Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

Seznam naší společnosti představuje kvalitní zdroj informací zaměřených na organizace a firmy působící v oblasti Zdravotnické zboží a léčiva. Zde vám jej nabízíme k nahlédnutí.

 

Tipy: Teploměr, Polohovací lůžko, Invalidní vozík, Chodítko, Ortéza, Tlakoměr, Eshop

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rehabilitační pomůcky Bronec

Naše společnost se specializuje na prodej zdravotnického zboží. Zaměřujeme se také na poradenství v oblasti zdravotnictví. Nabízíme normy splňující zdravotnické zboží. S ochotou vám poradíme se sortimentem zdravotnického zboží. Můžeme vám nabídnout kvalitní znalosti zdravotnického sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna Javorník

Naše společnost se zabývá prodejem zdravotnického zboží vysoké kvality. Naše lékárna vám nabízí rozsáhlý výběr zdravotnického zboží. Do širokého spektra našich produktů patří také kosmetika. V nabídce máme kvalitní dětskou výživu. Můžeme vám nabídnout homeopatika na různé zdravotní problémy. Jsme dodavatel kvalitních léků. V naší nabídce najdete veškerý zdravotnický materiál. Pro výběr vitamínů se můžete obrátit na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biomida, s.r.o.

Věnujeme se prodeji zdravotnického zboží. Ochotně vám pomoci je pro nás samozřejmostí. Poradenství je jednou z mnoha služeb, které nabízíme. K dispozici máme pouze zboží a léčiva splňující normy. Náš znalý personál vám pomůže s výběrem. Nakoupíte u nás jen za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RSDr. Mgr. Roman Autrata

Náš obor je prodej zdravotnického zboží. Naše znalosti zdravotnického zboží a léčiv neustále zdokonalujeme, a tak vám vždy můžeme dobře poradit při jejich výběru. Součástí naší nabídky zboží je i odborné poradenství. Veškeré zboží máme za velmi výhodné ceny. Objednejte si u nás zdravotnické zboží, které splňuje normy. Prověřená kvalita zdravotnických potřeb i léků je u nás zajištěna. Naše firma vám seriozně dodá veškeré zdravotnické zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šárka Ksandrová - Essens - Club

Naše firma pracuje s produkty pro zdraví a krásu. Přinášíme produkty a služby v prémiové kvalitě za dostupné ceny, přinášející svým uživatelům maximální užitek a radost. V nabídce našeho e-shopu najdete velký výběr parfémů, kosmetiky a doplňků stravy z Aloe Vera a Colostra, Essens Home Pharmacy a Nutriessens. Využijte naše zkušenosti v této oblasti a nakupujte výhodně. K našim službám patří možnost nákupu na velkoobchodní ceny. Nabízíme příležitost pozitivně naladěným lidem, kteří chtějí kvalitně žít, být finančně nezávislí, osobnostně se rozvíjet a stejným způsobem působit na lidi ve svém okolí. .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Polička

Naše společnost se specializuje na prodej zdravotnického zboží. Díky našim znalostem vám dokážeme poradit s výběrem toho správného zdravotnického zboží. Dodáváme zdravotnického zboží té nejvyšší kvality. Můžete se spolehnout, že se vám vždy budeme s ochotou věnovat. Zajišťujeme široký sortiment zdravotnického zboží a léčiv za výhodné ceny. Zajišťujeme také poradenství v rámci oboru zdravotnictví. Využijte naši nabídku na zboží splňující všechny normy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna Bona

Naše společnost je v prodeji zdravotnického zboží opravdovým profesionálem. Máme pro vás připraveny neocenitelné služby naší lékárny. Nabízíme pestrou škálu kosmetiky vysoké kvality. Čaje jsou dalším produktem, který v sortimentu zdravotnického zboží nabízíme. Zaměřujeme se na prodej kvalitních léků. Jsme specialisté v oblasti léčiv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přírodní doplňky stravy Finclub, produkty s ganodermou, přírodní kosmetika, eko čistidla

Kvalita zboží, které nabízíme, je pro nás důležitá. Naše lékárna je vám k dispozici. Poskytujeme také velké množství kontaktních čoček. Mezi naše produkty patří také kosmetika. Kvalitní oční kapky nakoupíte také u nás. Můžeme vám nabídnout velký výběr čajů s léčivými účinky. Nabízíme léky za bezkonkurenční ceny. Realizujeme také prodej na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HELP CENTRUM s.r.o.

Naše společnost vám zprostředkuje prodej zdravotnického zboží. V oblasti zdravotnictví poskytujeme i poradenství. Na kvalitu našich produktů se můžete spolehnout. Představujeme spolehlivou lékárnu. Při výběru vhodného léku vám poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektrické skútry a vozíky pro seniory a handicapované

Chcete si pořídit elektrický skútr pro seniory a handicapované. Jsem vozíčkář, již mnoho let používám elektrický skútr, testuji různé typy a umím Vám nejlépe poradit, jaký a kde si vybrat. Vozíky se zabývám 15 let a mám každodenní zkušenosti s provozem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku