistíme vám výhodné ceny u veškerého našeho zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farmako, spol. s r.o.

Jsme firma zaměřená na prodej zdravotnického zboží. Pokud preferujete výhodnou cenu, nakupujte zdravotnické zboží i léčiva právě u nás. Můžete také využít našeho poradenství. U nás se setkáte vždy jen se seriozním jednáním. Přijďte si k nám pro kvalitní zdravotnické zboží a léčiva. Mezi produkty, které nabízíme, patří také léky. Léčiva jsou dalším produktem, který nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna U krále Jiřího

Přijďte si k nám vybrat jakékoli zdravotnické zboží. Jedině u nás se setkáte se seriózním přístupem ke každému vašemu nákupu. Zaručujeme vám perfektní znalost našeho sortimentu. S ochotou vám poradíme při výběru zdravotnického zboží. Nabízíme veškeré zboží za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Novotný - Oční optika

Zajišťujeme prodej kvalitního zdravotnického zboží. Pokud preferujete výhodnou cenu, nakupujte zdravotnické zboží i léčiva právě u nás. V naší nabídce najdete brýle různých značek. Máme široký výběr kontaktních čoček. Najdete u nás velký výběr slunečních brýlí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku