Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

Seznam naší společnosti představuje kvalitní zdroj informací zaměřených na organizace a firmy působící v oblasti Zdravotnické zboží a léčiva. Zde vám jej nabízíme k nahlédnutí.

 

Zdravotnické zboží a léčiva v krajích:

Tipy: Teploměr, Polohovací lůžko, Invalidní vozík, Chodítko, Ortéza, Tlakoměr, Eshop

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lékárna Na Prokopce

Naše firma vám může nabídnout prodej zdravotnického zboží. Můžeme vám nabídnout opravdu široký výběr veterinárních přípravků. Pro výběr vitamínů se můžete obrátit na nás. Můžete si u nás vybrat ze široké nabídky zdravotnického materiálu. Můžete si u nás vybrat z velkého množství léčiv. Homeopatika jsou dalším produktem, který v sortimentu zdravotnického zboží nabízíme. V sortimentu zdravotnického zboží nabízíme také čaje. U nás si můžete vybrat také dětskou výživu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oční optika Marketa Tomková

Naše firma se specializuje na prodej zdravotnického zboží. Specializujeme se mimo jiné na poradenství. Dodáváme zdravotnického zboží té nejvyšší kvality. Našim zákazníkům nabízíme výhodné ceny veškerého zboží. Brýle jsou dalším z produktů, které máme v naší nabídce. Můžeme vám nabídnout široký sortiment kontaktních čoček. Máme velký výběr slunečních brýlí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diochi, spol. s r.o.

Přinášíme vám nejrůznější druhy zdravotnického zboží za dobrou cenu. V oblasti zdravotnictví poskytujeme i poradenství. U našeho zboží si můžete být jisti, že splňuje stanovené normy. Za velmi výhodné ceny u nás nakoupíte zdravotnické zboží a léčiva. Z naší velké nabídky kosmetiky si určitě vyberete. Objednejte si u nás kvalitní a chutné čaje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna u Polikliniky, a.s.

Naše firma se zaměřuje zejména na prodej zdravotnického zboží. Staráme se o to, abychom vám nabídli vždy kvalitní zboží. Disponujeme kvalifikovaným personálem pro prodej a poradenství. Naše zboží splňuje veškeré náležité normy. Jsme specialisté v oblasti léčiv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BENU Lékárna

Naše společnost vám zprostředkuje prodej zdravotnického zboží. Jsme tu pro vás s nabídkou zdravotnického zboží a odborného poradenství v rámci našeho sortimentu. K našim přednostem patří perfektní znalost zdravotnického zboží. Poskytujeme zdravotnické zboží a léčiva vysoké kvality. Zaručujeme vám serioznost v našem prodeji zdravotnického zboží a léčiv. K našim přednostem patří vždy ochota při jednání se zákazníkem. Zaměřujeme se na distribuci léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oční optika Potůčky, s.r.o.

Naše firma je specialistou na prodej zdravotnického zboží. Naši zaměstnanci vám ochotně poradí s výběrem zboží i léčiv. Součástí naší nabídky zboží je i odborné poradenství. Zaručujeme vám vždy výhodné ceny. U veškerého našeho zboží zaručujeme tu nejvyšší kvalitu. Pokud potřebujete kvalitní brýle, vyberte si z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENERGY GROUP, a.s.

Jsme firma zaměřená na prodej zdravotnického zboží. Našim zákazníkům zodpovíme ochotně všechny dotazy. Aby jste u nás pořídili to správné zdravotnické zboží, využijte služeb našeho poradenství. Objednejte si u nás zdravotnické zboží, které splňuje normy. Jsme seriozní firma nabízející zdravotnické zboží a léčiva. Disponujeme obsáhlým sortimentem léčiv a zboží za výhodnou cenu. Odborná znalost našeho sortimentu je pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Heidrun Koblenová - Lékárna Calmia

U naší firmy, zaměřené na prodej zdravotnických potřeb, si můžete vybrat z bohaté nabídky produktů. Naše zboží splňuje veškeré normy. Výborně znalý personál je u nás samozřejmostí. Ochota je u nás prvotřídní. Vyberte si z naší široké nabídky léků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna "U parku", spol. s r.o.

Naše firma se specializuje na prodej zdravotnického zboží. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. U nás máte záruku seriózního nákupu. Mezi produkty z naší lékárny najdete také velký výběr zdravotnického zboží. V naší nabídce najdete široký výběr homeopatik. V sortimentu zdravotnického zboží máme velký výběr léků. Můžete si u nás vybrat ze široké nabídky veterinárních přípravků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Bejvl, s.r.o.

Činnost naší firmy je zaměřená na prodej zdravotnického zboží. K nabídce sortimentu zdravotnického zboží zajišťujeme také poradenství. U nás ručíme za vyškolený personál, ochotný vám kdykoli pomoci. Zaručujeme serioznost při jednání se zákazníky. Nakoupíte u nás jen za výhodné ceny. Zaručujeme, že naše zboží splňuje všechny potřebné normy. Můžeme vám nabídnout široký sortiment kontaktních čoček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku