Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lenka Gavenčiaková - masáže, poradenství

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům zdraví Zastávka, spol. s r.o.

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charitní ošetřovatelská služba Oblastní charita Polička

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Užijte si u nás individuální přístup. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michal Jaroš- Interní ordinace

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GYNOSAN, s.r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

City Med, s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Na oddělení ortopedie si poradíme i s chronickými následky úrazů. Zabýváme se rehabilitačním oborem a služby poskytujeme pro širokou veřejnost. Naše homeopatika nabízejí alternativní léčbu mnoha potíží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Stádníková

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Nabízíme vám individuální přístup. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Kinkor - Prosystem

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Janků

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Naši klienti oceňují individuální přístup. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku