Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

Seznam naší společnosti představuje kvalitní zdroj informací zaměřených na organizace a firmy působící v oblasti Zdravotnické zboží a léčiva. Zde vám jej nabízíme k nahlédnutí.

 

Tipy: Teploměr, Polohovací lůžko, Invalidní vozík, Chodítko, Ortéza, Tlakoměr, Eshop

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lékárna Jarošov

Výběr našeho zdravotnického zboží vás jistě osloví. Prověřená kvalita zdravotnických potřeb i léků je u nás zajištěna. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme výhodnou cenu na náš sortiment. Zaručujeme vám serioznost našich služeb. Veškeré zdravotnické zboží z naší nabídky splňuje dané normy. Zaměřujeme se na nabídku léků nejvyšší kvality. Nabízíme bohatou škálu léčiv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bronislava Klimková-oční optika

V naší firmě se zabýváme prodejem veškerého zdravotnického zboží. S našimi znalostmi vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího zdravotnického zboží. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme výhodnou cenu na náš sortiment. Zaručujeme serioznost při jednání se zákazníky. Můžeme zaručit, že veškeré naše zdravotnické zboží splňuje dané normy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bylinky u Karin - Karin Mutinová

V naší firmě se zabýváme prodejem veškerého zdravotnického zboží. Pro vás jsme připravili maximálně seriózní podmínky. Naše zdravotnické zboží splňuje veškeré normy. V našem sortimentu najdete také různé čaje. Vybrat si u nás můžete ze široké nabídky léků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Miloslava Paseková - Lékárna

V prodeji zdravotnického zboží se považujeme za odborníky. Pro dobrý výběr zdravotnického zboží využijte naše poradenství. Perfektní znalost zdravotnického zboží je pro nás samozřejmostí. Využijte naši nabídku na zboží splňující všechny normy. Poskytujeme veškeré služby lékárny. Zaměřujeme se na distribuci léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakultní nemocnice na Bulovce - Ústavní lékarna

Představujeme spolehlivou lékárnu. V oblasti zdravotnictví se zabýváme také prodejem kosmetiky. V sortimentu zdravotnického zboží nabízíme také čaje. Léky jsou produktem, který najdete v naší nabídce zdravotnického zboží. Mezi produkty, které nabízíme, patří také veškerý zdravotnický materiál. Prodáváme různé druhy vitamínů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Optika D+P, s.r.o.

Jsme význačná firma v oblasti prodeje zdravotnického zboží i léčiv. Zákazníci jsou spokojeni s ochotou a vystupováním našeho personálu. Během nákupu se můžete obrátit na náš znalý personál. Můžeme vám nabídnout opravdu široký výběr kvalitních brýlí. Součástí našeho zdravotnického zboží jsou i populární kontaktní čočky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diochi, spol. s r.o.

Přinášíme vám nejrůznější druhy zdravotnického zboží za dobrou cenu. V oblasti zdravotnictví poskytujeme i poradenství. U našeho zboží si můžete být jisti, že splňuje stanovené normy. Za velmi výhodné ceny u nás nakoupíte zdravotnické zboží a léčiva. Z naší velké nabídky kosmetiky si určitě vyberete. Objednejte si u nás kvalitní a chutné čaje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna u Polikliniky, a.s.

Naše firma se zaměřuje zejména na prodej zdravotnického zboží. Staráme se o to, abychom vám nabídli vždy kvalitní zboží. Disponujeme kvalifikovaným personálem pro prodej a poradenství. Naše zboží splňuje veškeré náležité normy. Jsme specialisté v oblasti léčiv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna Na Prokopce

Naše firma vám může nabídnout prodej zdravotnického zboží. Můžeme vám nabídnout opravdu široký výběr veterinárních přípravků. Pro výběr vitamínů se můžete obrátit na nás. Můžete si u nás vybrat ze široké nabídky zdravotnického materiálu. Můžete si u nás vybrat z velkého množství léčiv. Homeopatika jsou dalším produktem, který v sortimentu zdravotnického zboží nabízíme. V sortimentu zdravotnického zboží nabízíme také čaje. U nás si můžete vybrat také dětskou výživu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oční optika Marketa Tomková

Naše firma se specializuje na prodej zdravotnického zboží. Specializujeme se mimo jiné na poradenství. Dodáváme zdravotnického zboží té nejvyšší kvality. Našim zákazníkům nabízíme výhodné ceny veškerého zboží. Brýle jsou dalším z produktů, které máme v naší nabídce. Můžeme vám nabídnout široký sortiment kontaktních čoček. Máme velký výběr slunečních brýlí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku