Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Yurmax - Zubní ordinace

Pražská zubní ordinace Yurmax nabízí komplexní zubní péči, která plně odpovídá nejnovějším trendům v současné stomatologii. Odborníci naší zubní ordinace na Praze 5 sestavují individuální plán léčby a zákroků tak, aby proces byl vždy co nejúčinnější.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Janeček,ordinace

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Luděk Novotný

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Poskytneme vám i odborné konzultace. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Naše veterinární ordinace dodržuje zásady wellfare..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hudečková

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme ambulantní služby v rozsahu všeobecné neurologie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E I W A - DENT s.r.o. stomatologická laboratoř Litoměřice

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Naše stomatologická laboratoř poskytuje vysoce kvalitní služby záchovné i estetické stomatologie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Reml

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. V naší neurologické ambulanci se zabýváme především pacienty s onemocněním centrálního a periferního nervového systému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Krčková - soukromá pečovatelská služba Help

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Evžen Panovský - psychologie

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Náš personál je profesionální a ochotný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psychologická poradna pro děti,mládež ,dospělé,rodinu,PhDr. Marie Vignatiová

Hlavní činnost poradny je psychologické vyšetření a poradenství a vedení klientů, psychoterapii při obtížích v rodině, partnerských, pracovních a osobních vztazích, ve škole .Znalecká činnost v oboru psychologie dospělých a v pedopsychologii, syndromu zavrženého rodiče. Cena je u fyzických osob smluvní, pro soud a policii dle patřičné vyhlášky. Informace jsou léta důvěrné,nyní i zejména dle zákona o GDPR. Psychologické vzdělání - 5 leté studium psychologie na MU,postgraduální studium,psychoanalytické dlouhodobé vzdělávání, doktorát, další vzdělávání v hlubinné psychoterapii atd. Praxe odborná cca 35 let, v soukromé praxi aktivní od r. 1992. Logo: duchovní život je naše síla a štěstí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže - Ondřej Dvorský

Provádíme klasické masáže, sportovní a kombinované masáže, reflexní masáže a reflexní terapii mikrosystému plosky nohy a dlaně ruky, shiatsu, kraniosakrální osteopatii, baňkování, metamorfní techniku, funkční manuální medicínu, Dornovu metodu a Breussovu masáž, tradiční thajskou masáž severního stylu. Služby lze hradit v hotovosti, platební kartou nebo pomocí zaměstnaneckých benefitů (Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Benefity.cz, UPCR Cheque Déjeuner.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku