Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

Seznam naší společnosti představuje kvalitní zdroj informací zaměřených na organizace a firmy působící v oblasti Zdravotnické zboží a léčiva. Zde vám jej nabízíme k nahlédnutí.

 

Zdravotnické zboží a léčiva v krajích:

Tipy: Teploměr, Polohovací lůžko, Invalidní vozík, Chodítko, Ortéza, Tlakoměr, Eshop

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lékárna Helios

Naše firma se specializuje na prodej zdravotnického zboží. Kvalita našich produktů je pro nás prioritou. Jsme seriózním prodejcem kvalitních zdravotnických potřeb a léčiv. Pro dobrý výběr zdravotnického zboží využijte naše poradenství. V naší nabídce najdete kvalitní kosmetiku. Specializujeme se na prodej léků. Můžeme vám nabídnou velký výběr vitamínů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alensa.cz

Kontaktní čočky - dioptrické nebo barevné, včetně roztoků, s dodáním do 24h. Velký výběr slunečních a dioptrických brýlí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MERKAT, spol. s r.o.

Jsme firma zajišťující prodej veškerého zdravotnického zboží. Na základě našeho poradenství vám pomůžeme s výběrem adekvátního zdravotnického zboží. Využijte naši nabídku na zboží za výhodné ceny. Ochotně vám pomoci je pro nás samozřejmostí. Staráme se o to, aby zboží, které nabízíme, splňovalo stanovené normy. Kvalita našeho zboží je prověřená. S našimi znalostmi vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího zdravotnického zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna Velké Hamry

Jsme význačná firma v oblasti prodeje zdravotnického zboží i léčiv. Jsme odborníci na zdravotnické poradenství. Díky našim znalostem vám dokážeme poradit s výběrem toho správného zdravotnického zboží. Naši zaměstnanci vás ochotně a rychle obslouží. Přijďte si vybrat do naší lékárny ze široké nabídky zdravotnického zboží. Při výběru vhodného léku vám poradíme. V naší nabídce najdete velký výběr léčiv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZSZ

Zdravotnické zboží je u nás k dispozici ve vysoké kvalitě. Představujeme spolehlivou lékárnu. Naleznete u nás různé rehabilitační pomůcky z kvalitních materiálů. U nás si můžete vybrat z velké nabídky teploměrů. Do našeho sortimentu patří široký výběr léků. Při respiračních problémech využijte naše inhalátory. Pro stanovení hladiny cukru nabízíme kvalitní glukometry. Tlakoměry pro přesné měření krevního tlaku patří také do naší nabídky zdravotnického zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna Metro Kačerov

Činnost naší firmy je zaměřená na prodej zdravotnického zboží. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme výhodnou cenu na náš sortiment. K širokému sortimentu našeho zdravotnického zboží nabízíme i odborné poradenství. Zabýváme se seriozním prodejem zdravotnického zboží. Máme pro vás zboží splňující normy. U nás se můžete spolehnout na to, že vám vždy nabídneme zboží v té nejvyšší kvalitě. V prodeje se zaměřujeme na nabídku léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klára Bužgová - Prodej produktů alternativní medicíny

U naší firmy, zaměřené na prodej zdravotnických potřeb, si můžete vybrat z bohaté nabídky produktů. Naše firma vám seriozně dodá veškeré zdravotnické zboží. Kvalitní kontaktní čočky různých typů jsou u nás také k dispozici. K prevenci i terapii nabízíme oční kapky. Léky jsou produktem, který najdete v naší nabídce zdravotnického zboží. Naši zákazníci rádi využívají možnosti nákupu na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AutraDet

Naše společnost se zabývá prodejem zdravotnického zboží. Pro dobrý výběr zdravotnického zboží využijte naše poradenství. U nás dostanete pouze kvalitní zdravotnické zboží a léčiva. K našim přednostem patří vždy ochota při jednání se zákazníkem. U nás máme výhodné ceny nejen pro stálou klientelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Adonia, v.o.s. - Lékárna Adonis

Zákazníci oceňují velký výběr zdravotnického zboží. Naše lékárna vám zajistí kvalitní zdravotnické zboží. Pro osoby, které nechtějí svůj špatný zrak korigovat brýlemi, nabízíme kontaktní čočky. V nabídce máme několik druhů očních kapek. Nabízíme léky za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu najdete velký výběr léčiv. Neváhejte a nakupujte u nás na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rehabilitační pomůcky Bronec

Naše společnost se specializuje na prodej zdravotnického zboží. Zaměřujeme se také na poradenství v oblasti zdravotnictví. Nabízíme normy splňující zdravotnické zboží. S ochotou vám poradíme se sortimentem zdravotnického zboží. Můžeme vám nabídnout kvalitní znalosti zdravotnického sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku